Oblečení v mateřství

Kombinézy a polokombinézy pro těhotné ženy

Kombinézy a polokombinézy pro těhotné ženy

zapojte se do diskuse

 

Těhotenství není důvodem k relaxaci a zabalení do podivných věcí, snaží se skrýt svou zajímavou pozici. Během tohoto období stojí za to ukázat světu vaši touhu vypadat stylově, a přitom být kdykoliv módní a živý. Světové značky začaly rozvíjet tento úrodný tok a v každém ročním období nabízejí módní novinky pro těhotné dívky. K dispozici jsou základní modely, které jsou k dispozici ve skříni a jsou ceněny pro pohodlí a praktičnost. Zvláště milované dívky kombinézy.

Výhody

Nejen těhotné dívky ji nosí. Považuje se za pohodlné a stylové oblečení, které lze nosit každý den nebo z elegantní tkaniny na cestě ven. Modely pro dívky v pozici mají významné rozdíly od obvyklých.

Kombinézy nestlačují tělo, ale naopak, v oblasti bříška je zajištěna určitá svoboda. Řez je naprosto bezpečný. Oblečení je vyrobeno z přírodních tkanin. Nejpoužívanější tkaninou je bavlna a len, kvalitní džín. Tyto druhy jsou považovány za bezpečné pro životní prostředí, umožňují tělu dýchat a nezpůsobují alergickou reakci.

Pod bříškem je elastická páska, která ji spolehlivě podporuje. Montérky chrání břicho a dolní část těhotné ženy při špatném počasí, což jim brání zchladnout. Oblečení je v souladu s postavou těhotné ženy, takže budoucí matky se v ní cítí dobře.

Modely

Modelovou řadu reprezentuje několik typů.

Oblečení z džíny je jedním z nejoblíbenějších. Pas je podceňován a pod ním je vložena vložka speciální podpůrné tkaniny pro pohodlné nošení břicha. Na stranách modelu jsou upevňovací prvky, díky kterým je horní část oděvu nastavitelná na objemy.

Na polokošele pro tento účel používá speciální pás na pás. Preferují ho milovníci sportovního stylu.

DPro teplo, budoucí maminky raději vyzvednout mini-kombinézy. Vypadá to jako šortky. Žaludek je také podporován protahovací páskou. Horní část je upevněna sponami na řemenu a odejde. Pak tam jsou jen šortky.

Model je ale skvělou volbou nejen pro těhotné dívky, ale i pro kojící matky novorozenců. Vyrobeno z lehké, příjemné tkaniny. Na zadní straně je montáž, je zde bandáž. Oblečení lze nosit kdykoliv během těhotenství.

Oblek materiálu pro kostýmy je odlišný od předchozích modelů, protože je vhodný pouze po určitou dobu. Vypadá stylově a vhodné pro oblékání na oficiální akce. K dispozici je také nízký pas s pohodlným podpůrným pásem pro břicho. Některé dívky nemají rádi kalhoty, nebo dávají přednost teplejším nákladům na otevírání více stylů. Pro ně model kombinézy se sukní. Princip je stejný jako u ostatních modelů kombinézy: nízký pas, kde je vložka s elastickým gumovým páskem. Umožňuje nastavit požadovanou hlasitost. Popruhy bezpečně drží volně řezané kombinézy.

Pro velké těhotné ženy

Teprve nedávno se výrobcům věnovala pozornost této oblasti - oblečení pro těhotné ženy ve velkých velikostech. Zatímco počet výrobců vyvíjejících toto odvětví módy lze počítat na jedné straně, je považován za slibný trh. Najdete zde zajímavé a stylové modely pro těhotné ženy do velikosti 60 let.

U obézních žen se používá pohodlná tělesná tkáň. Není žádným tajemstvím, že se rychle potí a během těhotenství se zvyšuje pocení.Těhotenství pro každou dívku přidává další libry a za tuto dobu je požadováno dvojnásobné pohodlí.

Je třeba poznamenat, že mezi výrobci se objevily ruské podniky, které již šijí oděvy, včetně kombinéz velmi velkých velikostí. Tkanina je vybrána podle našich klimatických vlastností.

Materiál

Montérky jsou vyrobeny z různých materiálů. Nejčastěji používaný denim. Mohou to být letní modely a zahřáté. Tyto kombinézy jsou vhodné pro procházky a nákupy pro věno pro novorozence. Denim modely jsou považovány za praktické: pohodlné nošení, ne brandy, vhodné téměř žádné svetry a trička.

Kombinézy - šortky jsou vyrobeny z lehkých tkanin. To je obvykle bavlna nebo len. Tělo dýchá i v nejteplejší den.

Kombinézy - transformátory pro těhotné ženy mohou být vyrobeny z tkanin, jako jsou džíny, velur nebo manšestr. Než takové věci jsou dobré - můžete nosit kalhoty nebo capris na vlastní pěst uvolněním horní části. Široká elastická páska v každé variantě spolehlivě podpoří těhotné bříško. V takových tkaninách je pohodlný v chladném počasí nebo mimo sezónu.

Teplé kombinézy nejčastěji využívány budoucími maminkami v zimě. Jsou lehké a pohodlné na nošení, zatímco spolehlivě chrání celé tělo před podchlazením. Pro izolaci vnitřního povrchu je nejčastěji používán fleece, díky kterému jsou kombinézy útulné a pohodlné pro mámu a dítě.

Pletené kombinézy budou dobré na létoPro pozdní jaro nebo brzy na jaře. Tenký úplet dobře sedí na obrázku a může mít různé barvy. Být módní v takových montérkách je jednoduchý.

Značky

Slavné značky vyrábějí módní kolekce pro těhotné ženy, které jim umožňují zůstat v tomto období s oblečením své oblíbené značky. Mezi nimi jsou také známé jako TopShop, Zara, GAP a další. Kromě toho existuje mnoho populárních výrobců, kteří se specializují výhradně na výrobu oděvů pro těhotné ženy. Návrháři vytvářejí své stylové modely s přihlédnutím ke změnám v ženském těle. Patří mezi ně ruské společnosti.

Jedním z největších výrobců oděvů pro těhotné ženy je společnost "SWEET MAMA". Jeho prodejní síť pokrývá celé území Ruska a jedná se o více než 100 prodejen. Šijte všechny šaty na základě nejaktuálnějších trendů ve světě módy. Aktualizují své sbírky, jak by mělo být - čtyřikrát ročně. Tkaniny používaly pouze kvalitní, vyráběné v továrnách v Evropě. Všechny modely jsou důkladně testovány, aby se zajistilo, že nastávající matka je v oblečení této značky pohodlná.

Další úspěšná značka „I Will Mom“ v 65 ruských městech. Oblečení této značky se liší svým designem a má široký rozsah velikostí. Návrháři se snaží oblečení bylo nejen módní, ale také praktické a mohlo by se nosit po těhotenství.

Návrháři značky ILoveMum dodržují ve svých modelech stejný koncept. Při tvorbě sbírek se přihlíží k nejslibnějším módním trendům. Oblečení tohoto výrobce je určeno pro období těhotenství i po porodu.

Jak si vybrat?

  1. Než se rozhodnete koupit oblek, věnujte pozornost materiálu, ze kterého se oděv vyrábí. Bavlna a ložní prádlo jsou důležité pro letní modely, v zimě je nejlepší zvolit vlněné kombinézy.
  2. Švy na vnější straně vypadají elegantní a šité měkkými nitěmi.
  3. Styl by měl být volný a nutně by břicho mělo podporovat gumičku.
  4. Před nákupem se doporučuje seznámit se s informacemi o tom, které firmy vyrábějí kvalitní oblečení. Štítky musí obsahovat informace o složení materiálu a péči.
  5. Zkontrolujte kvalitu nátěru na tkanině, přejeďte prstem po povrchu výrobku. Pokud máte pocit nepříjemného zápachu, odmítněte koupit.
  6. Ujistěte se, že kování, ale zároveň se v něm pohybovat a zkontrolovat svůj pocit. Věc by měla být příjemná pro tělo a pohodlné nošení.

Kolik to je?

Cena závisí na materiálu. Značkové věci budou stát víc než například oblečení od masových výrobců z Turecka nebo Číny. Vzlet za cenu v obchodech od 850 do 3 - 4 tisíc rublů. Vysoká cena, především v designérských sbírkách. Ale jsou zde plusy. Výrobci značek zpravidla zajišťují tradiční prodej, kde si můžete koupit dobrý exkluzivní výrobek za nízkou cenu.

Co dělat s kombinézu po porodu?

Mnoho lidí si myslí, že po porodu není kombinéza užitečná. Nicméně, v prvních měsících, kdy číslo ještě nepřišlo do své původní podoby, bude to správné. Volný a pohodlný, vhodný pro chůzi s dítětem. Oblečení může a může se měnit. A nikdo neví, co vás čeká v budoucnu. Takže nechte oblečení pro sebe. Nezapomeňte se hodit.

Recenze

Všechny ženy si všimnou výhod kombinézy. Za prvé, je vhodné kombinovat s různými halenkami a halenkami. Za druhé, díky stylu, matka a její dítě v takových šatech jsou pohodlné. Páskovací pás spolehlivě podporuje bříško po celou dobu. A co je nejdůležitější, kombinéza je dobře chráněna před větrem a chladným počasím. Po vyzvednutí kombinézy z vaší oblíbené tkaniny a módní barvy můžete během devíti měsíců vypadat stylově.

Jedním z nedostatků je nepříjemnost při návštěvě toalety. Musíte se trochu pohrát s vrcholem. Tato skutečnost se však nevztahuje na sukni.

Obrázky

  • Kombinéza je vyrobena z praktické tkaniny - pláštěnka, která nepropouští vítr a vlhkost. Umožňuje trávit více času venku. Elastické vložky bezpečně podporují bříško. Nastavitelné popruhy umožňují měnit velikost hlasitosti.
  • Kombinézy jsou vyrobeny z lnu. Vhodné pro kancelářský styl a pro poznávání města.

  • Tato kombinéza může být použita po těhotenství. Vrchol, vyrobený ve formě triček, umožňuje matce pohodlně krmit dítě. Vzhledem k barvě vypadá stylově a zajímavě.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah