Barvy šatů

Oranžové šaty - pro jasný obraz

Oranžové šaty - pro jasný obraz

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Barevné prvky
 2. Kdo je vhodný?
 3. Délka
 4. Velkolepé kombinace
 5. Co se nosí: vybíráme příslušenství
 6. Jaké boty se hodí?
 7. Tipy na líčení

Ve většině případů se náš šatník skládá ze sady základních věcí. Tyto věci často nejsou příliš pestré ve svém barevném schématu. Tento přístup dělá ženský šatník poněkud nudným a dokonce nudným. V této situaci je jediným doporučením od známých stylistů okamžitě zředit šatní skříň jasnými barvami. Chcete-li začít, zkuste pár změnit své vlastní stereotypy při hledání další novinka. Například, když si koupíte nové šaty na slavnostní akci, rozhodněte se pro šťavnaté oranžové barvy, a ne obvyklé černé nebo šedé. Kromě toho, psychologové v jednom hlase argumentují, že oranžová barva vyvolává sebevědomí a dává důvěru.

Barevné prvky

Podívejme se blíže na to, jaké vlastnosti má oranžová barva. Podle barevného kruhu Itten (všichni designéři ho používají pro správnou kombinaci barev) je oranžová sekundární barva, druh symbiózy dvou základních barev - žluté a červené. Z každého pohltí něco užitečného. V důsledku toho se dostaneme z kapky pomerančové barvy - náboje živosti a dobré nálady, z krásné a dobře zvolené oranžové šaty - silný podíl antidepresiva! S nudou a šero a dlouhou živou energií a kreativitou.

Vaše volba byla na oranžovém oblečení, což znamená, že jste aktivní, otevřený, optimistický člověk. Oranžová mimo jiné pomáhá uvolnit kreativitu. Ale nezapomeňte na smysl pro poměr. Energeticky nasycená barva vyžaduje určité úsilí při výběru příslušenství a výběru barevných kombinací.

Kdo je vhodný?

Oranžová a její odstíny jsou teplé barvy. Je ideální pro jarní a podzimní barvy. Dívky a ženy s pihovatou kůží si mohou bezpečně vybrat oranžové šaty. Také tato barva bude příznivě zdůrazňovat všechny výhody majitelů, kteří mají dokonce zlatý tan.

Tam je stereotyp, že ženy s fair skin by neměly nosit oranžovou. Eminentní návrháři tuto skutečnost dlouho popírají. Není to první rok, kdy krásní majitelé bílé pleti elegantně procházejí po pódiu, což dokládá nejrůznější odstíny oranžové. Zároveň vypadají úžasně.

Délka

Dlouho

Vyberte si délku šatů na základě charakteristických rysů vaší postavy. Paní astenické postavy mohou bezpečně koupit dlouhé oranžové šaty. Příznivě zdůrazní elegantní elegantní siluetu. Bezkonkurenční volba pro společenské večery a červený koberec.

Midi

Pokud je oblečení v práci, s výjimkou černé a bílé možnosti, umožňuje jiné barvy, neváhejte si vybrat oranžové šaty s vybavenou siluetu střední délky. Zvláště dobře tato možnost vypadá na ženy s přesýpacími hodinami. Šaty v oranžové midi šaty s bílým nebo černým sako pro ležérní vzhled. Současně ti, kteří jsou kolem vás, intuitivně rozpoznávají ve vás optimistickou osobnost, plnou nadšení a veselosti.

Mini

Krátké oranžové šaty jsou vhodné pro ženy, které se snaží dostat všechno najednou. Zpočátku barva sama vyjadřuje vaši touhu být viditelná. Znovu to potvrzuje záměrně krátká délka. Krajka přidává do obrazu ženskost.

Mini rovný střih - skvělá volba pro dívky s obdélníkovým tvarem.Úspěšně zdůrazňuje ženské nohy a nedovolí zachytit nedostatek pasu. Poskytne však příležitost, jak se na párty zazářit a být centrem univerzální pozornosti. Výhodně kombinujte pomeranč s dalšími barvami a pak je zaručen úspěch v řadách mužského publika.

Velkolepé kombinace

Oranžová barva je velmi jasná. Barevné kombinace pomáhají vytvořit velkolepý braz. Zvažte nejoblíbenější možnosti.

S bílou

Oranžová, stejně jako každá jiná sekundární barva, se dobře hodí k jakékoliv achromatické barvě: černé, bílé a šedé. Příkladem zavedené barevné spolupráce je oranžové šaty v bílém hrášku, vyrobené v retro stylu. Malý bílý kapesník nebo šátek svázaný kolem krku nebo paží pomůže obraz podpořit. Bílý okraj a některé další dekorativní prvky (například bílý límec) vypadají velmi stručně na „šťavnatých“ šatech. Bílá barva symbolizuje čistotu a nevinnost a dokonce i v malých dávkách dává obrazu trochu romantiky.

Šaty s přechodem, který plynule přechází z oranžové na bílou a působí působivě.

Doplňkové doplňky v podobě bílého klobouku se širokým lemem a několika náramků stejné barvy dodají každé ženě kouzlo, ještě jednou je zdůrazněna dokonalost jejího vkusu.

S černou

Šplouchání černých na jasně oranžových šatech může být (s lehkou rukou návrhářů) v podobě módních geometrických tvarů, různých složitých vzorů, asymetrických prvků. S černou je to téměř nemožné přehánět a jeho univerzálnost je známá každé módě.

Černá je milovaná mnoha ženami za to, že jí dala štíhlou postavu. Mystické kvality této barvy jsou lidem známy již od starověku. S černými skvrnami se do obrazu přidá určité tajemství a tajemství. Odstíny této barvy se nazývají šedá. Ve veselém souboru budou také perfektně kombinovány se základním oranžovým tónem.

Šedá

Šedá, i když neutrální barva, je stále lepší, pokud je na šaty malé množství.

Šedá je ideální, například ve formě lehké krajkové rámové límce. Samostatné prvky módního souboru ve formě šedé bundy, vesty nebo pantoflí mírně neutralizují a zklidňují základní křik. Takže, pokud se bojíte přehánět s jasem, zřeďte obraz další věcí šedé. Tato barevná kombinace je vhodná pro práci a pro publikaci.

S modrou

Je prokázáno, že jedním z nejúspěšnějších a nejladších je kombinace oranžové a modré. Zřejmě proto návrháři často používají tuto směs ve svých sbírkách: oranžové šaty s modrou vůní, pásek, potisk, rukávy, hrany a další prvky tohoto odstínu.

Takováto fúze je pro designéry i zákazníky těchto produktů výhodou. Popularita této kombinace je způsobena tím, že obě barvy se navzájem příznivě vydávají.

Trojité barevné kombinace

Nejodvážnější návrháři a stylisté zvažují složité kombinace tří nebo více barev v oblečení. Trojice odstínů, skládající se z pomeranče, „zeleného jablka“ a jasně modré barvy, je určena pro nejohavnější a mimořádné osobnosti. Kombinujte jasně zelené boty a doplňky v barvě „letní oblohy“ na pozadí křiklavých oranžových šatů.

Pozor, takové variace jsou úspěšné pro mladou, kreativní dívku, schopnou malého šílenství!

Podobná trojitá, ale ještě uvolněnější a vyváženější v kombinaci sytosti barvy světle hnědé, "tmavé čokolády" na pozadí šťavnaté mandarinky. Pamatujte si, jak chutná mandarinka vypadá v čokoládě, a neváhejte si vybrat tuto komplexní kombinaci. Nasaďte si boty drahé čokoládové barvy v kombinaci se světle hnědým letním kabátem nebo svetrem a jste připraveni na romantické večerní procházky ve společnosti milovaného člověka.

Co se nosí: vybíráme příslušenství

Oranžové šaty jsou dokonale kombinovány se zlatými šperky, protože barva zlata má také podobný teplý stín. Stříbro zde bude zbytečné. V létě je možné kombinovat pozlacené hodinky a bílé náramky. Obraz se okamžitě stává jedinečným.

Hollywood divas milují kombinovat šťavnaté odstíny oranžové s příslušenstvím, které má hnědou, tyrkysovou nebo béžovou barvu, ráda si hraje s leopardím potiskem. A správně, protože tato možnost vypadá velmi okouzlující.

Jaké boty se hodí?

Správně zvolené boty zcela logicky doplní obraz. Ale nevhodné boty snadno zničí veškeré vaše úsilí. Jedním z prvních požadavků na botu je její význam. V kanceláři nemá žádný smysl dávat na patu 12 centimetrů a pak na ně dupat mezi stolky. Chůze by měla být snadná, uvolněná, jako vaše oranžové šaty.

Pokud víte, že musíte strávit celý den "na nohou", vyzvedněte si pohodlnou a kvalitní obuv z měkké kůže s malým patem. Jít do klubu nebo na párty, mimochodem platforma a vysoké podpatky budou více než kdy jindy. To nemá smysl pro oranžové šaty vyzvednout boty tón-na-tón, jinak dostaneme jedlé ovoce, místo stoupající diva. Pokud je pro vás obtížné rozhodnout se o možnostech, zastavte výběr na botách tělesného odstínu, které jsou vhodné pro všechny příležitosti. Další výhodou těchto bot je, že vizuálně prodlužují nohy, což je činí nekonečnými.

Tipy na líčení

Zaměřte se na rty, vyberte rtěnku stejného odstínu s vybraným tónem šatů. Oči by neměly být zatíženy stíny. Dost na malování přes řasy s objemnou tmavě hnědou řasenkou. Dva přístupy dosáhnou účinku falešných řas.

Nyní, když je váš obraz 100 procent dokončen, vaše vlastní jedinečnost vás nenechá po celý den. A kromě toho, oranžové šaty jsou schopny sdílet obvinění z radosti a dobré nálady s ostatními, a už nebudete muset nahlédnout do ponurých tváří.

Poznámky
 1. Galina
  24.12.2015

  Šaty jako oranžová! Velmi povznášející. Tato barva je samozřejmě vhodná pouze v létě.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah