Večerní šaty

Letní večerní šaty

Letní večerní šaty

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Krátké
 2. Jasně dlouho
 3. Sundresses
 4. S řezem
 5. Volný řez
 6. Košile šaty
 7. Asymetrické
 8. Krátká přední dlouhá záda
 9. Řečtina
 10. Ballon
 11. Mořská panna
 12. S vrstvami a ozdobami
 13. Na svatbu

Léto je čas na relaxaci, zábavu a dovolenou. Nádherné období pro dívky, aby se ukázaly v celé své slávě. Zvláštní pozornost je věnována večerním šatům. Módní návrháři zase nabízejí nejširší výběr. Přednost se dává světlým, vzdušným látkám, barevným světlým potiskům, grafickým vzorům. Zajímavé je, že tradice z minulých období zůstávají v trendu. Nicméně, letní šaty v retro stylu jsou neuvěřitelně populární, ale nyní se zaměřuje na módu 20. a 40. let. Ale o všem podrobněji.

Krátké

Recepty a různé strany, které se konají přímo pod širým nebem, diktují svůj styl. Designéři na nejnovějších módních přehlídkách nabídli při této příležitosti šokující mini, vyrobený z jasných tkanin. S pomocí těchto šatů ukážete kouzlo své postavy a také dokonale zapadnou do tématu akce.

Délka mini jde dobře s jednoduchými siluety. Například, A-silueta a případ. Doplňte je otevřeným hřbetem nebo výstřihem a váš obraz bude neuvěřitelně atraktivní. Nebojte se, že styly jsou příliš jednoduché. Vzhledem k barvě a struktuře materiálů kompenzujete tuto nuance.

V nové letní sezóně módní návrháři použili všechny prostředky pro jasný a někdy extravagantní design večerních šatů. Například dámská skládaná krajka, okrasná výšivka, velké flitry, peří, třásně atd.

Veškerá pozornost je soustředěna kolem zlatých, bronzových, stříbrných odstínů v dekoraci tkaniny a také holografických trojrozměrných efektů, které se staly módními hity.

Jedním z nejzajímavějších rozhodnutí designérů je použití reprodukcí slavných maleb, aby se tiskly na krátké šaty, etnické vzory a tak dále. Můžete tak odpovídat stavu akce a ukázat své znalosti ve světě vysokého umění.

Jasně dlouho

Světlé večerní šaty na podlaze jsou považovány za ideální, pokud večer předpovídá, že jsou horké. Pokud není jasná linie pasu indikována, umožňuje to i dívkám s plnou postavou nosit šaty.

Díky jasným, nasyceným barvám a potiskům, velkým květinovým nebo akvarelovým motivům může být model nazýván základem pro letní večerní šatní skříň.

Tato sezóna šaty s tenkými špagety popruhy a americká průlez používají největší proso. Plisované nebo hladké tkaniny vyrobené z lehkých materiálů. Příslušenství kolem krku zde není nutné, ale masivní náramky budou vypadat vhodně.

Sundresses

Šaty s tenkými pásky dlouho pryč mimo plážové módy. V tomto případě je to stejné jako mnoho večerních šatů. Módní přehlídky oslavují popularitu monochromatických, ale jasných modelů, stejně jako tisků, které jsou ideální pro letní párty.

Můžete přidat letní šaty s širokým kloboukem, elegantní kabelku, která se nosí přes rameno, nebo obdélníkovou spojku.

S řezem

Jak se cítíte na letní večerní šaty na podlahu, a to i s vysokou štěrbinou, která koketně ukazuje nohu? Nejen, že ztělesňuje ženskost, sexualitu a sofistikovanost, je to módní trend, který je jaro-letní sezóna. A to vše proto, že při práci není vysoký řez vhodný, diskotéka není vhodná, ale pro slavnostní večer přesně to, co potřebujete.

Volný řez

Oblečení, které vypadá o velikosti větší než je vaše skutečná velikost, poskytuje nejen soulad se současnými módními trendy, ale také šetří z tepla na letních večerech.

Jejich krása spočívá v tom, že vypadají příznivě na tenké holčičky, které chtějí vizuálně přidat několik kilogramů pro sebe, ale zároveň zdůrazňují krásu plných dám, které nechtějí ukazovat kolem pasu nebo plných boků.

Ale volba by měla být prováděna opatrně, aby nedocházelo k tvoření beztvarého tvaru. Chcete-li obraz dokončit, použijte velkolepé příslušenství.

Košile šaty

V nové letní sezóně se košile staly symbolem ženské elegance. A to vše díky absenci striktního střihu, který se přidal k modelům nadměrné závažnosti. Aktualizované modely zdůrazňují ženskost. A délka se liší od mini délky k maxi.

Asymetrické

Asymetrické letní oblečení je jedním z hlavních trendů této sezóny. Mohou mít asymetrický živůtek nebo sukni, nebo všechny dohromady. Ale stále nejoblíbenější sukně nepravidelného tvaru. Otevírá se na jedné straně stehna a na druhé je mírně pod kolenem.

Tento styl je relevantní při výběru koktejlových šatů nebo tuniky.

Pokud jde o doplňky, lehké sandály, římské sandály, bodce nebo mokasíny jsou vítány. Šperky jsou vybírány v závislosti na povaze akce.

Krátká přední dlouhá záda

Večerní letní high-low-styl oblečení také zůstávají v trendu a nebude brzy jít z dráhy. Větší důraz je nyní kladen na dlouhý vlak a minisukni.

Pokud byly dřívější modely relevantní pro strany a neoficiální oslavy, nyní je návrháři přizpůsobili pro slavnostní recepce.

Řečtina

Řecký styl je dnes interpretován odlišně. To zahrnuje živůtek s americkou průlez, s ramenním popruhem na jednom rameni. Materiál může být průsvitný, tekoucí.

Výběr řeckého oblečení, budete vypadat stejně ziskové v ní, zatímco na dovolené, na večerních procházkách, nebo dokonce jako družička.

Pokud máte vyboulené bříško, věnujte pozornost modelu s mírným převisem nebo kombinaci řeckého stylu a říše (vysoký pas, důraz na hrudník).

Doplňte vzhled letní otevřenou botou - sandály, římské sandály, atd.

Ballon

Zvláštností stylu balónu balónu je určitá podrážděnost. Silueta má zároveň jasné obrysy. Sukně je jakoby podříznutá zevnitř a vzdálenost od okraje oděvu k pasu tvoří jakýsi kulatý balón. Proto jméno.

Tato verze večerních letních šatů je skvělý kus oblečení pro štíhlé nebo tenké dívky. Chubby krásy by se těmto rozhodnutím měly vyhnout, protože mohou ukázat svou postavu v lepším světle.

Pokud předtím, než válce měly délku až do kolena nebo midi, pak je dnes skutečným trendem dlouhé modely na podlahu nebo na kotník. Odstíny lépe zvolit světlo.

Mořská panna

Tento styl je úplným opakem válců. Nosí se výhradně na světských stranách, i když některé modely s květinovými potisky a jasnými barvami mohou být přizpůsobeny jednoduchým procházkám, setkáváním s přáteli.

Módní šaty z mořské panny v letošním létě jsou vyrobeny z baskičtiny, což vám umožní vytvořit jeden styl.

Ale nezapomeňte, že tato volba je vhodná pouze pro ty, kteří mají typ postavy - přesýpací hodiny. To znamená, že pas by měl být vyslovován a boky nejsou široké. S plnou postavou, šaty jen zdůrazní vaše nedostatky.

S vrstvami a ozdobami

Léto je ideální čas pro flounces, volánky a kudrlinky. Tyto prvky dokáží doplnit ženskou postavu, protože není divu, že v této sezoně jsou na vrcholu popularity.

Ale stále nejvíce extravagantní možností je přítomnost dlouhých rukávů na šaty a sukně, jejichž počet může být jiný.Vše záleží na vašich osobních preferencích, stejně jako na určitých rysech postavy a nadcházející události.

Na svatbu

Pozvaní na letní svatební družičky přátelé a podkoní jsou zvláště radostné, protože je na čase, aby si proces výběru šaty. Pro letní sezónu připravili návrháři širokou škálu modelů, které budou ideálním řešením pro družičky.

Zde jsou povoleny lehké, vzdušné tkaniny, jemné šaty, barevný výklad lnu. Sukně mohou být dlouhé i krátké, nebo dokonce i oblečení může být nádherné večerní šaty.

Letní svatební móda kombinuje několik věcí - plynulé, jemné tkaniny, krajkový dekor nebo průsvitné materiály pro vložky. Nemusí být nutně přítomni v obraze, ale jistě podtrhnou vaši krásu a důležitost slavnostní události.

Poznámky
 1. Oksana
  29.09.2015

  Letní šaty jsou vzdušné a krásné. Nicméně, tam jsou žádné klišé: můžete nosit šaty s rukávy, pokud je materiál lehký a prodyšný.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah