Oblečení v mateřství

Mateřské plavky

Mateřské plavky

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Vlastnosti
 2. Materiál a módní barvy
 3. Modely
 4. Značky a hodnota
 5. Recenze

S nástupem dlouho očekávaného těhotenství nejsou moderní budoucí maminky ve spěchu, aby se podělily o své dobré návyky. Každodenní cvičení, běhání, jízda na kole a plavání v bazénu opět dokazují, že těhotenství není nemoc, ale pouze neobvyklá a zvláštní fáze života každé ženy.

Je velmi výhodné, že v moderním průmyslu módy a krásy je toto období také zpracováváno s porozuměním a kreativitou. Mimo jiné speciální oděvy, čestné místo zabírají plavky pro těhotné ženy. Mají speciální, odlišné od klasického, řezaného a textilního složení.

Vlastnosti

Zdálo by se, co jiného si myslet: koupil si klasický model pro několik velikostí - a radoval se. Ale nebylo to tam. Existuje několik charakteristických rysů, které těhotné ženě umožňují cítit se v plavkách nejen pohodlně, ale i ve výšce:

 • Podprsenka. Poháry musí být přítomny iv uzavřených modelech. Skrytá podprsenka, jemně a jemně podpírá rostoucí prsa, má pružnou desku nebo měkké kosti uvnitř. To pomáhá vyhnout se striím na poprsí v budoucnu.
 • Popruhy. Ujistěte se, že je široká a měkká, snadno se nastavuje a také se zaměřuje na změnu velikosti prsou. Hlavní výhodou je, že mohou být umístěny standardně, příčně, kolem krku.
 • Zásoba tkáně pro bříško. V pevných plavkách nebo v samostatných, ale s vysokými kalhotkami je vždy prostor pro mladší puzozhitel, a tedy i změny fyziologických parametrů budoucí matky. Plavky pro těhotné ženy jsou vyrobeny s tímto faktorem na paměti a jsou doprovázeny bočními bradavky, šněrováním nebo závěsy, plachě pokrývající zajímavou pozici v počátečním období. Také tyto další malé "triky" pomáhají, aby plavky co nejpohodlnější pro budoucí mámu a její mladší bříško.

Materiál a módní barvy

Tkaniny, ze kterých jsou vyrobeny plavky pro těhotné ženy, by neměly obsahovat syntetické nečistoty. Věnujte pozornost procentu protahování a kvalitě tkaniny, abyste se vrátili do původního tvaru.

Při výběru tohoto plaveckého příslušenství byste měli věnovat pozornost tomu, co kupujete: na slunění, koupání v bazénu nebo v rybníku (čerstvé nebo slané). Tyto parametry tak či onak ovlivňují pohodlnou zábavu.

Plavky musí být odolné proti UV záření, takže při zahřátí nepřenášejí své negativní a možná špatné vlastnosti na kůži a tělo jako celek. Také začátek tréninku v bazénu (plavání, aqua aerobik, gymnastika), je třeba poznamenat, že chlorovaná voda nemá vždy pozitivní vliv na materiál plavek, takže si musíte vybrat modely z tkanin, které jsou odolné vůči tomuto chemickému složení vody.

Ideální materiály pro výrobu tohoto „těhotného“ příslušenství jsou:

 1. Mikrovlákno je jedinečný materiál, který může projít vzduchem, rychle schnout, natáhnout se a vrátit se do své původní velikosti bezpečně. Plavky z mikrovlákna vás zbaví podchlazení a přehřátí;
 2. Hodiny mají všechny vlastnosti předchozího materiálu a na dotek mají „přirozenější“ povrch.

Od nynějška je vzpoura barev a šoků v módě, "těhotné" plavky mohou být také vybrány, se zaměřením na módní trendy.Nicméně, zde stylisté doporučují vzít v úvahu také zvláštnosti obrázku. Bohužel ne každý má štěstí s čistými "reklamními" tummy. Vyberete-li si malý obrázek, svislé pruhy, „dravé“ barvy ve společných plavkách, můžete pěkně zdůraznit a krásně ozdobit novou postavu budoucí mámy.

Modely

Oblečení pro toto období je především kvalitní a komfortní. Moderní návrháři se snaží ze sezóny na sezónu plavky pro těhotné ženy v žádném případě horší než jejich klasické protějšky.

Hlavní modely speciálních doplňků pro plavky:

 • Fused. Klasické vnitřní plavky se všemi druhy přídavných doplňků, díky nimž se pohodlně hodí pro budoucí mámu.
 • Oddělené. Je rozdělen do několika poddruhů:
 1. bikiny - plavky s podprsenkou, která splňuje všechny požadavky na pohodlné nošení během těhotenství; kalhotky - snížené vpředu a mírně nafouknuté zezadu, vysoké, "plazí se" na bříšku, rostou s ním;
 2. tankini - vrchol je navržen jako horní, halenka s krátkým nebo dlouhým rukávem, tunika nebo dokonce korzet;
 3. gang - podprsenka-bandáž bez ramínek, ale poskytující spolehlivou podporu pro malá prsa, mající měkké kosti ve skrytých šálcích.

Také dnes existuje velké množství plavek, a to nejen pro ty, kteří čekají, ale také pro ty, kteří již porodili, jsou kojící maminky. Jejich podprsenky jsou vybaveny speciálními odnímatelnými kelímky, které vám umožní kojit vaše dítě v jakýchkoliv podmínkách s malým úsilím.

Pro bazén

Nejpohodlnějším a nejpraktičtějším modelem pro plavání v chlorované vodě budou sportovní plavky pro těhotné ženy. Nemá žádné zásadní rozdíly, ale plně splňuje požadavky nové postavy: pohodlně zdůrazňuje hrudník a rostoucí bříško. Většina z těchto modelů má typ obvazu, který chrání budoucí matku před nepředvídatelnými náklady. Tyto plavky si můžete koupit pro těhotné ženy ve speciálních sportovních supermarketech. A také v obchodech - oficiálních zástupců společností Adidas, Reebok, Puma, Nike.

Kromě toho, pokud by se žena aktivně zabývala plaváním před těhotenstvím, volba plavek na zvláštní období v jejím životě by ji nevedla do slepé uličky. Plavecké obleky pro bazén - to je jedinečná příležitost pokračovat v jejich aktivitách téměř ve stejném rytmu a se stejnou energií. Samozřejmě za předpokladu, že nepoškodí zdraví a vývoj dítěte.

Značky a hodnota

Plavky pro těhotné ženy produkují nejen speciální společnosti, ale globální značky se k tomuto procesu připojují s velkým potěšením.

Plavky Emma Jane jsou vyrobeny z bio bavlny. Má jemnou modrou barvu s velkým potiskem světle modrého odstínu. Je zde možnost rozepnout popruhy a použít plavky bez nich. Budoucí matka se bude cítit nejen pohodlí z kvality tkaniny a barev, montáž na stranách modelu umožní rostoucímu bříšku harmonicky ladit s celkovým obrazem. Cena plavky pro těhotné ženy výrobce Emma Jane se pohybuje od 1500 do 2700 rublů na jednotku.

Černý model značky Carriwell se hodí, protože je vyroben z polyamidu a elastanu. Tato kombinace tkanin neumožňuje, aby se mateřské plavky po mytí nebo koupání posadily. Široký popruh kolem krku lze přizpůsobit požadavkům rozpínajícího se hrudníku. Dvojitá vrstva tkáně na břiše sebevědomě a jemně ji podporuje v procesu růstu. Výrobce z Dánska doporučuje tyto plavky pro vodní procedury v bazénu a zajišťuje, že model má vysoký stupeň sušení a odolnosti vůči chloru. Cena pro ruské kupující se pohybuje od 1.700 do 2.000 rublů.

Klasický model tenkých pruhů tankini od výrobce z Německa Laskana. Vrchol na širokých popruzích přes krk pohodlně fixuje hrudník a pokrývá rostoucí bříško na úkor jeho rozšířeného dna.Vysoké černé kalhotky se strunami na bocích jsou také přizpůsobeny pro zvětšení velikosti budoucí mámy. Cena německé značky v ruských obchodech prochází za 3000 rublů.

Britská společnost Next dobývá své zákazníky jednoduchostí, cenovou dostupností a originalitou modelů. Totéž lze říci o plavkách pro těhotné ženy. Světlé pruhy, jemné monotónní barvy a originální geometrické vzory. To vše v kombinaci s kvalitními tkaninami a individuálním přístupem k prakticky každému modelu způsobuje pocit pohodlí a jedinečnosti budoucí mámy. Koneckonců, je to tak důležité: v nejdůležitějším období života vypadáte a cítíte se 100%. Za tento celý soubor zásluh budete muset zaplatit asi 1900 rublů.

Envie de Fraise je francouzská značka vytvořená výhradně pro těhotné ženy. Jeho plavky mají výjimečné kvality, stejně jako jedinečné světlé vzory. Jedním z nejodvážnějších dnes je zářivě žluté bikiny s pohodlnými sníženými kalhotkami a lehkou podprsenkou na popruzích, jejichž velikost je nastavitelná pomocí dekorativní, na první pohled šněrování. Nicméně, pro jeden model ze sbírky Envie de Fraise bude muset zaplatit nejméně čtyři a půl tisíce rublů.

Další britská značka Asos je známá svými jasnými a neobvyklými modely. Jeho "těhotná" sbírka Mateřství je příjemné pro oko a tělo budoucích maminek. Například černé a bílé pruhované plavky s odnímatelnými popruhy. To vám umožní získat lehké opálení na ramenou, stejně jako pohodlná zábava na břehu nádrže nebo v bazénu. Plavky - na přírodní podšívce, která umožňuje vynechat vzduch a minimálně kontaktovat vlhkou tkaninu plaveckého příslušenství. Koketní krajka kolem živůtek - romantická nuance od londýnských módních návrhářů. Taková krása stojí za něco více než dva tisíce rublů.

Recenze

Dnes je trh plavek pro těhotné ženy tak široký, že již můžeme hovořit o velkém množství recenzí od budoucích matek o široké škále modelů a značek.

Například například komentáře k ochranné známce Decathlon a její sportovní nádrž Nabaiji jsou většinou pozitivní. Je pravda, že některé dívky, které si vybírají sportovní plavky pro těhotné ženy, věří, že pouze on je schopen kvalitně podpořit bříško, jsou naštvaní na jeho skromné ​​zbarvení. Zároveň si však všimnou pohodlné dvojité tkaniny v oblasti puzozhitelu: vnitřní vrstva podporuje a vnější úhledně kryje, zvyšuje se spolu s bříškem.

Také, někdy kupující plavky pro těhotné ženy mají stížnosti na modely tanikini s rozšířenými vrcholy. Ženy si často stěžují, že prsa je těsná. Z tohoto důvodu je zde určité nepohodlí, které se však odehrává již v rybníku. Při plavání v takovém modelu plavky je pohyb dna horní části, což také dává určitým ženám určité nepříjemnosti.

Aby bylo možné plně zohlednit všechny preference a doporučení, je nutné nejprve vyzkoušet plavky a cítit, jak vám to vyhovuje. Pokud je to přesně váš model. Koneckonců, během těhotenství by mělo být vše dokonalé, aby dítě, které přijde na tento svět poprvé, již ve stadiu zrání v matčině žaludku, jasně pocítilo veškerou krásu, štěstí a pohodlí budoucnosti svého bydliště. Je to o tom, jak těhotná žena tráví 9 měsíců štěstí, že adaptace dítěte v nových podmínkách závisí.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah