Večerní šaty

Červené večerní šaty

Červené večerní šaty

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Barevné prvky
 2. Na podlahu
 3. Midi
 4. Krátké
 5. S krajkou
 6. Červené šaty s otevřenými zády
 7. Červené a bílé večerní šaty
 8. Červené a černé večerní šaty
 9. Plné
 10. Večerní make-up pod červenými šaty

Zdá se, že nová módní sezóna doslova porušuje všechna zavedená pravidla. Designéři a módní domy používají světlé a čisté odstíny. Zvláštní pozornost věnovali červené barvě, která byla doslova všude - v neformálním oblečení, kancelářském stylu, večerních šatech. Červené večerní šaty jsou velkolepým řešením, které vytváří atraktivní obraz.

Barevné prvky

Červená je barva plamene, vášeň a voňavé růže. Je spojena s energií a nespoutanou sexualitou.

To je důvod, proč ženy, které nosí takové oblečení, upozorňují na sebe, ukazují smělost svého obrazu, přitahují názory mužů. Vidí vás jako krásnou květinu, ale zároveň se bojí trnů.

Ihned si všimneme, že ne každá dívka si může dovolit červenou. Musí být sebevědomá, mít vůli. Zpravidla se jedná o účelové dámy, které vědí, co chtějí od života a s jistotou se pohybují směrem k jejich cíli. Oni snadno dosáhnout umístění mužů, navázat obchodní spojení.

Ženy v červené barvě jsou vůdci, silní, sebevědomí jednotlivci.

Také nezapomeňte, že červená je agresivní barva, která může odrážet krásu krásné ženy. Ani se nepokoušejte hádat se se ženou v červených šatech, protože je to naprosto zbytečné cvičení. Vždy vědí, že mají pravdu a nebudou odpočívat, dokud to neprokáže těm, kteří s nimi nesouhlasí.

Na podlahu

Čas ukázal, že červené šaty na podlaze jsou vhodné kdykoliv a kdekoli se chcete stát centrem pozornosti. V této sezóně se projevuje záliba v lehkém míčovém stylu.

Živůtek s korzetem, dlouhá sukně, téměř úplný nedostatek dekoru, zdůrazňující aristokratický obraz. Na jedné straně je to jednoduché, ale na druhé - neuvěřitelně luxusní.

Červená je perfektní:

 • jemné zakrytí;
 • vrstvení;
 • původní řez;
 • drahých materiálů. To platí zejména pro přírodní a matné hedvábí.

Podívejte se na červené šaty saténové podlahy, které ukazují ženskost a romantiku. Je také důležité použít takový prvek jako límec na večerní šaty. Přítomnost řezu bude klást důraz na štíhlé nohy.

Nezapomeňte na vlak, který dokonale zdůrazňuje královsky majestátní obraz. Může být vyrobena z šifonu, průhledných tkanin, doplněna plnou sukní nebo originálním povrchem. Pokud jde o rukávy, délka závisí na preferencích.

Midi

Červené šaty jsou již samy o sobě soběstačné, protože i ty nejjednodušší modely vypadají skvěle.

Proto byste neměli být překvapeni styly, které byly prezentovány v rámci módních přehlídek nejlepších návrhářů z celého světa. Podstatou jejich červených outfitů bylo použít polopevnou nebo rovnou siluetu pod délkou kolena nebo středního kotníku s trojčtvrtečním rukávem. Na základě tohoto základního stylu, každý přidal své vlastní rozinky a nuance. Vypadá to skvěle a prakticky.

Krátké

Nebojte se, že je to příliš odvážné rozhodnutí. V této sezóně můžete a měli byste nosit podobné oblečení. Provokativní délka mini bude vyhovovat i těm, kteří po celý svůj život sledovali konzervativní módu. A všechno proto, že šaty hrají s jasnými odstíny, porušuje zavedená pravidla a tradice.

Pokud chcete nalákat, svést ostatní, vaším nejlepším řešením jsou krátké červené šaty.Je vhodný do nočních klubů, protože nebrání pohybu, umožňuje tančit jak chcete. Navíc zdůrazníte krásu nohou.

Pokud jde o rukávy, je zde místo pro experimenty. Jeden bude vyhovovat impozantnímu rukávu, druhým - otevřeným ramenům, zádům a dokonce i dekoltu. Můžete je přidat do kamínků, třpytů, použít jako základ satén nebo guipure. Nejdůležitější věcí je, že šaty zdůrazňují vaše silné vlastnosti a neprokazují nedostatky postavy nebo kůže.

Ale co by mělo být zlikvidováno, je příliš otevřený hrudník, provokativní řezy. To není módní a příliš upřímné.

S krajkou

Krajka vytváří neuvěřitelně svůdné obrazy, takže v případě červených šatů to bude velmi vítané. Zvláště, pokud v šatech nejsou žádné podšívky. Délka může být pod koleny, v podlaze nebo v mini, silueta montovaného nebo polopevného. Červené šaty z krajky mají ženskost, dělají dívku skutečným jarmem.

Nebude zbytečné používat atlas jako obložení pro zdobení sukně nebo živůtek.

Skutečným trendem této sezóny je dlouhé červené šaty na podlaze s krajkou. Také pro ples skvělá volba by bylo takové šaty, ale s délkou do středu lýtka, spolu s kontrastní podšívkou. Jen se ujistěte, že pod ním máte jehlové podpatky, tašku spojky a elegantní šperky. Nepokládejte příliš velký důraz na příslušenství, aby nedošlo k odklonu pozornosti od samotného oblečení.

Také v trendu zůstává iluze nahého těla a krajkových rukávů.

Červené šaty s otevřenými zády

Pokud chcete, aby váš obrázek ženský a svůdný, vyberte tuto verzi červených šatech. Ale pamatujte si, že má jistou nevýhodu - model bude zdůrazňovat nedostatky vaší postavy, proto, pokud je nadváha nebo nadměrná štíhlost, je lepší se obléct.

Nasazení na červené šaty s otevřenou zádí, zvedněte vhodné spodní prádlo. Žádné tradiční podprsenky, pouze bez ramínek nebo jako poslední možnost na silikonových pásech. Při výběru délky podlahy si můžete výřez vybrat podle svého vkusu. Nejodvážnější vybrat výstřih do pasu nebo dokonce nižší, a jen ramena a lopatky holé plaché ženy.

Červené a bílé večerní šaty

Červená barva se dobře hodí s mnoha odstíny. Ale nejlepším společníkem je všestranná bílá barva. Používá se jako vložky nebo podložky pro červenou krajku. Bílé vzory na červené látce vypadají velmi zajímavě.

Červené a černé večerní šaty

Nejnovější módní novinkou byl černý dekor ve formě nášivek a krajek, zdobících červené oblečení.

Plné

Je důležité pochopit, jak atraktivní je červená barva, a to je zákeřné. To platí zejména pro holky. Chcete-li vypadat červeně tak efektně a úspěšně, jak je to jen možné, postupujte podle několika jednoduchých pravidel:

 1. Odstíny budou přitahovat pozornost, protože červené šaty je žádoucí zvolit matné. Všechny druhy jisker, světlý dekor, flitry vás pouze vizuálně zvětší.
 2. Červený oblek nemusí být vyroben z jediné tkaniny červené barvy Jeden jasný přízvuk může postačovat například v zóně živůtku a sukně je tmavá. Pokud se zaměříte na krásná velká prsa, odkloní pozornost od nedokonalého pasu nebo nohou.
 3. Vertikální kresby v kombinaci s černobílým červeným pozadím - to je ideální řešení pro plné krásy.
 4. Styl by měl být omezený, výstižný. Například případ. Takové červené šaty doplněné nádhernou bundou vytvoří jedinečný elegantní vzhled.
 5. Neberte si malou délku. Nejlepší volba - do středu kolena. V tomto případě by boty měly být vysoké podpatky.

Večerní make-up pod červenými šaty

Pokud se rozhodnete nosit slavnostní událost, důležitou schůzku nebo jinou akci, červený oblek, v žádném případě jej nekombinujte s jasným, bohatým make-upem.

Tmavé barvy kosmetiky se nedoporučují pro blondýnky, protože činí obraz těžkým. Upřednostňujte oční linky na tekutém základě nebo dokonce i tenké šipky vyrobené černou tužkou. Stíny jsou velmi lehké, s výhodou s třpytivým efektem. Pro řasy by měl zvolit hromadnou řasenku.

Brunetky zapadají kouřový make-up, třpytivé stíny, ale barva může být černá nebo tmavě šedá. Nějaký velmi přirozený tón fit. Na horních víčkách proveďte úhlednou šipku, která dodá obraz koketnosti. Falešné nebo rozšířené řasy jsou povoleny, protože činí výraz výraznější.

Červená rtěnka dokonale doplní váš obraz. Bez kterých se dívky, které dělají make-up pod úžasnými červenými šaty, nemohou bez červenat. Odstíny jsou přirozené a zdůrazňují vyčnívající rohy lícních kostí. A z růžových a červených odstínů červenatého odpadu: v kombinaci s červenými šaty budou naprosto nevhodné.

Poznámky
 1. Katya
  21.09.2015

  Není nic krásnějšího než červené šaty! Moje srdce se zastaví, ale co se děje s muži ... můžeme jen hádat.

 2. Lyuba
  07.09.2015

  Červené šaty nejsou všechny. Musíte být schopni prezentovat se v takových šatech, obraz musí být sebejistý. Jinak může dívka v takových šatech vypadat směšně.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah