Večerní šaty

Kaštanové večerní šaty

Kaštanové večerní šaty

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Barevné prvky
 2. Styly
 3. Co na sebe
 4. Výběr příslušenství

Svou odvahu můžete zdůraznit pomocí oblečení „Bordeaux“. Toto původní jméno je tak běžné jako burgundské nebo třešňové. Ve skutečnosti všechny tyto barvy jsou různé odstíny červené, i když mají velmi jemné a téměř nepostřehnutelné rozdíly, které nemusí být patrné každému. Více módní barvy, která se používá k vytvoření dámského oblečení než Bordeaux, bude těžké najít. Je také schopen obohatit obraz, přidat barvu a expresivitu.

Neexistují žádné jednoduché burgundské večerní šaty, stejně jako neexistují žádné nevhodné důvody pro nasazení na takové světlé šaty.

Barevné prvky

Solidita, důvěra a konzervatismus, stabilita a stabilita - to vše se odráží v burgundské barvě. Milovníci burgundských věcí s jistotou procházejí životem, nevykazují zbytečné emoce a mají silný charakter.

V burgundské barvě je propracovanost, přináší životu život a činí člověka veselejším. Nikdy dívka v bordó večerních šatech se nebude cítit jako šedá myš a sloučit se s celkovou masou hostů.

Styly

Nebude možné omezit se při výběru stylu večerních šatů Bordeaux, protože obchody se snaží uspokojit každý vkus a představit svým hostům nejjednodušší a nejneobvyklejší a nejvýraznější varianty střihu. Z ní lze vytvořit celý obraz nebo pouze jednotlivé prvky. Volba by měla být založena na tom, kam se chystáte v těchto šatech. Nejúčinnější obraz se objeví ve večerních šatech bordó barvy v podlaze.

Pro mládežnickou stranu by byla dobrá volba šatů barvy červeného vína. Hedvábné šaty hluboké vínové barvy vám zajistí neodolatelnost. Dobré možnosti jsou šaty z brokátu nebo šifonu.

Už jsme se zmínili o všestrannosti vínové barvy, ale stále existují určité styly, které budou výhodnější a vypadají dobře v této barvě:

 1. První typ oblečení má podobné prvky s řeckým stylem, například vysoký pas.
 2. Druhou vynikající možností pro ztvárnění Bordeaux budou šaty s výstřihem do V, ale ne hluboké a příliš odhalující. Nechte ji jen mírně vytvořit intriku a svůdnost obrazu bude ležet na barvě.
 3. Třetí - model se závěsy.

Pokud je oblečení vybráno pro práci, pak bude bezpochyby převážně klasický střih. Všechny ostatní prvky obrazu mohou být vytvořeny v olivovém nebo šedém provedení. Pokud vám tato barva nevyhovuje moc, ale touha mít burgundské šaty vás nadchne, pak věnujte pozornost dalším odstínům.

Co na sebe

Není to tak jednoduché, že se skutečně změní burgundské šaty, když začnete sbírat příslušenství a další položky oblečení. Nejenže zde hraje největší roli styl, a to barva.

Vždy dobrá a vítězná volba je kombinace černých prvků s vínovou barvou. Přinese to zdrženlivost a přísnost.

No, pokud vám tato volba nevyhovuje, míchání různých vínových odstínů v jednom obraze je nyní velmi módní. Tmavě modrá a fialová, béžová a růžová, fialová a tmavě šedá - to vše může být doplněno vínovými šaty.

Pro večerní výstup můžete použít lehký plášť a spojku ve stříbrné barvě.

Výběr příslušenství

Vzhledem k tomu, že burgundská barva je sama o sobě bohatá a jasná, dekorace by neměla být masivní, křičící a náročná.

Hlavní věcí při výběru příslušenství je omezení a stručnost. Náramek nebo řetízek ze zlata nebo stříbra, malá brož s přírodním kamenem. Má smysl experimentovat se zlatým pásem nebo šátkem.

V make-upu by měly být černé a bílé barvy. Pro rty vyberte burgundskou barvu, kterou lze nahradit neutrálními odstíny.

Poznámky
 1. Margarita
  16.09.2015

  Kaštanové večerní šaty nejsou tak honosné jako červené, ale zároveň přitahují pozornost. Šaty na 3m fotografii se zdají být prostě nádherné s růžovými lístky.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah