Barvy šatů

Růžové šaty - pro ženský vzhled

Růžové šaty - pro ženský vzhled

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Kdo je vhodný?
 2. Funkce délky
 3. Populární modely a styly
 4. Odstín
 5. Hvězdné obrázky
 6. Co na sebe
 7. Doplňte

Růžová barva je něha, smyslnost a romantika. Nachází se na konci odstínů světle červené řady. Ve srovnání s červenou, růžová je dynamická, živá, ale ne agresivní. Nikdy nevyjde z módy.

Kdo je vhodný?

Po mnoho staletí dávaly ženy přednost své růžové skříni v šatníku, a to i přes stereotypní názor, že růžová je určena výhradně pro mladší věk a blondýnky.

Existuje mnoho odstínů růžové, takže téměř každá žena si může vybrat šaty - blondýna, brunetka a hnědovlasá žena. Navíc, pokud si vyberete ten správný odstín, tvář bude vypadat svěží a mladá. Jsou zaručeny pozitivní emoce.

Jediná nevýhoda - barva je vizuálně mírně plná. I když pro někoho je tato možnost výhodou.

A pokud chcete nosit takové šaty, ale opět stereotyp zasahuje, nepoužívejte čistý růžový styl s množstvím ozdob a volánů a volte délku kolenní délky.

Funkce délky

Dlouho na podlahu

Dlouhé šaty na podlaze vypadají neuvěřitelně krásné, smyslné a elegantní. Tohle je večerní obrázek. Proto budou různé vložky kamínků vypadat skvěle. Odstín může být jasný i jemný

Midi

Midi šaty budou vyzařovat sofistikovanost, pokud budete nosit černou bundu nahoře (mys bude dělat). Boty (černé nebo béžové) dávají konec a úplnost. Tento luk nepotřebuje další akcenty (náušnice, náhrdelníky).

Krátké

Mini koktejly jsou vhodné pro koktejl. Jsou doplněny ozdobami nebo závěsy, mohou přesně opakovat postavu svého majitele, čímž zdůrazňují sytost obrazu.

Příslušenství je vybráno kontrastně. Nebo můžete ozdobit desku korálky nebo flitry.

Populární modely a styly

Asymetrické na jednom rameni

Tento model je vhodný nejen pro večírky a výlety do klubu. V růžové verzi jsou šaty vhodné pro koberce.

Svěží

Korzet v tandemu s načechranou sukní vytváří obraz, ze kterého dýchá pohádka. Tato možnost je vhodná pro svatební a večerní akci.

Šaty

A v růžové verzi jsou styly pro kancelář, přísné a stručné. Preferovaný odstín - čajová růže nebo ledově růžová. Navzdory neobvyklé, mnoho obchodních žen, aby si takový obraz a vypadají nádherně.

Vybavený styl s dlouhými rukávy, možná i trochu rozšířený. Osmdesátá léta z něj fouká, ale tento obraz je fascinující jednoduchostí a klidem. Doplníme ji provázkem z perel a černých bot s podpatky, získáte neuvěřitelně ženský a elegantní vzhled.

S rukávy

Šaty z růžové barvy s rukávy jsou vhodné pro každodenní život v teplém čase a s dlouhými rukávy je pohodlný, když je venku venku.

Slavnostní verze však není vyloučena. Na filmovém festivalu v Cannes například Jane Fonda ukázala na podlaze měkké růžové šaty s dlouhým rukávem. Jako dekorace sloužily pouze náušnice a kapkovité stříbřité vložky.

Vybavený, bavlněné podříznutí vypadá dobře s rukávy. Perfektní výstřih do V nebo kulatý výstřih.

Rukávy mohou skrýt nedostatky, například malá ramena. Pro večerní nošení se chovají jako samostatný šperk.

Přivažený

Krajkové šaty jsou nejvyhledávanějším modelem. Růžová sama o sobě je jemná a krajka dělá šaty neuvěřitelně vzdušnými a světlými.

Dlouhé, načechrané, lehce rozšířené - jsou na vrcholu popularity.

Pletené

Pletené šaty vypadají atraktivně a krásně, když v nich jsou prolamované vložky. Pokud je vyrobena z teplé příze, pak tato možnost je vhodná pro kancelář, je to dobré v zimní sezóně. Šaty budou měkké, jemné, teplé v chladném počasí.

Pletené šaty z tenkých bavlněných nití budou vyhovovat letnímu období.

Velkolepé kombinace

S bílou

Tandem růžové a bílé lze nazvat úspěšným. Bílá je dobrá v příslušenství.

Vyhoďte bílou bundu, doplňte obraz bílým náramkem nebo provázkem. Cibule vyzařuje pozitivní, lehkost a veselost.

S černou

Klasická kombinace černá a růžová. Černá barva vytváří jasný barevný přízvuk a obraz oživuje. Černý pásek nebo stuha bude malý zákrut, který je často tak důležitý, aby obraz vypadal kompletně.

Šedá

Šedá je velmi krásná s pastelovým odstínem růžové. Tato kombinace je vhodná pro chladné období. Nádherným souborem pro zimu budou růžové šaty, šedý svetr a boty. Obraz bude jemný a ženský.

S modrou

Kombinace modré a růžové je vhodná pro natures kreativní. Přitahuje pozornost. Růžová však modrá doplňuje. Kombinace je použitelná pro mladého věku, pouze v tomto případě by měla být růžová jasná a bohatá. Světle růžová dodává svěží nádech.

S modrou

Toto je kombinace pro aktivní dívky. Modrá je dobrá v botách, kabelkách, špercích. Miniaturní pás můžete přidat tak, aby odpovídal obrázku.

S červenou

Růžová s červeným vzhledem poněkud agresivní. Proto je nejdůležitější dobrá volba červených odstínů. Červené doplňky zdůrazňují vitalitu a otevřenost přírody.

S béžovou

Béžové boty, taška a šátek kolem krku vypadají elegantně a stylově. Šperky k tomuto obrazu mohou být barvy zlata.

Se zeleným

Zelená může být použita v příslušenství. Sandály, jasná spojka, šperky - obraz bude hrát na jaře pozitivně. A můžete nosit pláštěnku nebo bundu jasně zelenou.

Se žlutou

Žlutá a růžová - kombinace není pro skromné ​​povahy. Luk dopadá velmi jasně, zářivě a ne každá dívka se o tom rozhodne. Studená růžová a jasně žlutá se nedoporučuje. Jejich harmonické studené odstíny.

S fialovým

Fialový odstín by měl být studený a převládat nad narůžovělostí. Tato kombinace je ideální pro kanceláře i pro pěší.

S šeříkem

Lila a růžová je ztělesněním jasu. Pokud jsou odstíny pastelů a něžných, vytvářejí obraz plný romantismu.

Odstín

Jemný, lehký

K jemnému odstínu lze přiřadit bledě fialovou a lososovou. To je romantika a relaxace, která vás vyhodí do šatů těchto květin.

Světle růžové odstíny výhradně pro mladé. Proto nedoporučujeme ženám nosit šaty této barvy. Světle růžové šaty jsou ideální pro blond. Není však vhodný pro obchodní jednání a práci.

Špinavý růžový odstín často označovaný jako světlo. Tento odstín je vhodný pro téměř všechny, je univerzální a dokonale doplňuje obraz ženy jakéhokoliv věku.

Světlé tmavé

Amarantový odstín je také jasný a nasycený. Šaty barvy amarantu určené pro silnou a dominantní povahu. Pokud jste obchodní žena, pak je to vaše barva.

Dalším zástupcem jasného odstínu je fuchsie. Barva, nápadná. Šaty jsou určeny spíše pro dovolenou, než pro denní výskyt. Odstín je vždy v módě, ale ne všechny. Zdůrazňuje krásu brunetek. Dívky se světle hnědými vlasy budou muset udělat nějaký světlý make-up a teprve pak nosit takové šaty.Blondýnky se nedoporučují. Je pro ně příliš jasný. Potřebují tlumené odstíny.

Flamingo odstín vyhovuje blondýnkám a hnědovlasým ženám.

Světlý odstín růžové je karmínový (purpurový). Je výbušný, šumivý, smyslný a romantický. Proto jsou karmínové šaty vhodné pro věk 18 let a pro ty, kteří jsou starší 50 let. Karmínové šaty jsou univerzální. V šatech této barvy můžete jít do práce, obchodního jednání, večírku. Je pro dovolenou a pro každodenní život. Může být vyroben z prakticky jakéhokoliv materiálu.

Brusinka vypadá velmi bohatě a vznešeně.

Hvězdné obrázky

Mnoho hvězd dává přednost růžovému oblečení. Paris Hilton je oblíbenou barvou. Sandra Bullocková a velkolepá blondýnka Cameron Diazová není cizí. Hvězdy vyzařují mládež a ženskost.

Co na sebe

Bez ohledu na to, které šaty si vyberete: načechraný nebo s tekoucí siluetou, která zapadá do pasu, budete zabaleni do milosti a šlechty. Dodatečné jsou boty, kontrast nebo zápas. Šperky - ze zlata, stříbra nebo perel. Ale o všem podrobněji.

Příslušenství

Pokud se chystáte na párty, světlé karmínové šaty, vysoce kontrastní platformu, malá spojka z vás udělá hvězdu události.

Šaty se perfektně hodí ke zlatému příslušenství. To platí zejména pro odstín světle růžové barvy.

Obecně platí, že volba této části toalety je dána denní dobou. Příležitostný luk předpokládá malé náušnice. Pokud jsou s kameny, pak je lepší, že jsou transparentní. Dobře vypadající řetězy a malé přívěsky.

Večerní vzhled vyžaduje jasné akcenty. Správným rozhodnutím by tedy byla volba masivních náramků, prstenů nebo masivních náhrdelníků.

Ať už je obraz jakýkoliv, univerzální dekorace bude perlou. Budou dávat něhu a stručnost.

Příslušenství může být v kontrastních barvách, jako je černý náramek, pás a spojka. Zajímavá je také barva béžové, čajové růže a fialové.

Při výběru šperků věnujte pozornost tomu, z jakého materiálu jsou růžové šaty vyrobeny. Hustá tkanina vyžaduje geometrické linie a tvary, lehké - ženskost.

Boty

Růžová barva se vyznačuje jak teplem, tak chladem. Kombinace tedy probíhá na stejném principu: nachlazení potřebuje chlad (modrá, fialová nebo fialová), teplá - teplá (hnědá, béžová). Výběr obuvi na šaty, na to nezapomeňte. Boty a oblečení jsou od sebe dva tóny (boty jsou tmavší).

Černé boty na podpatku dodají štíhlost a půvab. Většinou se hodí do tmavě růžové barvy šatů. Nezapomeňte však zachytit stejnou barevnou spojku a příslušenství.

Boty šedé a stříbrné, zlaté tóny z konkurence a to je známý designéry. Totéž lze říci o bílých botách. Mimochodem, a hnědá barva bot, vždy přijít do růžových šatech.

Pokud jde o modely, „lodě“ jsou klasiky a jsou výhry. Ten dá ženskost, obraz bude elegantní.

Vlásenka přináší elegantní, pompézní a sexualitu. Jediný negativní je únava, která bude způsobena výškou paty.

Růžové šaty s baletní botou jsou střihem ležérního stylu, který se vyznačuje pohodlím a lehkostí. Žena v nich vypadá hezky a vzdušně. Létající styl a lehká tkanina budou správným rozhodnutím. Pro doplnění obrázku přidejte svetr a prostornou tašku.

Doplňte

Růžová barva je rozmarná a netoleruje busting. Přebytek může zkazit všechno, takže je třeba se vážně zabývat vytvářením make-upu pro růžové šaty. Jas, hrubost a agresivita jsou zde nepřijatelné.

Použití stínů stejného odstínu jako oblečení je přísně zakázáno. Bledě růžové šaty a stejné stíny vypadají bolestivě. Pokud se šaty naopak, světlé odstíny, stíny dávají klaun zbarvení.

Matné stíny jsou perfektní, bez náznaku třpytu. Paleta - písek nebo béžová.Pro světlovlasé dívky jsou řasenka a oční linky hnědé.

Dobrý efekt je dán perlami a šedými odstíny. Vyhněte se však nadměrné saturaci. Totéž lze říci o modravém spektru odstínů (fialová, levandule, modrá). Temná paleta ve dne je naprosto na místě.

Hlavním principem make-upu v tomto případě je přirozenost. Použijte něco, co zdůrazňuje přirozenou přitažlivost. Použijte tónový základ přirozené barvy nebo mírně tmavší než barva pleti. Lehký obličej a růžové šaty jsou neslučitelné. Šaty budou vypadat nezdravě.

Barva červenat se doporučuje zlato nebo broskev. Měly by být lehké a vzdušné a na tvářích a tvářích nevypadají jako světlé místo barvy. To platí zejména pro světlé a tmavě růžové.

Světlé bruneta se může zaměřit na rty - švestka, burgundské. Peach šaty vyžadují odstíny hnědé, zlaté a terakotové.

Růžový make-up lze použít na rtech. Pokud je barva rtěnky a šatů stejná, pak jsou stíny neutrální.

Nelze použít v make-upu červená. Výjimkou jsou světlé odstíny.

V každém případě, pokud se rozhodnete nosit růžové šaty, řídit se svým vlastním věkem a denní dobou. Hlavní věc - dodržování opatření.

Poznámky
 1. Lelya
  07.11.2017

  Cool oblečení

 2. Alexandra
  19.01.2016

  Taková dívčí růžová ... Líbí se mi tato barva. Ale pro ženy nad 50 let by tato barva měla být vybrána opatrně, je lepší použít práškovou růžovou.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah