Oblečení v mateřství

Jak si vybrat svatební šaty pro těhotné nevěsty?

Jak si vybrat svatební šaty pro těhotné nevěsty?

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Výběr oblečení na krátkou dobu těhotenství
 2. Více než 6 měsíců
 3. Tkanina
 4. Obraz nevěsty
 5. Obecné tipy

Po celou dobu a mezi všemi národy byl obraz nevěsty nejpůvabnější, plný ženskosti a nedotčené krásy. „Zajímavá poloha“ pouze zvyšuje přirozené kouzlo tohoto obrazu. Jak si vybrat svatební šaty pro těhotné nevěsty?

V dnešním světě se těhotné ženy mohou svobodně oženit a nebát se fóbií a předsudků, které předtím zvítězily.

Do jisté míry jsou tyto pozitivní trendy způsobeny širokým výběrem svatebních šatů pro těhotné ženy, pohodlných, praktických, ale zároveň elegantních bot a malých rodinných restaurací, které přispívají k tiché a skromné ​​oslavě.

Výběr svatebních šatů na prvním místě by měl být založen na faktoru vhodnosti pro budoucí mámu, protože v těchto šatech bude muset strávit celý den. Základem je nutnost brát velikost břicha, tj. Trvání těhotenství.

Výběr oblečení na krátkou dobu těhotenství

Začátek těhotenství nezpůsobuje výraznou vizuální změnu u ženy - to je obvykle první tři měsíce. Břicho může být obecně nepostřehnutelné nebo lehce vyčnívat se svými zaoblenými tvary.

Pokud je svatba naplánována na takové období, pak hlavním kritériem pro výběr svatebních šatů je malá plnost. Pokud je však oblečení vybráno předem, není zbytečné brát v úvahu faktor, který se může měnit v závislosti na přirozeném průběhu těhotenství.

Čtvrtý měsíc „zajímavé pozice“ je z velké části založen na stejných principech, které byly popsány výše, pokud váš žaludek ještě nepřijal velkou kruhovitost. V každém případě by první místo mělo být pohodlí a pohodlí pro matku, a proto pro dítě.

V žádném případě nemačkejte v žaludku, i když jste našli šaty svých snů, které se nehodí do velikosti nebo stylu trochu. Svět svatebních šatů je plný zajímavých možností a okouzlujících modelů. Například šaty s vysokým pasem kombinují eleganci a zachovávají svobodu pohybu.

Zaměřte se na prsa, které i na počátku těhotenství kvetou a zvyšuje objem:

 1. Nechte své šaty představovat hluboký výstřih. Může být ozdobena zajímavými dekorativními prvky, které přitáhnou oko a zaměří se na tuto konkrétní část těla.
 2. Jakékoliv výšivky nebo stuhy nebudou v výstřihu zbytečné.
 3. Další trumfovou kartou, kterou může bezpečně používat těhotná nevěsta, jsou otevřená ramena a záda.

I když je pohodlí prioritou, ale nikdo nemůže zakázat ženě, aby se cítila krásně v nejdůležitější den svého života.

Dobře prověřený styl s dlouhým pasem. Horizontální dokončovací prvky (záhyby, ozdobné švy), které vycházejí z živůtek a natahují se k hýždě, vizuálně protáhnou siluetu a dodají jí lehkost.

Šaty jsou samozřejmě hlavním prvkem v obraze svatby, ale bez bot nemůžete jít daleko. Pata je kategoricky vyloučena, i když malá a elegantní se dobře hodí. Za předpokladu, že to nezpůsobí nepohodlí a boty samy o sobě nebudou příliš těsné.

Ideální volbou při výběru svatební obuvi pro těhotné ženy jsou baletní byty, které mohou být vyrobeny v jediném snímku s šaty a nemají jediný náznak tradicionalismu a průměrnosti.

Více než 6 měsíců

I když svatba spadne na dlouhý gestační věk (více než 6 měsíců), výběr správného oblečení se nestane do očí bijícím problémem. Samozřejmě, že první svatební šaty pro těhotné ženy, které se musely líbit, nestojí za to. Stejně jako modely s velkým množstvím volánů, sukní a krajkových prvků, vytvoří příliš objemný, objemný obraz.

Nevěsta se zaoblenými tvary však musí dosáhnout zcela jiného účinku:

 • jednoduchost;
 • lehkost;
 • vzdušnost.

Počet dekorativních prvků by proto měl být minimalizován nahrazením přímými čarami.

Empírový styl ve svatebních šatech pro těhotné ženy 6, 7 měsíců a později se zdá být určen pro nevěsty v „zajímavé pozici“. Zde je vše, co vám usnadní obraz a nakreslí obrázek:

 • vysoký pas;
 • výstřih hlubokého výstřihu;
 • otevřená ramena;
 • volná sukně, kterou lze lehce rozšířit.

Světlý top, bohatě zdobené a zdobené - to je správné rozhodnutí pro těhotnou nevěstu. Pozornost se automaticky přepne do oblasti hrudníku, která vyvažuje obraz a rozptyluje oko od velkého bříška. Vrchol šatů vám umožní úplně se potulovat po fantazii, zde bude vše vhodné (v závislosti na opatřeních): barva odlišná od sukně, vyšívací ozdoba, bolero na ramenou.

Vysoký pas - velmi dobré řešení ze strany pohodlí a krásy. Zaoblený břicho se pohodlně vejde pod pás a schovává se pod volnou sukní. Mimochodem o samotné sukni - ať je jednoduchá a beztížná a celý obraz díky ní je elegantní a dojemný.

Těhotenství je úžasný stav mysli a těla, myšlenky nevěsty, že nebude možné být krásné, jsou zbytečné a zbytečné. Zvláště pokud vezmete v úvahu počet způsobů a možností oblékání, které nyní existují. Přinejmenším takový detail šatů jako otevřená záda. Zdálo by se, že není nic nadpřirozeného, ​​a obraz se stává extravagantní a dokonce sexy.

Dokonce i na krátké svatební šaty pro těhotné ženy není tabu. Samozřejmě mohou vzniknout potíže, zejména v posledních měsících, ale i takové oblečení může způsobit obdiv pro jeho integritu a něhu.

Tkanina

Bez ohledu na to, jak pečlivě je vybrán styl šatů, jsou zohledněny všechny detaily a nuance, ale pouze jedna chyba při výběru látky může negovat veškerou vykonanou práci.

Pro nevěsty v pozici je na výběr z řady tkanin pro svatební šaty:

 • šifon;
 • organza;
 • krajka:
 • hedvábí

Jedním slovem vše, co ztělesňuje lehkost, přirozenost a vzdušnost. Tělo těhotné ženy je někdy velmi nepředvídatelné a je nejlepší experimentovat se syntetickými tkaninami. Nechť je přirozenost přítomna ve všem, především v obraze nevěsty, která v sobě nese nový život.

Volba šatů z látky, na které je již vzor, ​​je k dispozici pouze nevěstám s krátkým gestačním věkem. V opačném případě kresba, a ještě větší, dodá celkovému obrazu pouze úplnost.

Barva, ve které budou šaty vyrobeny, nezáleží vůbec. Volba barvy může začít klasickou bílou a končí extravagantnější a ne zcela obvyklou pro svatební šaty - modrou, červenou a další. Zvláště krásná a harmonicky těhotná žena vypadá v barvách jemných odstínů, jako je stříbrná nebo kouřová, perlová nebo zlatá.

Obraz nevěsty

Příslušenství při tvorbě jakéhokoliv obrazu není poslední hodnotou a může jak zkazit, tak i prospěšně zdůraznit veškeré kouzlo ženského těla. Velké šperky nebudou zcela vhodné pro svatební obraz těhotné nevěsty.

Pokud je celý obraz proniknut ženskou, elegancí a něhou, pak by měly být šperky vybírány ve vhodném stylu. Proč si neužít na malém elegantním přívěsku nebo ozdobit krk tenkou šňůrou sněhobílých perel.Vaše kouzlo nebude mít žádné limity.

Nezapomeňte na kabelku: malé, elegantní a nenápadné, ale tak nutné na svatbě. Zrcadlo a některá kosmetika může být vždy po ruce a při nejnečekávanějším momentu přijde na záchranu.

Každý prvek svatební fotografie, který je vyroben pro těhotnou nevěstu, by měl přinést jen pohodlí. Nepohodlné věci, je čas říct jasné "ne."

Obecné tipy

Jak se podíváte na vaši svatbu, stojí za zvážení předem, a to i přesto, že byste si neměli spěchat s nákupem šatů. Při vytváření obrázku zvažte následující tipy:

 • tkanina je lehká a nutně přirozená a šněrování je soustředěno na horní části šatů;
 • cvočky budou nevhodné, ale malá a stabilní pata právě v předmětu;
 • vysoký, ale ne objemný účes lehce vytáhne siluetu;
 • punčochy dávají přednost punčochám, které na břicho nevyvíjejí tlak.

Těhotenství - to není důvod, proč se chcete vzdát svatby. Zejména proto, že před vámi velký výběr luxusních svatebních šatů pro těhotné ženy. Žena je vždy krásná, když její tvář zdobí božský úsměv, oči jsou plné štěstí a uvnitř se narodí nový život.

Poznámky
 1. Ženatý
  25.07.2015

  Koupím si šaty, které skryjí bříško. Myslím, že byste se neměli chlubit svou pozicí na svatbě.

 2. Larisa
  17.06.2015

  Jaký je velký problém? Těhotná žena je šťastná žena. Zvláště v našem věku, kdy mnozí otěhotní s obtížemi. Milujte své dítě a samotné období těhotenství.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah