Večerní šaty

Černé večerní šaty

Černé večerní šaty

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Módní modely
 2. Zředění černé barvy
 3. Tkanina
 4. Doplňte

Věčný molo hit je černé šaty. Na posledních přehlídkách se designéři spoléhali na své oživení. Prezentovali svěží a odvážné nápady pro takovou všestrannou a elegantní barvu. Mnozí okamžitě připomínají Coco Chanel se svými „malými černými šaty“.

Módní modely

Černé šaty na podlaze nás vzaly zpět do minulosti, když zdvořilí pánové zdvořile dvořili dámy, představili jim komplimenty, květiny a dárky. Jejich tmavá kůže vypadala skvěle proti tmavým šatům. A to přidalo obraz tajemství a tajemství.

Dokonce i teď se žena rozhoduje, jak daleko půjde, aby ukázala své kouzlo:

 • Šaty bez rukávů je volba těch, kteří chtějí ukázat krásné rukojeti, jemná ramínka;
 • Vysoký řez je vhodný pro ty, kteří mají dlouhé a štíhlé nohy;
 • Hluboké štěpení ukáže chutný hrudník;
 • Zdobené popruhy nebo jeden ramenní popruh vám ukáží, jak krásné a dobře upravené vzadu;
 • Výřezy v pásové oblasti odhalí tělo, ale nepřekročí limity toho, co je povoleno.

Dlouho

Pokud potřebujete elegantní, elegantní večerní šaty, pak je to výjimečně černé dlouhé šaty. S jeho pomocí zdůrazníte eleganci své postavy, přidáte štíhlost tam, kde je to potřeba, skryjete ty části těla, které nechcete ukázat.

V této sezoně se designéři věnovali zvláštní pozornosti saténové lesklé tkanině, která vykazuje všechny své ušlechtilosti a vysoké náklady v černé barvě. A co je nejdůležitější, nevytvářejí účinek dodatečného objemu.

Hlavní akcenty jsou kladeny na ženskost a sofistikovanost, protože siluety jsou většinou stručné, ale ne bez náznaku sexuality. Provokativní výstřih se stal trendem mezi designéry a Baskicko dodá obrazu pouze originalitu. Také se nemusíte starat o tón pleti, protože černá barva bude vyhovovat každému typu.

Sukně vypadá obzvláště elegantní, pokud je ozdobena barvou zlata s flitry, volnými kamínky nebo korálky, výšivkou, draperie nebo flare flare. Pokud jsou na obrázku ideální proporce, budete vypadat elegantně v těsně přiléhajícím modelu s výstřihem podél celého stehna.

Udělejte stejný dojem na ostatní, vyhněte se nadměrné expozici, pomůže efekt vrstvení šaty. Zde šifon ukazuje všechny své kouzlo.

Krátká a střední délka

Moderní móda je neuvěřitelně různorodá, v souvislosti s níž není téměř žádná povinná část oblečení pro každou dívku. Výjimky však stále zůstaly.

A především je to krátké černé šaty. Přišel se světově proslulým Coco Chanel. Je to její nápad, který je základem pro vytvoření nejúžasnějších moderních krátkých večerních šatů.

Klíčovým znakem oděvu by měla být polorámová silueta, zavřený výstřih, zaměření na pas. Délka je poněkud nižší než koleno. Všechno důmyslné je jednoduché a toto oblečení je toho přímým důkazem.

Malé večerní šaty v černém jsou prezentovány v jiných stylech. Silueta ve tvaru písmene A má například délku od kolena a výše, objemné nafouklé sukně, velké, ale ploché kapsy, stejně jako míčky, volánky, různé záhyby a záhyby. Stručně řečeno, zkrácené modely dokonale „přijímají“ různé prostředky pro vyjádření stylu.

Nezapomeňte na výzdobu, dekorace a doplňky.Neměli by být moc a nemají právo přitahovat pozornost. Hlavním prvkem je vždy šaty.

Šaty s asymetrií

Boční plášť přestává být v módě. A na tom nezáleží - je to délka řezu nebo sukně na jedné straně. Také populární jsou modely na jednom rameni as asymetrií na krku.

Přivažený

Jak praxe ukazuje, je to černý plášť šaty v kombinaci s krajkou tkanina je nejvhodnější možností pro večerní pohled. Nikdy se neztratíte, pokud si to vyberete.

Obraz je neuvěřitelně ženský, elegantní a řez dává postavě extra štíhlost.

Velmi často pod černou krajkou používají kontrastní nebo kůží zbarvený substrát. Obě možnosti příznivě zdůrazňují krásu vzoru.

Kombinace těsné krajky oblečení je lepší s patami a spojkou, a nejlepší místa pro jeho "použití" budou kulturní večery, výlety do divadel, opery, high-class restaurace.

Vyberte si perfektní styl na základě tvaru. K obrazu bude přidána krajka bez výstřihu a samozřejmě i iluze hlubokého výstřihu.

Nebojte se doplnit svůj šatník dlouhými nebo kolenními šaty, doplněnými krajkou, protože zůstanou na vrcholu módy po velmi dlouhou dobu.

Samozřejmě, že úplně šaty z tenké krajky je naprosto upřímné, protože ne každý rozhoduje o tom. Alternativa může sloužit jako model s vložkami krajky ve formě rukávů, živůtek. A mohou opakovat černou barvu samotných šatů a hrát na kontrast s bílými barvami.

Bílá krajka na černém plátně viditelně změkčuje obraz, což znamená, že je ideální pro firemní akce, obchodní jednání a další podobné akce. I když stojí za to přidat pár chytlavých doplňků a jste připraveni na slavnostní večeři.

Zpět otevřený

Dříve bylo zmíněno, že otevřené záda dává koření. Hloubka výřezu závisí pouze na vaší skromnosti a tvaru - na představivosti designéra. Považuje se za módní čepele s hloubkovým otevíráním nebo spadající pod linii pasu.

Okraje výstřihu mohou být zdobeny krajkou, stejně jako samotný hřbet. Pak se vytvoří tetovací efekt, který někdy vypadá spíše odvážně.

Zředění černé barvy

Black patří mezi nejvšestrannější barvy dámské módy. Proto jsou s ním všechny odstíny barevné palety dokonale kombinovány.

Nejklasičtější, ale nikdy z módní kombinace je černá s bílou.

S jejich pomocí můžete vytvořit slavnostní obraz vhodný pro všechny druhy oslav. Bílá může působit jako světlý top, geometrická vložka, nebo dokonce smyčka, nyní se pruhované šaty staly módními.

Jedním z nejoblíbenějších a harmonických kontrastů je kombinace černé s pevnou nebo béžovou.

Ačkoli v žádném případě nižší než tato kombinace černé a růžové. Šaty jsou krásné, něžné a romantické.

Červená a černá verze večerních šatů zdůrazní vaše odhodlání a vášeň. Mnohé nevěsty dnes tento obraz považují za opravdu ne stejné jako všichni ostatní.

Také věnujte pozornost černé a zelené. Tento pár květin vytváří úžasný soubor.

Skvělou alternativou je dvojice černé a modré nebo šedé a černé. Hladké přechody poskytují vynikající efekt.

Tkanina

Při výběru stylu byste měli vždy věnovat zvláštní pozornost použitým látkám. Vzhledem k barvě se zaměřuje na nuance řezu. Proto návrháři doporučují výběr matných a výhradně přírodních tkanin.

Příkladem je hedvábí, vlna, přírodní kůže a krajky.. Jejich kombinace vám umožní vytvářet mistrovská díla designu.

Doplňte

Tmavé odstíny večerních šatů kladou zvláštní nároky na make-up. Minimální množství kosmetiky zde nebude fungovat. Make-up by měl být bohatý a jasný.

Ale v žádném případě si nezaměňujte pojem jasného a vulgárního make-upu, protože se jedná o úplně jiné věci.

Zde jsou některá důležitá pravidla:

 1. Zaměřte se na jednu věc - oči nebo rty.
 2. Pokud jsou to oči, pak budou dělat všechny odstíny béžové, stříbrné a zlaté. Nebo můžete zůstat na klasické bílé, šedé nebo černé stíny.
 3. Pokud je důraz kladen na rtech, pak rtěnka je klasická červená. Vyberte si odstín podle osobních preferencí, barvy pleti a vlasů.
 4. Pro správné doplnění make-upu použijte prodlouženou černou řasenku, abyste zdůraznili dopad svého vzhledu.
 5. V určitých situacích je možné použít falešné řasy, pokud vám to nedovolí, aby vaše oči byly výrazné a atraktivní jen s řasenkou a oční linky.
Poznámky
 1. Irina
  28.09.2015

  Obyčejné černé šaty jsou nudné. Ale pokud ho zředíte červenou rtěnkou a červeným příslušenstvím, držte se! Obraz se otočí oheň!

 2. Vika
  13.09.2015

  Černé krajkové šaty jsou úžasné!

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah