Večerní šaty

Tyrkysové večerní šaty

Tyrkysové večerní šaty

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Hodnota barvy
 2. Styly
 3. Tyrkysové barvy ve sbírkách slavných návrhářů
 4. K obleku
 5. Barevná kombinace

Při výběru obrazu není možné vyřadit jeho barevný výkon, který také nemůže být přiřazen poslední roli v důležitosti. Kromě toho, každá barva má hluboký význam, a o kombinaci barev s sebou nelze zapomenout. Tyrkysové večerní šaty pro několik ročních období v řadě nejdou z módy, my o nich v tomto článku povíme.

Hodnota barvy

Voda a zelená - dva odstíny, které tvoří základ pro vytvoření tyrkysové barvy. Obracíme-li se na starověké poznání, ukazuje se, že právě tato barva slouží jako magnet pro všechny přírodní síly zaměřené na ochranu lidí před vlivem zlých duchů.

Východní ženy věřily, že kdyby byl novorozenec zabalen do tyrkysového plátna, byl by chráněn před smrtí a nemocí.

Oblečení pro nevěstu bylo nemožné bez přidání tyrkysového prvku, který sloužil jako symbol změn v dívčím životě a pomohl jí přestěhovat se do nového obrazu vdané ženy.

Pokud se obrátíte na psychologii, najdete spojení mezi láskou tyrkysové barvy a touhou po duchovní čistotě. Vliv barvy na stav člověka a jeho náladu již byl prokázán.

Dobíjejte optimismus, získejte podíl důvěry a staňte se více dobromyslnými, možná kvůli oděvům tyrkysových tónů. Dokonce i postoj ostatních se mění na podvědomé úrovni při pohledu na tyrkysovou osobu.

Jakékoliv oblečení této barvy je vhodné pro romantické a obchodní jednání.

Styly

Hokej sezóny z roku na rok slouží tyrkysové večerní šaty. Jedna z mála, tato barva nemá žádná věková omezení, je plná, tenká a štíhlá. Není to znamení barvy jedinečnosti?

Pokud je rozhovor o ženskosti a romantice, pak je to priorita tyrkysová barva. Naštěstí existuje neomezený počet modelů tyrkysových šatů, navzdory skutečnosti, že existuje pouze 5 stylů, takže určitě nebudou žádné problémy s výběrem šatů z této řady barev.

Relevantní jsou:

 • Empírový styl a řečtina;
 • svěží oblečení;
 • rovné modely;
 • modely silueta;
 • mořská panna

Pokud jde o délku šatů, neexistují žádná omezení jako taková, můžete se zaměřit pouze na důvod, který způsobil nákup tyrkysových šatů:

 • na večírku, v nočním klubu a pro tanec jsou vhodné krátké modely (i mini), případně s otevřeným hřbetem, zdobeným flitry nebo třásněmi;
 • Romantický večer, aby se dobře bavil v dlouhých šatech a utopil se v luxusu, což je také vhodné pro rodinné výročí, významné výročí nebo účast na svatební oslavě. Dlouhý outfit s délkou podlahy dokonale doplní vysoký účes s úhledně nasazenými vlasy nebo kudrnatými zámky. Tento obrázek přidá chybějící štíhlost.

Tyrkysové barvy ve sbírkách slavných návrhářů

Má smysl zapojit se do podrobného seznamu všech existujících stylů, koneckonců návrháři z Itálie a Francie již diverzifikovali své sbírky s takovými modely, ze kterých se odnáší dar projevu. Všechno je v nich přítomno, aniž by šaty přestaly být ozdobou ženy: elegance, sofistikovanost, krása.

Všechny látky, které mohou proudit a mají beztíže jsou vhodné: tělo satén chlazení, měkké hedvábí, magické guipure.

Rosa Clara

Slavná značka Rosa Clara nevynechala barvu mořské vlny v nedávné sbírce, která používala všechny odstíny tyrkysové.

Modely se ukázaly být něžné, zajímavé a stylové. Většina z nich je ve stínu tmavě tyrkysové.

Saiid Kobeisy

V nedávné jaro-letní sbírce, Saiid Kobeisy představil několik modelů v tyrkysové.

Přísně uzavřené pro konzervativní dívky, sexy s střihem pro fashionistas a krátké s plnou sukní pro letní dovolenou strany - jedním slovem, odrůda je impozantní.

Saiid Kobeisy šaty jsou sexy a ženské, zaujmou svou lehkostí a stylem.

K obleku

Když mluvíme o tyrkysových šatech, uděláme chybu, protože tato barva má obrovské rozdíly v odstínech a odstínech. Bude obtížné vybrat vhodné šaty v požadované barvě, i když vezmeme v úvahu typ barvy osoby.

Bez pozornosti je však nemožné nechat ty rysy vzhledu, které jsou zásadní při výběru oblečení:

 • světlovlasé blondýnky se budou těšit na světle tyrkysovou, podobnou všem odstínům, které jsou přítomny na obloze bez mráčku;
 • brunetky s tmavou pletí a hnědovlasými ženami budou vhodné pro všechny odstíny z palety přírodních tyrkysových. Zvláštní pozornost si zaslouží jasné, dobře nasycené barevné roztoky;
 • jasně červené a ohnivé měděné vlasy jsou důvodem, proč si vybrat kombinaci tyrkysové a zelené.

No, pokud máte stále pochybnosti, neváhejte si vybrat barvu přírodní, čisté tyrkysové, protože pro každou dívku to bude ideální volba.

Barevná kombinace

Pokud hovoříme o doplňcích tyrkysových šatů, nejčastěji se volí dvě možnosti - bílá a černá. Tyto kombinace jsou win-win, ale stále tyrkysová - tak jedinečná barva, že zavedení jakékoli jiné nevyvolá konflikt. Pro experimenty se zde otevírají neomezené možnosti a dokonce i výběrem zelených bot pod tyrkysovými šaty si můžete být jisti dokonalostí svého obrazu.

Šedé a dokonce hnědé tóny také vytvoří harmonii a vyniknou na tyrkysových šatech. Lze je však nahradit spojkami, náramky a opasky.

Láska ke zlatu by neměla být skryta jen proto, že se rozhodli svítit tyrkysově. Bronzová barva zlatých šperků je vhodnější než zářivě žlutá.

Nenechte se unést fialovými a červenými květy v doplňcích, protože velkolepé tyrkysové šaty zmizí.

Chcete přidat leopardí šátek nebo šátek? V odvaze nejste hodni, i když v takové kombinaci je smysl. Jakékoliv abstrakce a květinové tisky budou mít originalitu a dokonce i kreativitu. Dodatky v etnickém stylu nejsou výjimkou. Hlavní věc zde není dostat se příliš do chuti a zastavit se včas. Více než dvě doplňky - již poprsí.

Poznámky
 1. Masha
  12.08.2015

  Myslím, že neexistuje žádná hezčí barva! Tyrkysové šaty - nejoblíbenější v mém šatníku. V tom se cítíte nějak zvláštně.

 2. Vika
  20.07.2015

  Nosím jen zlaté šperky na šaty a tyrkysové rozhodně není výjimkou. Samotná barva je jasná, proč vytvářet zbytečné akcenty? Miloval sbírku Rose Clary.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah