Večerní šaty

Fialové večerní šaty

Fialové večerní šaty

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Funkce výběru
 2. Barevné kombinace
 3. Tmavý odstín
 4. Jemný odstín
 5. Příslušenství
 6. Boty, možnosti výběru příslušenství a obuvi
 7. Doplňte
 8. Manikúra

Není to tak dávno, co se věřilo, že fialová je pouze pro kreativní lidi nebo pro ty, kteří mají duševní problémy. Ale teď šaty do fialových tónů pevně vstoupily do šatníků žen různého věku. Takové oblečení preferují romantičtí lidé, kteří mají dobře vyvinutou intuici. Na rozdíl od klasických černých šatů, fialová vypadá tajemně, odvážně a hravě. V takových šatech, žena vypadá elegantní a svůdná.

Ve fialových večerních šatech budete neodolatelný. Tato ušlechtilá barva vypadá skvěle u žen jakéhokoliv věku a v přítomnosti tmavého tmavého odstínu vizuálně činí postavu štíhlejší.

Obavy o koupi šaty v purpurové jsou obvykle spojeny s nedostatkem pochopení toho, co ho nosit. Výběr správného oblečení a doplňků k němu může být slepá ulička, pokud nevíte, jaké fialové šaty jsou, jaké další barvy můžete zředit fialovou, a také to, jak úspěšně doplnit obraz.

Funkce výběru

Výběr fialové šaty, nezapomeňte na tyto nuance:

 • Neoblékejte se úplně fialově.
 • Čím jasnější je vaše pleť a vlasy, tím tmavší a bohatší by měl být fialový tón.
 • Tmavší tón pleti a vlasů, jasnější si můžete vybrat odstín fialové.
 • Fialová má hubnutí.

Při výběru „vlastního“ fialového odstínu zvažte barvu vašich vlasů. Pokud se jedná o měď, kaštan nebo načervenalé a vaše oči jsou šedozelené nebo nazelenalé, pak je nejlepší volbou mezi fialovými odstíny švestka a odstíny blížící se červeně (purpurově červené nebo purpurově červené).

Hořící hnědé oči brunetky nejlepší jít tmavě fialové barvy, například s nádechem indigo nebo borůvkový tón. Také tyto dívky jsou dokonale nasycené a jasně fialové tón.

Pro světlovlasé dívky se světlou pletí a šedýma očima (stejně jako šedo-modré a šedozelené) doporučujeme použít světle šedo-fialový odstín, stejně jako fialovou a fialovou. večerní šaty levandule.

Barevné kombinace

Úspěšné kombinace fialových tónů lze nazvat kombinací:

 1. Brown. Takový duet je velmi teplý a atraktivní. Brown může být reprezentován tmavými tóny (například čokoládou) a světlejšími odstíny (například písek). Fialová může být přidána do hnědé barvy v jakékoliv variaci a proporci.
 2. Bílá Tato kombinace vypadá svěží, neobvyklá a jarní. Mezi jinými neutrálními barvami, úspěšně kombinované s tóny fialové, také volal šedá, béžová a černá.
 3. Zelená. Tato kombinace je stylová, romantická a teplá. Fialová, vyberte si jasnou a nechte zelenou bohatou (světle zelenou, tyrkysovou, smaragdovou) nebo ztlumenou (láhev, khaki, pistácie).
 4. Žlutá Velmi jasná a mimořádná kombinace, která oslovuje lidi hledající individualitu. V tomto případě si všimněte, že žlutá je preferována v malých množstvích, například na sobě zářivě fialové šaty se žlutým šátkem nebo žlutou brož.

Kombinace fialové barvy s neutrálními barvami - černá, šedá, bílá a béžová bude výhra. Ale budou dělat i jiné "hluboké" barvy. Zkuste a experimentujte.

Tmavý odstín

Tmavý odstín purpurové vypadá zdrženlivě a přísně. Navíc tmavé tóny fialové zdůrazňují spiritualitu.

Takové bohaté odstíny jako lilek nebo švestka lze nazvat královským.Dokonale se kombinují s černou, bílou, šedou a klasickou modrou.

Můžete také přidat zlaté, jasně zelené, světlé růžové, smaragdové, korálové, tmavé citrónové, karmínové a oranžové tóny do bohaté fialové.

Neměli byste povolit kombinaci tmavě fialového oblečení s potiskem jiné barvy (kromě černé a bílé). Pokud přidáte do takové fialové verze pouze jeden neutrální nebo jasný tón.

Jemný odstín

Lehké jemné fialové odstíny jsou navrženy tak, aby zdůrazňovaly smyslnost. Jsou reprezentovány světlými průsvitnými odstíny fialové a fialové, proto jsou spojeny s teplem a pramenem. Dobrým doplňkem těchto tónů bude stříbro, broskev, bílá, krémová, béžová, růžová, citrónová, mléčně, světle šedá a limetková.

Máte-li zájem o světle fialové šaty, podívejte se fotografie levandule večerní šaty.

Příslušenství

Vzhledem k tomu, fialová je velmi nápadné a jasné barvy, musí být jeho příslušenství neutrální. Pokud k tomu přidáte jasné barvy, pak s přihlédnutím k jejich podobnosti, tedy mezi nejúspěšnějšími odstíny doplňků pro fialové oblečení, můžete volat všechny odstíny fialové.

Pokud chcete kontrast, zvolte červené, jasně oranžové nebo žluté příslušenství. Je důležité, aby nedošlo k přetížení obrazu přidáním několika nefialových odstínů.

Pozoruhodně vhodné pro všechny verze fialové večerní šaty černé a neutrální tóny příslušenství.

Pokud jsou fialové šaty reprezentovány jasným odstínem, doplňte je malým množstvím šperků. Obraz ve fialové může zahrnovat stříbrné a zlaté šperky. Můžete nosit řetězec perel na dlouhé fialové šaty.

Boty, možnosti výběru příslušenství a obuvi

Fialové šaty jsou dobré pro lodě. Pokud si vyzvednete boty ve fialové, zdobené kovovým kováním, získáte velmi elegantní vzhled.

Za teplého počasí mohou být lodě béžové a chladné - černé. Zajímavý a extravagantní výběr lodí do purpurové - boty, na kterých je leopard, serpentin nebo tiger. Takové světlé varianty lodí jako smaragdové, citronové nebo karmínové lakované boty také vypadají velmi výhodné. Různé modely reprezentované přítomností platformy, popruhy, různé tvary a paty, otevřená špička a tak dále.

Pro okouzlující párty, fialové šaty se doporučuje přidat zlatou bundu. Krátké koktejlové lila šaty budou vypadat krásně s černou koženou bundu. Pro jemný a smyslný obraz kombinujte šaty z fialového odstínu a žluté boty. Obraz můžete také diverzifikovat malými růžovými a oranžovými skvrnami, například oranžovou kabelku na fialové šaty.

Šifónové purpurové šaty s krátkou sukní jsou dobrou volbou pro elegantní zásuvky a pro každodenní použití. Pro něj můžete nosit stříbrné sandály s popruhy nebo čerpadla s nýty. Brilantní spojka a elegantní náhrdelník vám pomohou doplnit živý obraz.

Ideální volbou pro datum nebo událost v restauraci by byly krajkové šaty v purpurovém tónu. Doporučujeme nosit béžová čerpadla a uchopit černou spojku. Fialové šaty jsou velmi efektivně zdobené černým pásem. Stojí za to přidat černé boty a černou kabelku.

Elegantní dlouhé šaty v fialovém odstínu lze nosit také s tenkým páskem a sandály zdobenými kovovým kováním. Spojka s takovým oblečením může být zdobena perlami. Fialové maxi šaty jsou také úspěšně doplněny béžovými sandály na platformě a kabelkou z čokoládové barvy.

Chcete-li vytvořit odvážný a nezapomenutelný obraz, vyberte si sandál s fuchsiovým odstínem a žlutou obdélníkovou spojku pro večerní fialové šaty.

Doplňte

Make-up na takové šaty, jako fialové šaty, by měl být přirozený a velmi krásný.

Dobrá volba stínů bude fialová paleta. Buďte však opatrní: při nesprávném zacházení budou oči vypadat unaveně.

Blond kráska rtěnka si můžete vybrat jasně červené a tmavé pleti dívek s jasnýma očima - zlato-oranžová.

Níže je fotografie Selena Gomez s make-upem, který se hodí fialové šaty.

A pár příkladů)

Manikúra

Výbornou volbou by bylo udělat manikúru ve stejném rozsahu jako šaty. Můžete také použít podobné odstíny spektra - zelené, modré a modré. Pro manikúru, doplňující obrázek v purpurové barvě, jsou povoleny a kresby na nehtech. Můžete například zakrýt nehty světlým fialovým lakem a nakreslit bílé krajkové čáry.

Poznámky
 1. Mary
  05.08.2015

  Fialová - ušlechtilá a bohatá. Říkalo se, že ti, kteří si zvolí purpur, nejsou spokojeni s mužskými ženami. Nedávný výzkum toto popřel. Takže neváhejte nosit šaty této barvy!

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah