Večerní šaty

Bílé večerní šaty

Bílé večerní šaty

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Dlouho na podlahu
 2. Krátké
 3. Bílé odstíny
 4. Bílé a černé večerní šaty
 5. Bílá a modrá
 6. Bílé a červené večerní šaty
 7. S rukávy
 8. S krajkou
 9. Pro těhotné a plné
 10. Pro klubovou párty

Velmi důležitá je bílá barva večerní módy. Je slavnostní a relevantní. Pokud ho zkombinujete se slinky a doplníte nápadný povrch, pak budete mít velkolepý vzhled. Navíc, bílé večerní šaty se hodí téměř každému.

Dlouho na podlahu

Důvod, proč dát na podlahu nádherné šaty, by měl být zvláštní. A bílá barva v tomto oblečení je velmi vhodná, i když se používá jako průsvitné vložky, nebo je to hlavní složka celého obrazu.

Jakmile jsou nohy skryty za tkaninou, pak by měla být pozornost přesměrována do horní části oblečení. Asymetrie může být použita na rukávech nebo výstřihu s neobvyklým tvarem. Kdekoli budete muset jít, budou tyto šaty vypadat skvěle.

Pokud jste pozváni na přísnou událost, musíte se ujistit, že váš obrázek odpovídá kódu oblékání. Bílé šaty na podlaze by byly velmi vhodné. Tento outfit navrhuje dva různé styly:

 • přísný oděv, zředěný původním povrchem;
 • svůdné šaty, které mají hluboké řezy na hrudi a nohou.

Když se budete chtít objevit na slavnostní akci v nádherné cestě, měli byste zastavit volbu na bílých řeckých šatech, které mají rukávy. A pokud je tkanina také vybrána v průsvitném provedení, s efektem létání, pak ceny na těchto linkách prostě nebudou. Pokud jde o barvy, monotónnost není podmínkou, může být přítomen nenápadný vzor.

Šaty v řeckém stylu mohou být šity z tlusté tkaniny. Zlato na tomto obrázku vypadá dobře. A nemusí to být zlaté šperky, každý dekor ve zlaté barvě je přijatelný. Takové oblečení může být bezpečně nosí černovlasé krásy. Zástupci jarního a letního barevného typu budou ale dobře v perleťových nebo krémových šatech.

Ve vícevrstvé sukni vypadá kombinace několika barev dobře, jedna z nich bude bílá.

Přilákat pozornost k podlahové modely, mnoho designérů ukázal na výstavách. Jejich zdrženlivost a ztuhlost byly zředěny vysokými řezy, které vystavovaly boky. S takovou délkou vypadá dobře hluboký výstřih.

Dlouhá sukně nabízí skvělé možnosti pro konečnou úpravu. Samotná tkanina může být odlišena bohatou texturou (například prvky krajky) nebo rozptylem velkých kamínků.

Drahokamy vypadají velmi dobře na bílém pozadí, protože pozadí samotných šatů začíná svítit, a nejen sloužit jako pozadí, jako je tomu u jiných odstínů.

Krátké

Pro mladé dámy, s čistým a nevinným obrazem, štíhlou siluetou a krásnými nohami, si můžete bezpečně vybrat krátké bílé šaty pro svůj večerní vzhled. Existuje mnoho možností a jsou všechny krásné svým vlastním způsobem:

 • oděvy;
 • šaty starožitné;
 • šaty s různými formami sukně (slunce, hrazda).

V této módní sezóně jsou dekorace nejen rozmanité, ale také neobvyklé. A jejich kombinace může vytvořit romantický obraz, nebo naopak vášnivý a vzdorný. Dokonce i pro ples, mladé dívky si vybrat šaty s modulací, které jsou přítomny na dekorace a tkaniny.

Bílé odstíny

Bez ohledu na to, jak překvapující to může znít, ale je nutné si vybrat bílé šaty ze svého odstínu, z nichž je mnoho.Doporučuje se zastavit pouze na jednom stínu, který nebude protkán s jinými variacemi bílé barvy. Nikdo se s tím nemůže dohadovat.

Pokud je krémová barva sama o sobě krásná, pak vedle bílé se bude zdát špinavá. A obecně, jak bude kombinace dvou odstínů bílé vnímána, bude ovlivněno osvětlením. To nestojí za riziko a vyberte si šaty vyrobené na základě ne jeden odstín, ale několik. I při výběru příslušenství odborníci dávají přednost výběru barevných modelů, aby neohrožovali.

Bez ohledu na to, jak oslnivá bílá barva může být a bez ohledu na to, jak působivé to může být, opravdu krásný tandem vytvoří takové šaty pouze s tmavou pletí. Pokud má pokožka vašeho těla alespoň nepatrný náznak šedavého odstínu a slanosti, pak tato nevýhoda ještě zvýrazní bílý oděv.

Jedna z nejoblíbenějších a nejoblíbenějších barev je krémová nebo krémová bílá. Vyznačuje se přítomností mírně znatelného žlutavě-béžového tónu. Pokud se vaše pleť vyznačuje teplým stínem, pak vám tato barva vyhovuje. Samotný krémový odstín je měkký a jemný, takže obraz dívky je stejný. Krém jde dobře se zlatem, pokud chcete být luxusní. Sladkosti přidají čokoládově hnědé prvky na šaty.

Další variantou bílé barvy je mléčně bílý odstín. Vyznačuje se mírně patrnou modrostí. Pro blondýnky s dobrým opálením je tento odstín dokonalý.

Nádherně perlově bílý odstín. Zdůrazňuje růžový červenat na obličeji dobře, ale může vytvořit tmavou kůži šedavě. Majitelé platinových blond vlasů musí být opatrní s takovými šaty, protože celý obraz bude sloučit.

Nemůžete si zaměňovat barvu šampaňského s jiným odstínem bílé, protože jen zde může být žlutost s jemným zeleným odstínem. Aristokracie a elegance nese takový oděv, ale to není vhodné pro každou dívku. Pleť by měla být dokonalá a ne bledá.

Bílé a černé večerní šaty

Nemůžete zavolat na večerní šaty s kombinací černé a bílé elegantní, ale v originalitě, že nemá stejné. Velmi populární rozhodnutí návrhářů je:

 • černý dekor nebo vložky na bílé tkanině;
 • nejnovější novinkou jsou černé a bílé pruhované šaty;
 • Bílý vrchol je stále relevantní, například ve formě korzetu a černého dna. Tvar sukně nebude překážkou, tak svěží a vybavený, krátké a dlouhé možnosti se často nacházejí v módních kolekcích.

Nemůžete ignorovat černé a bílé oblečení vytvořené z peří. Velké peří se sešívá k základně střídavě bílé a černé barvy. Kontrast je tvořen nerovnými hranami. V mnoha modelech je brilantní pás - prvek slavnosti.

Bílá a modrá

Kombinace bílá a modrá je tzv. Námořní styl. Existuje mnoho variant takového rozhodnutí - zcela bílé šaty s modrým lemováním, pruhované oblečení nebo rovné dělení do modré a bílé. Mořské tematické vzory vypadají velmi dobře: řetězy, kotvy nebo vlny.

Pokud jde o styly, prakticky neexistují žádná omezení. Šaty ve stylu mořské panny, tak dlouho, jak je to možné rovné nebo krátké a svěží.

Bílé a červené večerní šaty

Dalším společníkem bílé barvy polarity je červená. Přítomnost na bílém pozadí může být velmi odlišná: ve formě květu, pruhů nebo dekoru.

S rukávy

Než šaty s dlouhými průsvitnými krajkami nebo rukávy, všechny ostatní oblečení vyblednou. Rukáv se přizpůsobí vašim pažím nebo se rozšíří - právo dle vašeho výběru.

Pokud si stále vyberete dlouhé rukávy, šaty lze nechat rovné. Nezapomeňte na rysy zářezu ve tvaru písmene V, zde fungují jako nikdy předtím. Dlouhý rukáv není povinné pravidlo.Tři čtvrtiny mají také právo existovat, zdají se být pohodlným a funkčním prvkem vašeho oblečení.

S krajkou

Chcete být dnes romantický? Pak bílá krajka jde do oblíbených díky svůdným liniím a prolamovaným tkáním.

Tyto šaty se nosí pouze pro zvláštní příležitosti. Například, plesový večer. Nemůžete nosit krajkové šaty v zimě, protože tato tkanina může přinést chlad. Krása, i když to vyžaduje obětování, ale asi ne každý v zimní recepci vás pochopí.

Pro těhotné a plné

V těhotenství je něco krásného, ​​krásného a něžného. Bílá barva na budoucí mamince se zaoblenými tvary bude velmi vhodná a atraktivní. Toto není stav, ve kterém byste se měli stydět za změny ve vašem těle, naopak, měli byste být na ně hrdí a zdůrazňovat v každém směru. Takže všechny těhotné - vyberte si pro sebe bílou barvu v oblečení.

Oblečení by nemělo vytvářet nepohodlí, zejména v oblasti břicha. Proto, vysoký pas - to je ideální volba, při hledání které jsou všechny těhotné. Hruď je zde podtržena, žaludek není zúžený a pohyby nejsou omezeny. Pokud chcete dekor, pak pás je ideálním místem pro to.

Můžete také zředit svůj šatník s lichoběžníkovými šaty s erupcí na lemu. Nemusí být dlouhé a jednoduché. Krajka ve formě vložek je vítána.

Pro klubovou párty

Mezi klubovými šaty je spousta bílých modelů. Na tanečním parketu pod paprsky ultrafialového záření se stanete skutečnou hvězdou ve vašich bílých šatech. A pokud se strana koná mimo místnost, oblečení v bílé barvě nejen ozdobí vaše tělo, ale nebude přitahovat slunce teplo, protože tmavé látky mohou dělat.

Stručně řečeno, všestrannost je charakteristická pro bílé večerní šaty. A je to schopnost nosit bílé šaty pro dívky jakéhokoliv typu.

Poznámky
 1. Veronica
  18.09.2015

  Bílé večerní šaty jsou krásné, ale obraz je spíše jako svatba. V takových případech dávám přednost kombinaci bílé barvy s jinými barvami nebo bílé šaty s jasným potiskem.

 2. Svetlana
  06.09.2015

  A mám rád bílé šaty! S pomocí příslušenství můžete vytvořit velmi jasný a rovnoměrný obraz. Bílá barva je pro jiné barvy neporovnatelná. Je to jako prázdný list papíru)

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah