Oblečení v mateřství

Mateřské halenky

Mateřské halenky

zapojte se do diskuse

 
Obsah
  1. Modely
  2. Jaké látky preferujete?
  3. Co nosit?
  4. Velkolepé obrazy

Čekání na dítě je velmi důležité období v životě každé ženy. To je spojeno s příjemným vzrušením, starostí a starostí o budoucí dítě. Nastávající matka chce v této době vypadat zvlášť atraktivní. Dlouho pryč, jsou dny, kdy tam byl prakticky žádný výběr oblečení pro těhotné ženy, a vy jste museli změnit běžné věci nebo nosit beztvaré kombinézy. Moderní designéři věnují celé sbírky oděvů, včetně halenek, očekávaným matkám.

Modely

Modelová řada halenek pro budoucí matky je poměrně široká a různorodá, ale všechny modely mají několik společných pravidel: musí být pohodlné na nošení, praktické a nesmí bránit pohybu.

Zpravidla jsou halenky pro těhotné ženy prováděny dostatečně volně, aby nedošlo k obklíčení těla, ale také aby nebyly pytlovité.

Jeden z nejběžnějších stylů je rozšířen z hrudníku. Je velmi pohodlné nošení během těhotenství a po porodu. Tato halenka dokonale skrývá zaoblené břicho, vypadá stylově a elegantně.

Další populární model je košile střih košile. To může být svázané přes žaludek ve volném, měkkém uzlu, nebo to může být volné fit. Halenka je obvykle kombinovaná s tričkem, top nebo opotřebovaný, jako nezávislý kus oděvu.

Šněrovací model umožňuje nastavit šířku halenky v závislosti na velikosti rostoucího břicha. Tato halenka je velmi praktická, protože je vhodná pro různá období těhotenství.

Halenka s vůní může být nošena během těhotenství i při krmení dítěte.

Blůza-styl "Kangaroo" je velmi pohodlné nošení v pozdním těhotenství. Vnitřní část blůzy zapadá a podporuje žaludek a vnější je přehozena velkými záhyby, což vytváří elegantní, stylový model.

Nalezení správného stylu pro nejžhavější sezónu je velký problém. Na záchranu přicházejí halenky, trička, lehké a tenké vesty z bavlny, lnu nebo jiných přírodních látek.

Blůza kombinovaná z několika tkanin vypadá velmi krásně. Nejčastěji se pro vložky používají úplety, bavlna a další materiály.

Blůza-tunika je model přímého, volného řezu. Někdy se provádí s řezy nebo vložky na stranách.

Barevné schéma blůzy pro těhotné ženy splňuje nejnovější trendy ve světě módy. Klasický sortiment je vždy populární, ale spolu s ním jsou vítány jemné, lehké, pastelové barvy. V této sezóně jsou relevantní všechny druhy tiskovin, například světlé, vícebarevné pruhy nebo geometrické bloky různých velikostí. V módní abstrakce a květinový ornament.

Pro výzdobu halenek se používají všechny druhy volánků, záhybů, volánků, výšivek, flitrů, aplikací, vložek z různých materiálů atd.

Délka blůzy může být velmi odlišná. Model může mít délku až do poloviny stehna nebo poněkud nižší, pak se může podobat spíše zkráceným šatům nebo tunice.

Jaké látky preferujete?

Pokud jde o výběr oblečení pro budoucí matky, nemá materiál, ze kterého je vyroben, malý význam. Preferovány by měly být látky přírodního původu. Jedná se o bavlnu, prádlo, vlnu, hedvábí, satén, šifon, satén, chintz atd. Materiály by měly projít vzduchem a vlhkostí co nejvíce, nezpůsobovat alergie a nedráždit pokožku. Měly by být měkké a příjemné na dotek.

Viskóza je dalším populárním materiálem, ze kterého jsou často šity halenky pro těhotné ženy. Tento tenký a lehký materiál je hygroskopický, prodyšný, i když o něco nižší než u lnu a bavlny.

Velmi často se do přírodních tkanin přidává malé procento elastanu. To umožňuje, aby se halenka lépe přizpůsobila tělu a byla praktičtější při nošení a péči.

Co nosit?

Čekání na dítě není důvodem opustit své oblíbené džíny nebo šortky. Navíc, moderní modely oblečení pro těhotné ženy se liší od běžných věcí. Pouze oblečení pro budoucí matky jsou vytvořeny s přihlédnutím ke změnám v její postavě, pomocí speciálních vložek, střihů a dalších konstrukčních prvků.

Kalhoty a halenky - jedna z nejpohodlnějších a nejkrásnějších možností kombinování oblečení. Kalhoty mohou být téměř jakéhokoliv stylu, s výjimkou příliš těsných. V žádném případě by neměly způsobit nepohodlí při nošení nebo bránění pohybu. Pro horké období dobře padnou kalhoty ze světlých, tekoucích tkanin. Mohou si vybrat halenku zdarma, rovný střih, v romantickém nebo lidovém stylu, halenku nebo tílko.

Kombinézy - velmi praktická a pohodlná volba oblečení pro budoucí matky. Blíží se k němu halenky jednoduchého, lakonického řezu, bez množství dekorativních prvků. Stejné požadavky mohou být aplikovány na halenky nošené pod slunečními brýlemi.

Ale pro sukni si můžete vyzvednout halenku složitějšího střihu. Tužka sukně vypadá skvěle s halenku, vyrobený v romantickém stylu, s rukávy-lucerny, originální forma límce, náplast kapsy, atd. \ T

Velkolepé obrazy

Černé kalhoty, bílá halenka a dlouhý svetr tvoří perfektní doplněk pro práci v kanceláři a pro každodenní použití. Doplňte obraz jakékoli pohodlné boty.

Pro horký letní den jsou perfektně vybaleny asymetrické béžové blůzy a krátké džínové kraťasy. To může být speciální model krátké s pletenou vložkou, nebo model s nízkým střihem.

Bílá lakonická halenka, černé džíny a taška vypadají stylově. Brýle přispějí k tomu, aby se dodal obraz o nápadnosti

Lila košile cut halenka je skvělá příležitost volba. Takový model v kombinaci s džíny je ideální pro procházku.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah