Oblečení v mateřství

Trička pro těhotné ženy

Trička pro těhotné ženy

zapojte se do diskuse

 
Obsah
  1. Jak si vybrat?
  2. Modely
  3. Originální nápady pro zábavu a vtipné nápisy

Devět měsíců čekání na malý zázrak, možná jedno z nejpříjemnějších období v životě každé ženy. V této době chci vypadat obzvlášť krásná a ženská, protože těhotenství není důvodem k odmítnutí stylového a módního oblečení.

Moderní designéři vyvíjejí celé kolekce módních triček pro těhotné ženy.

K samostatné kategorii takových triček patří modely s kreativními, zábavnými nápisy a vtipnými tisky věnovanými radostné události.

Každé takové nastávající matka může být pevně přesvědčeno v neodolatelnosti a obdivovat pohledy a laskavé úsměvy lidí kolem ní.

Jak si vybrat?

Tričko s vtipným nápisem je vynikajícím důvodem nejen pro potěšení, ale také pro aktualizaci šatníku v souladu s nejnovějšími módními trendy. Volba oblečení pro těhotné ženy by však měla být ošetřena více péče a pozornosti než běžné oblečení.

Přednost by měla být dána nejen nejmodernější a nejkrásnější věci. Tričko by mělo být co nejpohodlnější.

Než si koupíte tričko, měli byste věnovat pozornost některým bodům:

  1. Materiál. Je dobré, když je tričko šité z přírodní látky, měkké a příjemné na dotek, například bavlna. Syntetika neumožňuje dýchání kůže, v takovém tričku bude v létě horké. Syntetika mohou způsobit alergické reakce, zarudnutí a svědění kůže.
  2. Velikost. Neměli byste si vybrat tričko špatné velikosti, bez ohledu na to, jak je to dobré. Nadměrné tričko vytvoří ženu beztvarou a příliš malá věc omezí pohyb, otře ramena a způsobí nepříjemnosti při nošení.
  3. Délka. Každá žena si pro sebe zvolí optimální délku trička. Někdo je pohodlnější v dlouhém tričku, někdo se cítí docela pohodlně v krátkých modelech, které vystavují břicho.
  4. Tisk. Kvalita nátěru, s níž jsou zhotoveny nápisy nebo kresby, musí být velmi vysoká. Barva by neměla blednout po prvním praní.

Modely

Sortiment triček pro těhotné ženy je velmi různorodý a obecně se liší od běžných triček.

Trička s dlouhými rukávy nebo dlouhými rukávy. Tyto modely jsou velmi oblíbené a milují ženy. Pro trička s dlouhým rukávem jsou typické rozmanité fit, výborné fit, praktičnost a pohodlí při nošení. Dlouhé rukávy jsou dokonale kombinovány s džíny a kalhotami. Jen si nevybírejte příliš těsný model.

Tričko by mělo sedět na postavě dostatečně volně a nebránit pohybu.

Trička s krátkým rukávem. Nejoptimálnější varianta pro léto, bez které si prostě nemůžete představit ženský šatník. Mírně rozšířený top je tou nejlepší volbou. Toto tričko může být nošeno v různých fázích těhotenství, bez pocitu nepohodlí nebo nepříjemností.

Intermediate možnost - Tričko se středním rukávem. Trička pro těhotné ženy jsou zpravidla vyráběna s nejvýraznějším výřezem, bez zbytečných dekorativních prvků, s jednoduchým kulatým, oválným nebo trojúhelníkovým výstřihem. Rukávy mohou mít pravidelný střih nebo mohou být vyrobeny ve složitějším provedení (svítilny), zdobené štěrbinami.

Originální nápady pro zábavu a vtipné nápisy

Rozmanitost triček s nápisy je tak velká, že každá nastávající matka si může bez problémů vybrat vhodný model s pěkným obrázkem nebo zábavným nápisem.

Mezi nejvíce vtipné a vtipné nápisy patří zejména následující možnosti:

"Puzozhitel". Trička s tímto sladkým a laskavým písmem jsou obzvláště oblíbená u těhotných žen. Nejčastěji je taková hravá přezdívka doprovázena veselým, jasným obrazem zobrazujícím spící dítě s úsměvem na tváři. Různé varianty takového trička mohou obsahovat obrázky s obrazem malých podpatků a dlaní dítěte.

"Kinder překvapení." Další populární volba pro budoucí mámu. Trička s neutrálním písmem jsou obvykle volena ženami, které ještě neznají pohlaví nenarozeného dítěte. Nápis může být doplněn tématickým obrázkem, který kreslí analogii s oblíbenou a milovanou pochoutkou. Pouze místo hračky z čokoládového vajíčka vypadá miminko.

Trička pro nastávající matky čekají na dvojčata. Taková trička často líčí čáp nesoucí dva sáčky s dětmi. Další možnost - dvě dětské tváře na světlé pozadí s nápisem "dvojčata". To může být obraz dvou srdcí modré a růžové.

Tričko se slovy "Mám v plánu utéct!". Takový nápis je často doplněn i názvem měsíce, ve kterém se očekává narození dítěte, například „Mám v plánu utéct v srpnu!“. Někdy je přidán obrázek zobrazující roční období, kdy se má dítě narodit. Nápis je často prováděn proti obrazu vykukujícího dítěte s mazanýma očima.

Někdy můžete vidět trička zdobená velmi kreativními nápisy, například „Ano! Polkl jsem míč! “,„ Fungovalo to! “, Etc.

„Brzy budu! Počkej! Další variace na téma hrozícího vzhledu dítěte. Nápis je doprovázen živým obrazem spokojeného dítěte s lahví mléka v ruce nebo čápem nesoucím dítě.

"Příliš zaneprázdněn v bříšku". Další sladký a dojemný nápis, který se často používá k návrhu takových triček. Nápis může být doprovázen vtipným obrázkem zobrazujícím paty a dlaně dítěte, legrační obličej nebo batole sám.

Zvláštní kategorie triček je věnována budoucím otcům.. Mohou být zdobeny nápisy, například: "Tati, dejte mi pět!" Nebo "Je dovoleno dotknout se pouze otce." Lze také vyrobit párová trička pro budoucí rodiče se stejnými potisky.

Kromě nejběžnějších nápisů jsou zde také více originálních možností, například „Vyrobeno s láskou“, „Čekání na zázrak“, „Břicho s tajemstvím“, „Neotevírejte do ... (označující měsíc zamýšleného narození)“, „Moje bříško roste a v tom je trhaný“, „Nerušit! Vzniká osobnost a mnoho dalších.

Budoucí matka může nejen využít hotových nápadů, ale také ukázat svou představivost vynalézáním individuální verze. Naštěstí, pro objednání trička s vybraným písmem a vhodným potiskem, dnes není těžké.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah