Večerní šaty

Zelené večerní šaty

Zelené večerní šaty

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Barevné prvky
 2. Jak si vybrat barvu a odstíny?
 3. Doplňte
 4. Styly
 5. Dekor

Barva šatů může být tak neobvyklá, že i příslušenství bude zbytečné a zbytečné. Jedna z těchto barev je zelená, i ve večerních šatech najde úspěšný výkon.

Barevné prvky

Existují barvy, které spadají pod definici tajemné, okouzlující a zvláštní. Ve skutečnosti je jich málo, jeden z nich je zelený. Nestačí říci, že je atraktivní a elegantní. Zelená je barva, která symbolizuje čistotu, obnovu, mládí a čerstvost květnové trávy po dešti. Dokonce i pro lidské oko je zelená barva nejpříjemnější a její vlastnosti jsou nejpozitivnější. To je nejklidnější a velmi vyvážená barva, která se nejlépe hodí pro nervový systém.

Zelená barva v oblečení je vhodnější pro otevřené, sebevědomé dívky, které se vyznačují silným temperamentem a vyváženým chováním. To vše lze pochopit pouze pohledem na dívku v zelených večerních šatech. Prožít pohodlí v zelených šatech je možné pro osobu s velmi silnou vnitřní energií a ochotou přijmout osobní změny.

Jak si vybrat barvu a odstíny?

Bude obtížné určit typ dívek, se kterými by byly zelené šaty kontraindikovány. Zabýváme se všestranností barev, které lze kombinovat se všemi ostatními odstíny. Zároveň se vyznačuje přítomností mnoha odstínů, jejichž volba je ovlivněna vlasy. Ano, ano, je to z barvy vlasů, které musíte začít, vybírat si oblečení v zelené barvě.

 1. Hnědé vlasy a brunetky, jejichž vlasy mají hlubokou a bohatou barvu, budou vypadat dobře ve světle zelených šatech. To bude stín jejich vlasy a nebude sloučit s nimi.
 2. Pro blondýnky bude dobrou volbou jasná nebo dokonce tmavě zelená.
 3. Tmavá a tmavá barva pleti příznivě zvýrazní celý zelený odstín včetně mořské vlny.
 4. Světlé šaty v barvě mladých jarních zelených však mohou světelným ženám ještě zvýraznit lehkost a bledost kůže.

Doplňte

Při formování obrazu, v němž je hlavním prvkem zelený oděv, by se make-up neměl přehlížet a měl by se k němu chovat odmítavě. Zelená barva bude zdůrazňovat nedostatek vzhledu.

Pokud je plánován večer, může být jen velmi jasný a mírně světlý make-up. V opačném případě získá obličej zemitý odstín a můžete si dokonce myslet, že se necítíte dobře. Teplé tóny, mořské motivy a chladné odstíny jsou dobrou volbou. V přítomnosti sebemenšího strachu z tupých barev musíte okamžitě a bezpodmínečně odmítnout.

Styly

Správně zvolený outfit v zelené barvě bude sloužit jako dobrá volba pro každou příležitost: promoce, návštěva restaurace, rande, společenské akce. Tmavě zelené tóny jsou vítány v obchodním a pracovním oblečení.

Šaty na podlahu

Ve všech zelených večerních šatech jsou krátké a dlouhé možnosti. Pro léto - krátké šaty, pro formální recepci, večírek nebo oslavu - dlouhé zelené šaty.

V dlouhých sukních je často nádherný šifon, hladký satén, kouzelná organza. Každá možnost bude krásná a neobvyklá:

 • silueta „princezny“ z vás udělá fantastickou hrdinku;
 • šaty mořské panny si podmaní všechny ty s hladkostí, která je zachována v každém řádku;
 • délka podlahy vysoký pas a velké řezy - královská volba;
 • dlouhé, plynulé šaty s otevřeným zádem vytvoří obraz neuvěřitelný v jeho kráse.

Aby se nepoškozovaly dokonale přizpůsobené šaty na podlahu, postupujte podle pravidel a pak budete určitě neodolatelný.

Držte se pravidla tří barev. V praxi lze toto pravidlo aplikovat v následující verzi: zelené rovné šaty, černý úzký pás, diskrétní boty a žluté nebo stříbrné šperky.

Večerní zelené šaty se střihem na zádech a černým krajkovým lemováním vypadají o nic méně působivě.

Můžete dělat s jednou barvou, s použitím různých odstínů, ale musíte zvolit buď studené nebo teplé odstíny. Míchání se nedoporučuje. Kombinace zelených večerních šatů s bolerem je přípustná pouze tehdy, pokud jsou tyto detaily kombinovány v barvách.

Krajkové oblečení

Krajkové a prolamované aplikace jsou neocenitelným materiálem pro projektanty. Je to zejména proto, že vypadá dobře jako celé plátno a jako samostatné vložky. Současně jsou také dobře sestaveny různé typy prolamovaných vzorů. A kamínky dávají šlechtě jen jemný materiál.

Vzhledem k tomu, že krajka sama o sobě je ozdobou, takové šaty, a dokonce ani zelené, nepotřebují vůbec žádné ozdoby. Vezměte si černou spojku a vyberte si čisté čepy.

Někteří designéři jdou na odvážných krocích, kombinovat nekompatibilní, a vytvořit originální oblečení, takový jako večerní šaty, sestávat z polovin různých modelů šatů. Jemná krajka a tlustá tkanina ztělesňují skromnost a upřímnost.

Jakékoliv šaty v podlaze, vyrobené v tmavě zelené barvě, budou nepochybně elegantní, ženský a elegantní volba pro večerní šaty. Ano, a pokud je to nutné, zakryjte případné nedostatky. Tady ani přítomnost paty není nutná - silueta a tak bude prodloužena.

Modely mini a midi

Krátké verze zelených šatů umožní demonstrovat nohy, zdůrazňující jejich opálení, štíhlost a dokonalý stav pleti. Rozdíl mezi modely může být ukryt v pompovém nebo rovném řezu krátké sukně, tvaru živůtek a změnách ve výkonu popruhů.

Zelený satén a krátký střih bude důležitý pro družičku nebo jít na koktejlový večírek.

Objednejte si obvaz v černém, šedém nebo bílém odstínu. V zelené barvě takové šaty budou vypadat nové, neobvyklé a světlé.

Všechny odstíny máty, které mohou jít i ve smaragdově tyrkysové, jsou ideální pro šaty-případ, a mohou být přidány do Baskicka.

Otevřená ramena v kombinaci s lehkými a tekoucími tkáněmi mají fascinující účinek na ostatní. Tyto modely zdůrazňují teplý tón pleti, který vytváří kontrast s chladnou svěžestí samotného plátna.

Sortiment zelených koktejlových šatů není překvapující a zmatený, protože se velmi dobře hodí pro neformální setkání. Při výběru tkanin existuje několik omezení: hedvábí, lehký šifon, bohatě zdobený krajkovými prvky. U dekorativních prvků může být omezením pouze představivost návrhářů, stejně jako forma, zářez na krku, rukávy a délka.

Zelená barva není tak jednoduchá, to může vypadat velkolepé a výhodné pouze s dobře promyšlené siluetu.

Letní modely

Navzdory univerzálnosti zelené barvy ji mnozí považují za neformální a odkazují pouze na detaily letu. Zde jsou důležité květinové vzory, komplexní abstraktní tisky, národní motivy, barevné hry a zajímavé variace kombinování zeleně s jinými barvami.

Ve volbě letní oděv, milovníci zeleně nejsou omezeni na: šaty-šaty, dobře-fit mini šaty, a volný šaty-tunika.

Pro letní verzi není nutné volit čistě zelenou barvu. Smaragd, jakýkoliv odstín máty, zelené jablko a dokonce celadon jsou relevantní ve všech ročních obdobích.Všechny jsou v souladu se šperky.

Tupý obraz a zelená barva nejsou v žádném případě ve vzájemném vztahu, designéři zde dělali vše, co bylo v jejich silách, přidali krásné modely, originální povrchy a neobvyklé řezy.

Jak víte, chladné odstíny jsou štíhlé, ale protože skříňka plné dívky prostě nemůže existovat bez zelené.

Dekor

Pokud jsou šaty vyrobeny v zelené barvě, pak je již elegantní, zdrženlivé a elegantní. Alespoň to je přesně to, co večerní šaty Elie Saab, designér, který dokázal dát zelenou barvu nový život, vypadají. A její kolekce má mnoho úspěšných možností, ale jen velmi málo lidí dokáže odtrhnout svůj okouzlující pohled ze zeleného oblečení s brilantním dekorem roztroušeným po celém materiálu.

Již staletý milník popularity výšivek v zdobení oděvů, kde je kontrast tvořen pomocí modrých a červených nití, již uplynul. Pokud je hlavní barva zelená, pak nejlepší možností pro vytvoření výšivky budou lesklé nitě.

Kromě toho, kamínky, korálky, flitry, krajky a květinové aplikace vypadají dobře na zeleném pozadí. V této sezoně, flounces, barevné kameny a ramenní popruh, hozený přes jedno rameno, získali nezničitelnou popularitu. Kde, bez originality? V našem případě můžete hrát s jinou délkou, která je kombinovaná v jednom modelu: krátké šaty s dlouhým vlakem.

Úspěšně můžete hrát na kombinaci barev: černo-zelené, bílo-zelené a dalších stejně tučných kombinací.

Vzhledem k tomu, že zelené večerní šaty jsou již ozdobou ženy, nepotřebuje mnoho doplňků v podobě doplňků. V opačném případě je při výběru šperků nutné provést srovnání s přírodou: pokud je taková kombinace barev přítomna v přirozeném prostředí, pak to může být ve vašem obrazu.

Poznámky
 1. Leno
  17.08.2015

  Smaragdově zelená je nejkrásnější. Mám tolik věcí této barvy, ale stále se nemůže nudit!

 2. Sofie
  31.07.2015

  První šaty a šaty s přechodem odstíny jsou nejpozoruhodnější. Takový bych neodmítl.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah