Večerní šaty

Šaty Lilac Večer

Šaty Lilac Večer

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Vlastnosti
 2. Tajemství volby
 3. Styly
 4. Stylové kombinace

Lila barva symbolizuje moudrost, vyrovnanost a klid. Proto preferují intelektuální, kreativní lidé, kteří neradi silně vyjadřují své emoce a mají poněkud mystickou povahu. A pokud chcete vytvořit příjemný a nezapomenutelný dojem na firemní večer nebo sekulární recepci, nebo se stát prominentní postavou na něčí svatbě, pak se ujistěte, že nosí fialové šaty.

Vlastnosti

Musíte si pamatovat, že každý může mít ve svém šatníku šaty. Toto je řešení, které vzdoruje diktátům moderní módy. To bylo a vždy zůstane relevantní. Ve skutečnosti je to hlavní rys barvy.

Jak praxe ukazuje, šeřík je ideální pro téměř všechny dívky. Typ vzhledu nehraje velkou roli. Oblečení dodává aristokracii a romantice k vašemu obrazu. Mnoho lidí doporučuje, abyste si vybrali hedvábné šaty, protože tkanina umožňuje lesknoucí se šeříky na slunci, hrát v různých odstínech, odlišit vás od šedého davu.

Tyto šaty se dobře hodí k následujícím dekorativním prvkům:

 • luky;
 • míče;
 • ruches;
 • závěsy;
 • saténové stuhy;
 • flitry, kamínky, korálky.

Důležitou výhodou lila je, že zdůrazňuje mladou krásu. Proto se mladým krásám doporučuje, aby si vybrali koktejlové šaty v lila designu. To vytváří luxusní vzhled. Zejména pokud se jako materiál používá šifon nebo úplet.

Nemyslete si však, že tuto barvu mohou používat pouze mladí lidé.

Výjimkou je zářivě fialová barva, která je vhodnější pro mladé dívky.

Levandulové, světle fialové a fialové tóny jsou obvykle přisuzovány fialové barvě, takže v tomto článku se na ně všichni podíváme.

Tajemství volby

Samozřejmě, nemůžete jít do obchodu a vybrat si první šaty jen proto, že je fialová barva.

Přístup k otázce volby by měl být kompetentní, zaměřit se na řadu faktorů a nuancí:

 1. Lilac outfit vypadá nejlépe při použití lehkých materiálů. Většina designérů proto při šití takových šatů používá lehké hedvábí. Výsledkem je ženský a jemný vzhled.
 2. Malé a tenké mladé dámy se doporučuje věnovat pozornost vysoké pasu v modelech lila šaty. Je žádoucí vybrat si šaty se závěsy a sukni nechat zdarma. Naopak dlouhé tekoucí sukně mohou postavu ukrýt.
 3. Tato barva dobře zdůrazňuje fair-skinned krásy, ačkoli nejluxusnější obraz je vytvořen na pozadí opálené kůže. Tmavovlasé brunetky a hnědovlasé vlasy by se rozhodně měli pokusit v bílých a lila večerních šatech.
 4. Je třeba zdůraznit, že šeřík je ideální volbou pro rudovlasé, ale i pro světlovlasé dívky, protože je pro ně obtížné zvolit tmavé tóny. V šeříku budou vypadat skvěle.
 5. Při výběru odstínu lila šaty, je nutné připojit tkaninu na obličej. Zvláštnost barvy je taková, že bude zdůrazňovat nedokonalosti přítomné na kůži. Takže pokud nějaké, ujistěte se, že na kůži v pořádku.

Styly

Navzdory tomu, že je fialová barva poměrně složitá, vypadá zajímavě v různých stylech a stylech večerních šatů. Lilac oblečení může vytvořit skromný nebo naopak luxusní obrázek. Záleží přímo na zvoleném příslušenství, špercích a také umístěných akcentech. Pokud jde o délku, to vše závisí přímo na vaší chuti. Je však třeba vzít v úvahu skutečnost, že krátké verze poněkud vyrovnají význam zvolené barvy.

Curvy

Na promoce a další slavnostní večerní akce budou vhodné šaty ve stylu princezny nebo A-siluety. Volba je lepší zastavit na tmavých barvách šeříku, až do fialové. Takže vyčníváte z davu.

Nasycená barva je bohatá sama o sobě, ale pomocí korálků se můžete zaměřit na živůtek, zdůrazňující krásu hrudníku, nebo naopak vybrat model s nadýchanou vícevrstvou šifónovou sukní, než odvrátit pozornost od problémové oblasti.

Skutečné v této sezóně byl gradient. Hladký přechod barev je fascinující pohled, díky kterému určitě zůstanete v centru pozornosti.

Přímky

Lilac je také barva pro obchodní dámy, obchodní ženy. V pouzdře oděvu se budete dívat jak na přísný, tak na elegantní, zároveň ženský. Experimentujte s různými odstíny, zkuste od nejtmavších po nejlehčí.

Mějte na paměti, že tmavé lila varianty vám přidají několik dalších let. K vyrovnání tohoto efektu použijte k dekoraci drahé kovy nebo lesklé kameny.

Milovníci romantičtějších outfitů nebo dokonce otevřených potřeb musí věnovat pozornost modelu se štěrbinou v řeckém stylu s asymetrickým vrcholem nebo dnem.

Přivažený

Jemná fialová barva dobře zapadá s krajkou. To může být v tónu hlavní tkaniny nebo mírně odlišné. Zajímavé jsou také prolamované aplikace nebo výšivky. Oblečení nemusí být úplně šněrované, můžete použít vložky, například na živůtek.

Mořská panna

Pokud jsou některé běžné a krátké styly večerních šatů vhodné pro každodenní život, pak to nemůžete říct o mořské panně. Styl má svěží “ocas”, ačkoli v moderní verzi to je nahrazené dlouhým vlakem.

Neměnné pravidlo je slinky top, ale existuje mnoho možností pro jeho výkon - drapérie, všechny druhy dekorací, iluze nahého těla. Decollete může být otevřený a uzavřený s rukávy nebo s ramenními popruhy. Jedním slovem v mořské panně se barva šeříku může opravdu cítit zvláštní.

Krátké modely

Pokud mluvíme o letních oslavách, klubových večírcích nebo tematických večerech ve stylu 50-60 let, stojí za to zůstat na zkrácených modelech. Všechny odstíny lila jsou v nich vhodné. Stojí za zmínku, že krátké šaty jsou především zajímavé typy sukní. To může být sukně, zvonová sukně nebo jen nadýchaná vícevrstvá.

Neztrácejte význam mini šaty. Mohou být bezpečně nošeny dívkami s krásnýma nohama a písčitou postavou. Proč skrýt krásu? Výběr modelů také není skromný: se závěsy, s prvky řeckého stylu, luky, volánky a další dekorace.

Pokud se chcete ponořit do dnů stylu, pak můžete změnit charakteristické světlé barvy šatů té doby na jemný šeřík a použít korálky jako světlé prvky.

Modely zkrácené vepředu, dlouhé vzadu, fascinují neobvyklým střihem, dlouhým vlakem a zároveň otevřenými nohami.

Pro plné a těhotné

Pokud máte určité problémy s nadváhou nebo očekáváte dítě, ale nechcete se vzdát fialové barvy, pak dávejte přednost řeckému stylu. Tento styl vám umožní skrýt vady postavy, stejně jako zaměření na hrudník.

Pokud se chcete zaměřit na oblast dekoru, pak nejlepším řešením je výstřih ve tvaru písmene V. Neměli byste používat mnoho příslušenství, můžete se omezit na široký pás, drahokamu nebo nádherné stuhy.

Stylové kombinace

Pokud chcete zvýraznit fialovou barvu nejlepším způsobem, zkuste ji zkombinovat s:

 • fialová;
 • levandule;
 • růžová;
 • citron;
 • broskev;
 • bílá;
 • máta;
 • stříbro.

Spolu s modrou můžete vytvořit neobvyklý gradient.

Někdy šaty používají takzvané modulace - příbuzné barvy, odstíny stejné barvy. Takže lila, fialová a levandule vypadají společně velkolepě.

Ale stále nejčastěji můžete vidět kombinaci bílé a lila. Vypadá to úžasně.

Během chladného počasí pod šeříkovým oblečením si volte vesty kterékoliv z uvedených barev. Pokud je vaším cílem přísný a diskrétní vzhled, měla by být bunda tmavě modrá.

Důležitá je také problematika obuvi. Jako praxe ukazuje, sandály nebo boty jsou vhodné pro lila šaty, ale přednostně stříbřitý odstín. Zlaté sandály s čepem vytvoří neméně slavnostní vzhled.

Pokud se vám nelíbí lesklé boty, přestaňte vybírat šedé, bílé, béžové nebo ocelové boty.

Jak vidíte, originální lila večerní šaty mohou být vynikající volbou pro firemní večírky, narozeninové oslavy nebo dokonce svatby. Samozřejmě, ne v roli nevěsty, ale jako její přítelkyně. I když vám nikdo nedovolí experimentovat, a to i se svatebními šaty, hrát na odstíny. Lila barva by vás měla doplňovat, a ne hrát dominantní roli.

Po výběru správného odstínu jej doplňte make-upem růžových nebo tmavě fialových tónů. Taková řešení se nepoužívají v každodenním životě, což znamená, že určitě zanecháte nezapomenutelný dojem na ostatní. A více než pozitivní.

Poznámky
 1. Tatyana
  29.07.2015

  Lilac šaty jsou velmi krásné a krásné na jaře. Připomínají skutečný šeřík, zejména pokud je tkanina s modulací.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah