Šaty styly a modely

Šaty pro postavu "Hruška" (trojúhelník)

Šaty pro postavu Hruška (trojúhelník) \ t

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Vlastnosti obrázku
 2. Hvězdy s tvarem trojúhelníku
 3. Vhodné šaty
 4. Tipy pro výběr

Každá žena, která chce vypadat ohromující, by měla při výběru šatů vzít v úvahu její typ těla. Pokud se například její obrázek podobá hrušce v obrysech, je důležité vědět, které styly budou na takové postavě vypadat nejlépe a které z nich je třeba se vyhnout.

Vlastnosti obrázku

Číslo, které se nazývá "hruška" nebo "trojúhelník", se vyznačuje přítomností:

 • Úzká ramena;
 • Tenký krk;
 • Malá busta;
 • Hubené ruce;
 • Výrazný pas;
 • Široká pánev;
 • Celé nohy.

Hvězdy s tvarem trojúhelníku

Tento typ tvaru je uveden v:

 • Jennifer Lopez;
 • Shakira;
 • Beyonce;
 • Kristin Davis;
 • Christina Aguilera.

Vhodné šaty

Dívkám, jejichž spodní část postavy je objemnější, se doporučuje zvolit si styly, které přitahují pozornost k bustě, zádům a pažím.

Patří mezi ně:

 1. Šaty, které mají holá ramena. Mohou to být šaty s výstřihem nebo s tenkými pásky. V těchto šatech můžete zdůraznit poprsí malé velikosti a vizuálně učinit ramena objemnější. Sukně pro takové šaty jsou přednostně široké, středně dlouhé nebo střední.
 2. Šaty košile Takové oblečení by mělo mít volný střih a mělo by být doplněno pásem.
 3. Šaty v empírovém stylu. Zvláště v poptávce jsou řecké šaty s délkou až do podlahy nebo na kolena, které mají hluboký výstřih a přeceňovaný pas.
 4. Šaty trapéz. V případě hruškovitého tělesa se doporučuje zvolit takové šaty s průměrnou délkou a vysokým pasem, stejně jako s živůtkem zhutněným.
 5. Šaty s slinky silueta. Nejlepší možností by byly černé šaty. V takových šatech budou boky viditelně úzké, hrudník a ramena budou výraznější a postava jako celek bude vypadat sexy. Tyto šaty lze nosit s vestavěnou bundu, boty s vysokými podpatky a tenkou šálu.
 6. Šaty ve stylu padesátých let. Dívky "hrušky" se doporučuje hledat model s pevným korzetem, širokou sukní a páskem v pase.
 7. Šaty se zvonkem sukně. Nejlepší možností by byl model kolenní délky, stejně jako šaty s vysokým pasem.

Krásky s hruškovitou postavou se doporučuje vyhnout se šaty s tužkou sukně a šaty s mini-sukně. S takovou postavou by také neměly nosit žádné příliš pevné oblečení nebo pytlovité šaty.

Tipy pro výběr

Vzhledem k tomu, že horní část „trojúhelníku“ je méně objemná, dívky s podobnou postavou si mohou pro sebe bezpečně vybrat modely večerních a svatebních šatů, které mají na hrudi velké detaily. Budou vyhovovat šaty s jabot, vrstvené rukávy, velké kapsy na hrudi, volánky na výstřihu, rukávy křídla a podobné prvky. Spodní část je zároveň volena skromnější a jednoduchá, například přímá sukně.

Děvčata s postavou typu A jsou také doporučována k zdůraznění pasu, takže modely s poutavými detaily jim budou vyhovovat. Například, na pásu šatů může být velký luk, krajkové vložky nebo sestavy. Bude odvádět pozornost od sypkého dna.

Pro zdůraznění výstřihu by ženy s tvarem trojúhelníku měly věnovat pozornost výstřihu. Nejlepší je podívat se na podobný model s oválným, čtvercovým a V-krkem. Dobrou volbou by byly šaty na jednom rameni.

Při výběru látky by dívky s hruškovitou postavou měly dávat přednost lehce tekoucím materiálům, které se mohou posouvat přes boky. Nejlepší volbou jsou bavlněné tkaniny, vlna a prádlo.Na obrázku A-siluety vypadají šaty z hedvábí, organzy a podobných materiálů dobře, za předpokladu, že sukně nejsou vícevrstvé.

Pokud jde o barvy, dívky s postavou "hruška" jsou vhodnější pro prostý oděv, stejně jako oblečení s tmavší spodní částí. Pokud je oblečení vyrobeno z jediné tmavé tkaniny, doporučuje se nosit takové šaty s lehkým šátkem nebo šátkem.

Poznámky
 1. Christie
  30.08.2017

  J Lo a další zmíněné hvězdy mají obrovská prsa, jaký druh hrušky je to? Hrušky mají malá prsa, takže mám typickou hrušku - malá prsa, tenký pas a široké boky a zadek. Je těžké si vybrat sukně a šaty, protože Všechno visí v pase a úzké v bocích. A nesouhlasím s navrhovanými styly: tužkové sukně jsou velmi vhodné, vydávají tenký pas a zdůrazňují boky. Zvony naopak dělají spodní část těla ještě masivnější.

 2. Marine
  08.08.2017

  Mám takovou postavu! Pas 67, boky 104, hrudník 86!

 3. Veronica
  26.02.2016

  Postava přesýpacích hodin je považována za ideální a já věřím, že nejsvůdnější je hruška. Podívejte se na Jennifer Lopez, to je ideální!

 4. Lara
  24.02.2016

  Veronica, já, například, naopak, komplikuji to kvůli takové postavě, jakou má Lopez. Odstranil by ty kilá, ale něco nejde nikam.

 5. Vika
  23.02.2016

  Vidím, že většina hvězd se neobtěžuje s jejich chybnými čísly. Nasaďte si, co chcete. Pravda, často to vypadá absurdně. Aspoň si vezměte stejnou Jennifer Lopezovou.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah