Večerní šaty

Modré večerní šaty

Modré večerní šaty

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Dlouho
 2. Krátké
 3. Midi
 4. Přivažený
 5. V kombinaci s kontrastem
 6. Boty
 7. Doplňte
 8. Manikúra

Modrá je barva nebe, oceánu, hlubokého moře. Vzhledem k tomu, že není divu, že mnoho dívek ho milovalo tolik, a designéři jsou tak aktivně využívají při vytváření více a více nových díla večerní módy. Modré večerní šaty vypadají velkolepě a se správnou volbou dělají dívku neodolatelnou.

Dlouho

Modrá barva se perfektně ukázala v nejrůznějších módních variantách večerního stylu. Můžete s jistotou nahradit je černými šaty, které vytvářejí další drama, a zároveň to nebude dávat to, pokud jde o showiness.

Chcete-li vypadat opravdu nádherné a ušlechtilé, návrháři navrhnout použití výstřihy, řezy, a taft, satén nebo hedvábí jako hlavní materiály. Nejmodernější odstíny se nazývají azurové, modré nebe a modř.

Módní večerní šaty v modré podlaze, různé výkony:

 • klasický a přísný taneční sál;
 • mořská panna;
 • Šaty;
 • Řecký a empírový styl;
 • A-silueta;
 • s rukávy;
 • upřímné modely.

V nich budete vypadat vhodně v každém případě, bez ohledu na jeho status a slavnost.

Nespadejte z pódia a polopevných modelů s lehce rozšířenou sukní a výstřihem do V. Jsou nejlepším způsobem, jak zdůraznit typ barvy a rámeček postavy se zaměřením na jeho zásluhy.

Stylisté doporučují nepřetěžovat obraz modrých šatů s extra dekorem, ale soustředit veškerou pozornost na barvu. Vzhledem k tomu, skvělé řešení by bylo korálek výšivky, použití skleněných korálků, ale ujistěte se, že zápas, nebo kamínky, které zdobí výstřih.

Modré večerní šaty vypadají nádherně na podlaze s plně nebo částečně otevřenou zádí.

Krátké

Krátké modré šaty jsou také prezentovány v různých stylech. Pro večírky a svatby je lepší dát přednost těsné fit, který dokonale popisuje vaši postavu a příznivě hraje s drahými, vysoce kvalitními tkaninami. Přidejte vzor tónům šatů a obraz bude win-win.

Midi

Pokud chcete něco kratšího, ale máte strach z mini, pak zkrácené šaty ve tvaru A vytvořené pro padesátá léta udělají za vás. Hlavní prvky jsou zde osazeny živůtek a svěží lem. Tento hit sezóny, doslova vytvořený pro gala večer.

Přivažený

Věnujte pozornost krajce. Textura této tkaniny nejlépe vystihuje výhody odstínů modré.

Kromě toho, řez je žádoucí zvolit jednoduché, podtržené nádherné kresby. Takže azurový odstín nebo barva mořské vlny ukáže schopnosti přidat a ozdobit ženu.

V kombinaci s kontrastem

Černá a modrá se dobře prolínají. Světově proslulí návrháři, kteří prezentovali své sbírky večerních šatů, ukazují, že oblečení nevypadá ponuré.

Důležitou výhodou modro-černých šatů je schopnost zdůraznit krásu vlasů v brunetkách a blondýnkách. Chcete-li, aby vzhled byl slavnostní, stačí přidat trochu stříbra nebo zlata. A pro strany, světlé příslušenství přijde vhod. Například fialová spojka nebo červený tenký pásek v pase.

Žlutá vypadá velmi krásné na modrém pozadí. Ale ve večerních šatech je taková kombinace poměrně obtížné najít.

Bílý je často používán jako kontrast. Oblečení se stává svěží, vzdušné, lehké.

Boty

Ideálním partnerem pro modré šaty budou stříbrné odstíny v botách a doplňcích.Špičaté nosní lodě, elegantní sandály, malá kabelka nebo spojka zvýrazňují hloubku modré a také ukazují pravou krásu. Je zajímavé, že tento obraz nelze nazvat čistě večerem, protože je pevně v každodenní módě pro ty, kteří vždy a všude chtějí vypadat velkolepě.

Také neztratíte, pokud si vyberete nahé boty nebo dáváte přednost perleťovým odstínům. Návrháři jednomyslně prohlašují, že nošení modrých šatů je možné pouze s tím, že to bude doplňovat a neodvádět pozornost.

Od šperků je lepší se rozhodnout pro stříbrné nebo jemné šperky. Pro slavnostní večer se doporučuje vybrat si přírodní kameny, ale pouze v jedné barevné paletě. Oblečení by mělo dominovat a dekorace by jej měly doplňovat. A nic jiného.

Doplňte

Zde je volba zcela na vás, protože funkce modrých šatů vám umožní používat světlý a diskrétní make-up. Zaměřte se na náladu, touhy.

Jediné, co odborníci radí, je zaměřit se na oči. Pozoruhodným příkladem je vynikající kouřový efekt, který vytváří výrazný, lákavý vzhled, plný tajemství a nahé sexuality. Stíny mají šedou nebo modrou barvu a rtěnku a červenat - neutrální odstín. Obecně platí, že je lepší opustit obvyklou rtěnku a nahradit ji leskem, protože nebude odvádět pozornost od očí a houba bude ještě atraktivnější.

Manikúra

Pokud jde o manikúru, existuje mnoho tipů a doporučení od předních stylistů. Jejich podstata však spočívá v jedné věci - vezměte v úvahu odstín a styl šatů a také zvažte téma akce, kterou plánujete navštívit.

Pokud nejste fanouškem experimentů, pak je vaše volba francouzská bunda. Klasika, která je vždy relevantní a poptávaná. A co je nejdůležitější, zde odstín oděvu nehraje roli, protože francouzská manikúra je s výhodou kombinována s celou rozsáhlou paletou modré. Aby se dosáhlo určitého "zvýraznění", na špičkách prstů, naneste laky v barvě šatů.

Bílá perla je také skvělá kombinace s tmavými odstíny modrých šatů, přesně jako stříbrný nebo zlatý lak na nehty. Vytvářejí další luxus, dělají obraz slavnější.

Lak v barvě šatů - kompetentní a zajímavé rozhodnutí. Jen vyzvednout tón nestojí za to. Zvolte něco 2-3 tóny světlejší nebo tmavší, v závislosti na tom, jak budete chtít použít.

Milovník experimentů směle volí žlutý, červený nebo růžový lak. Jen nezapomeňte, že v obraze musí být kromě nehtů přítomen podobný odstín. Zde přijdete na pomoc příslušenství, boty, kabelku a tak dále.

V přítomnosti dlouhých nehtů je možné experimentovat s jiskrami, vzory a kamínky. Prostě je nenasycujte lesklými prvky, protože tento obraz může trpět.

Jak vidíte, modré šaty jsou skutečným nálezem pro miliony dívek a žen. Tato barva bude vyhovovat téměř všem, bez ohledu na věk. Zaměřte se na nuance vaší postavy, abyste našli perfektní styl a stín.

Podle poměrně jednoduchých pravidel vytvoříte nádherný obraz, hlavní odkaz, ve kterém budou přesně modré večerní šaty.

Poznámky
 1. Ira
  16.09.2015

  Mám rád modrou barvu. Není nudný a docela obchodní. Mnohostrannost je velký problém. Rád nosím bílé šperky do modrých šatů. Nebo zlato)

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah