Barvy šatů

Modré šaty - vytvořte velkolepý jasný nebo jemný obraz

Modré šaty - vytvořte velkolepý jasný nebo jemný obraz

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Odstíny
 2. Kombinace s květinami
 3. Délka
 4. Populární modely a styly
 5. Příslušenství
 6. Boty
 7. Doplňte

Každý ví, že říká, že se setkávají s oblečením, takže když hledáte nový oděv, občas stojí za to přemýšlet o tom, jakou zprávu byste chtěli předat ostatním prostřednictvím svého oblečení. Nezapomeňte, že šaty dělá ženu ženu.

Moderní návrháři nabízejí řadu barev a stylů dámských šatů. Množství modelů snadno umožňuje nezávisle si vybrat zajímavý originální vzhled, který bude klást důraz na jednotlivé přirozené rysy vaší postavy. Jedna z oblíbených barev, blondýnky i brunetky, je modrá a její úžasné odstíny.

Odstíny

Podle psychologů si od dětství podvědomě zvykáme na to, že růžové věci jsou jen pro dívky a modré věci jsou pro chlapce. Proto, pokud máte touhu po dotyku - neváhejte nosit růžovou. Pokud je vaším cílem být „vlastní“ v mužské společnosti, pak budou nejvhodnější modré šaty.

Modrá má obrovskou variabilitu odstínů: od světla nebeského, téměř transparentního až po hluboké nasycení a chlazení. Proto při výběru oblečení této barvy vhodné pro vás odstín, spoléhejte na svůj barevný typ vzhledu.

Jemný

Jemné odstíny vyhovují smyslným světelným podmínkám barevného typu „léto“. Je žádoucí, aby šaty měly efekt plaku nebo rozmazání.

Jemné odstíny vypadají obzvláště výrazně na modrookých blonďatkách. Tato barva dodává do očí zářivost, činí je výraznější. Proto se hlavní zaměření na make-up na expresivní vzhled. Nezapomeňte malovat přes řasy. Stačí mírně navlhčit rty jemným leskem s efektem "vyhlazování vodou". Obraz lze považovat za úplný.

Temná zima

Pokud je žena majitelkou „zimního“ typu barvy, měla by si vybrat chladnější, nasycený nebo téměř ledový odstín modré.

Šaty této barvy mohou být příležitostné i večerní. Nebojte se obrazu "královny sněhu".

V takových neobvyklých šatech vás pohádkový princ vždy najde a pak, jako v pohádce, zahřeje vaše studené srdce teplým objetím.

Tento odstín je velmi rád a zrzavý dívek.

Nebeský a jasný

Sky blue je jedním z nejkrásnějších přírodních odstínů. To je důvod, proč je tak populární v řadách slavných návrhářů.

Oblékání do nebe obzvláště dobře vypadá na mladé dívky.

Tento odstín je ideální pro šaty na ples na podlahu. Znovu zdůrazní lehkost, vzdušnost a dívčí kouzlo, které je vlastní pouze mladým dívkám. Kombinace šaty nebeského stínu se zlatými šperky, každý absolvent snadno získá titul "Královna míče."

Několik odstínů

Pokud nejste fanouškem monofonních modelů, měli byste věnovat pozornost kontrastní kombinaci sousedních barev. Velmi často se designéři uchylují k takovému řezu u modelů vybavených silueta: boční panely jsou vyrobeny v jasnějších nebo tmavších barvách. Tento střih dokonale zdůrazňuje siluetu, díky čemuž je ještě elegantnější a štíhlejší. V tomto případě je hlavní část šatů šitá z tkaniny světlejších barev.

Další možnost - světle modré šaty ve stylu "země", belted s tenkým koženým řemínkem. Obvykle takové šaty mají malý květinový potisk tmavšího kontrastního odstínu, který opět podtrhuje zvolenou stylistickou orientaci.

Vypadá impozantně a květinově a v kleci.

Tyrkysová

Tyrkysový odstín vypadá obzvláště luxusní na rudovlasých dívkách. Tato barevná volba je vhodná jak pro dívky, tak pro ženy a nemá žádnou věkovou hranici.

Kombinace s květinami

Šedá

Každá barva je kombinována s celou řadou achromatických barev: bílá, černá a šedá. V případě kombinace modré a šedé získáte tzv. Simultánní kontrast. Šedá barva neodvádí pozornost, ale naopak zdůrazní všechny výhody zvolené modré barvy, aby byla více nasycená.

S modrou

Kombinace modré a modré je téměř klasická.

S bílou

Jedna z nejlepších možností pro kombinaci modré a bílé. To může být retro šaty v bílých hrách. Nemá popruhy, ale vyniká nadýchanou vícevrstvou sukní. Bílý hadrová čelenka svázaná na hlavě je schopna logicky dokončit obraz. Další zajímavou možností pro mladé dívky je vyzvednout bílé a modré šaty ve stylu dětské panenky. Ideální pro ty, kteří ještě nejsou připraveni vyrůstat.

Nelze zmínit kombinaci modré se zlatou a béžovou. Jedná se o velmi stylové variace pro večer.

Mimochodem, béžové doplňky a boty - nejběžnější řešení pro modré šaty.

S černou

Modrá barva šatů se hodí k černému příslušenství (např. Popruh, příslušenství). Černý může být přítomen v dekoru samotných šatů (límec, lem, lem). Neváhejte se podívat na modely s černými geometrickými vzory, které jsou zobrazeny na pozadí jasně modrého pozadí. Moderní geometrii lze umístit náhodně na místa. Nejčastěji se však ověřuje a několikrát opakuje. Taková složitá ozdoba nastavuje dynamický obraz. Takové šaty budou v souladu se silnou, energickou ženou.

S růžovou

Modré a růžové barvy dokonale koexistují v souboru.

Zde platí jediné pravidlo: nasycená růžová dává smysl kombinovat s bohatým modrým tónem. Bledě modrá - určitě světle růžová.

S červenou

Oheň a led jsou kombinace zářivě modrých šatů s červenými honosnými doplňky. Pravidlem je, že červená barva by měla být pouze jako přízvuk, ale v hlavním tónu vůbec ne. Jinak se může extravagantní módní pohled proměnit v vulgární.

S rukávy

Pro ženy s plnýma rukama jsou bohaté modré šaty s netopýrovým rukávem perfektní. Tento styl skrývá jiné chybné postavy. Tento model poskytuje svobodu pohybu. Dobrá volba pro výlety do míst, kde se musíte aktivně pohybovat, například v nočním klubu.

Večerní šaty z modrých odstínů mohou mít průhledné rukávy s manžetami, nebo naopak zvlněné. Letní šaty modré barvy mají často "lucerny" rukávy, které dávají neplechu a dívčí nevinnost celému obrazu. Pokud máte široká ramena, měli byste se vyhnout nafouklým rukávům. Ale na mladé jemné dámské modelky budou šaty s objemnými rukávy dokonale sedět.

Délka

Dlouho

Dlouhé modré šaty by měly být vyrobeny z nejvíce vzdušného a lehkého materiálu. Protože tato barva je spojena s nebeským prostředím, nemůže být prostě těžká a masivní. Krajky, šifon, satén, hedvábí a další lehké tkaniny jsou zde perfektní.

Mnohonásobné nebeské šaty nebudou těžké a masivní. Naopak vytvoří obraz světlého nebeského mraku. Večerní šaty z modrých tónů, vyšívané velkými bílými perlami nebo kamínky v neutrálních odstínech, vypadají obzvláště působivě.

Midi

Koktejl šaty, dobrá volba pro firemní večírky nebo společenské akce. Vysoký podpatek dá důvěru, vyladí vaši procházku a učiní vašeho majitele hvězdou večera.

Krátké

Krátké šaty z modrých odstínů jsou zvláště vhodné pro dovolenou na pláži.To může být velmi krátká tunika, nebo šaty s tenkými pásky z viskózy, měkký materiál, který je příjemný pro tělo. Tyto šaty jsou ideální pro dovolenou na pláži.

Populární modely a styly

Není to první rok, kdy jsou džínové šaty mezi mladými lidmi populární. Většinou mají volný přímý střih nebo siluetu ve tvaru písmene A. Každý velký prodejce ve svých sbírkách má několik takových možností.

Klasická silueta přesýpacích hodin vypadá v zimě i v létě skvěle. Na chladném letním večeru ji zkombinujte s bílou bundou a v zimě si pro ni vyberte teplý béžový svetr a porazte ho vhodným příslušenstvím.

Příslušenství

Zlaté šperky se krásně mísí s modrým oblečením. Pro jasnější vzhled přidejte velké brusinkové korálky. Když je masivní příslušenství mimo místo. V takovém okamžiku budou vhodné méně masivní a skromnější odstíny, například neutrální béžová, vhodná všude.

Boty

Boty by měly být stručně kombinovány se zbytkem souboru. Při výběru bot dávejte pozor na pohodlí obuvi. Pokud je pro vás obtížné nosit paty, je lepší se jim vyhnout. V tomto případě není spasení skutečnou platformou pro první rok. Přidává chybějící nohy na nohy, ale v pohodlí jí nechává nohy.

Není třeba vyzvedávat například červené boty do souboru modrých šatů a bílých šperků. Je lepší, když bude mít příslušenství a kabelku stejnou barvu jako boty. Pokud je pro vás obtížné zvolit správnou barvu obuvi, dávejte přednost černobílým barvám: černé, bílé nebo šedé. Slavnostní šedá barva - stříbrné boty kovové boty.

Doplňte

Modrooký blondýny hodí bronzové stíny. Jsou schopni udělat výraznější oči. Pokud nepoužijete stíny, stačí malovat vnitřní spodní víčko bílou tužkou. Bílá barva dokonale odstínuje modrou barvu, což ji činí ještě více nasycenou. Pokud jde o rouge, zde zkušený make-up umělci souhlasí, že růžové odstíny více harmonicky korelují s chladným modrým tónem šatů.

Poznámky
 1. Sonya
  07.01.2016

  Miluju modrou barvu moc! Myslím, že jde na všechny s kompetentním make-upem. Jako kombinace s bílou.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah