Barvy šatů

Šedé šaty nejsou nudné!

Šedé šaty nejsou nudné!

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Barevné prvky
 2. Kdo je vhodný?
 3. Délka
 4. Odstíny
 5. Velkolepé kombinace
 6. Co nosit?
 7. Příslušenství
 8. Boty
 9. Doplňte
 10. Hvězdy v šedé barvě

Barevné prvky

Šedá je mezi klasickou černou a bílou. Šedé šaty jsou tedy rafinovaností a všestranností.

Šedá barva má mnoho odstínů od stříbra a perly až po barvu mokrého asfaltu. Šířka palety umožňuje každé ženě vybrat si přesně to, co bude příznivě zdůrazňovat její postavu.

Dalším znakem barvy je „plasticita“, tj. bude schopen přizpůsobit se každému ze svých majitelů.

Kdo je vhodný?

Mládež a mládež zdůrazní perlový a stříbrný odstín. Pro více zralý věk, odstíny jsou více zdrženlivý.

Oblečení v klasickém stylu je vhodné pro zvláštní příležitosti, pro kancelář je ideální oděv.

Šaty ze saténu vytvoří elegantní vzhled pro večer nebo svatbu. Šedé šaty z guipure vytvoří vzdušný a atraktivní vzhled.

Délka

Krátké

Velmi působivé jsou krátké šaty s reliéfním vzorem a černé boty. Široký pás a stříbrný náhrdelník doplní vzhled.

Pro večerní pohled, šedé mini šaty s množstvím závěsů bude dělat. Světle šedé sandály a vintage náušnice budou posledním okamžikem při vytváření obrazu.

V chladném období na mini šaty, nosit vysoké boty světle šedé barvy.

Na podzim a v zimě můžete nosit šaty na šaty nebo šaty na svetr. Tyto styly jsou vhodné boty s širokým patem.

Midi

Šaty jsou střední délky vhodné pro každodenní práci. Pokud jde o styl, šaty šaty budou optimální. Doplníme ho punčochy z masa, bodce a brože nebo světlý šátek kolem krku. Pokud se ochladí, pak hodit sako, aby odpovídal tón.

Šaty s rozšířenou sukní dokonale doplní váš kancelářský styl.

Délka však neukládá známky. Šedé šaty midi vypadají slavnostně skvěle.

Dlouho

Dlouhé šedé šaty jsou ideální pro gala večer.

Pro odvážné a sebevědomé povahy je vhodný průsvitný model, který vypadá neuvěřitelně sexy díky skutečnosti, že má otevřené oblasti těla.

Ti, kteří nemají rádi takové upřímné oblečení, mohou doporučit šaty v hedvábné podlaze. Tekoucí tkanina bude hrát hravě a řetězec perel a černých bot doplní luxusní vzhled.

Dlouhé šedé šaty mohou být příležitostnou volbou pro léto. Styl - šaty. Boty - sandály, žabky nebo tenisky. Poté, co jsme jej přidali s krátkou bundou z džíny, dostáváme obrázek pro mládež.

Odstíny

Šedá barva je velmi univerzální. Jeho odstíny se pohybují od kouřově šedé až po asfalt a grafit. Perla, perla a platina jsou velmi krásné. Jsou určeny pro mladé módy.

Velkolepé kombinace

S bílou

K vytvoření obrazu použijte bílý sako. Ale nezapomeňte, že jeho délka by měla být v souladu s délkou šatů.

S modrou

Modrá a šedá je kombinací klasické, obchodní varianty. Pouze modrý by měl být tmavý odstín. Při kombinaci použijte bohatý odstín modré a perleťově šedé barvy.

Tkaniny pomohou zbavit se obchodního stylu. Textura dodá svěžest a radikálně změní luk.

S červenou

Červená barva přináší do obrazu čerstvý proud. Světlé boty stejného odstínu spojky - hotový obraz pro párty. Červená a šedá - kombinace pro večer, ale ne pro kancelář.

S růžovou

Růžová dodá zajímavý a romantický kontrast.Vyzkoušejte šedé šaty midi, růžový svetr a boty s páskem. Perlový náramek bude perfektním doplňkem, který doplní retro styl.

Růžové korálky budou vhodné pro všechny šedé šaty.

S modrou

Modrá a šedá - kombinace velkolepé a harmonické. To nezávisí na odstínech každého a vždy vypadá zdrženlivě a vznešeně.

S hnědou

Hnědá vypadá dobře v kombinaci s košili. Světlý, téměř béžový svetr s velkým úpletem, bohaté hnědé boty a kabelka, několik náramků v bronzu, světlý šátek s květinovým potiskem vytvoří zajímavý vzhled.

Se zeleným

Zelená barva slouží jako zvláštní rám pro šedé. Vytvořte stylový a velkolepý luk je jednoduchý: zelené boty, stejný odstín tenkého popruhu a náhrdelníku. Pokud je venku venku, oblékněte si zelený kabát. Všechny "zelené" by měly být vždy jeden tón.

Ideální odstíny aqua a mladé zelené. Efektivně zelený kovový vzhled.

Se žlutou

Žlutá přidává pozitivní až šedou, i když je bledá nebo studená. Elegantní žlutá a šedá. Zářivě žlutý odstín zdůrazňuje originalitu majitele obrazu.

Co nosit?

Šedé šaty, vyrobené z úpletu, budou vhodnou volbou pro neformální letní styl. Pohodlná volba - košile šaty. Přítomnost pásu, který s výhodou podtrhuje pas (hnědá vypadá dobře), je povinná. Jako boty používejte mokasíny nebo baletní boty. Pokud má šaty zaprášený šedý odstín, boty a taška by měly být jasným barevným bodovým obrazem.

Doporučujeme experimentovat s linií pasu. Vyzkoušejte si šaty s nízkým a vysokým pasem. V každém případě, šaty vypadá neobvyklé a zajímavé.

Na léto si vezměte šaty s tenkými popruhy a odnímatelným živůtkem. Dinah to na podlahu. Takové šaty budou vypadat módní a krásné, pokud se jejich barva postupně stává tmavší směrem k lemu. Takový gradient bude obraz velmi velkolepý.

Teplé pletené šedé šaty se nosí s černými botami.

Šedý kancelářský oděv doplňuje černý sako nebo plášť. Pokud nosíte černou koženou bundu, pak můžete v této podobě jít na procházku po městě nebo do kina.

Šedé šaty z úpletu budou doplněny obojky různých textur a střihu: límec, otočení, stojan a srst.

Příslušenství

Šedá potřebuje jasné akcenty, které ji doplňují a oživují. Bílé zlato, perleťová, tyrkysová, stříbrná by byla ideální volba.

Šperky z kamenů vypadají velmi krásně. Jejich barva by měla být studená.

Příslušenství je kombinováno s botami. Například, dekorace barvy korálů a stejné boty.

Správně přizpůsobené doplňky pro šedé šaty mohou dramaticky změnit vzhled. Světlý make-up a pár náramků změní šedou kancelářský oděv na party.

Oděvní šaty, ve kterých jdete do práce, mohou být rafinované a elegantní pro večerní oslavu. Stačí vyměnit svůj obvyklý vak za práci na spojce, nasadit sandály na barvu ocelového plechu. Doplňte obrázek náušnic ve stylu vintage.

Boty

Šedé šaty s černými boty a sandály je stylový vzhled kanceláře. Pata - cvok. Boty nastavují tón pro výběr pásů, punčochových kalhot nebo punčoch.

Velmi zajímavé a krásné terakotové boty a šedé šaty. Luk je doplněn terakotovým šátkem.

Světlé boty (fialová, červená, oranžová, žlutá) jsou vhodné pro večírky a udělají okouzlující poznámku.

Doplňte

Make make-up pod šedé šaty je snadné. Nejdůležitější v tomto je jeho soulad s událostí a denní dobou. Jako každý jiný make-up musí skrýt nedostatky a zdůraznit osobnost a silné stránky.

Začněte s očištěním a hydratací pokožky. Dále naneste základní bázi, tonální a prášek. To poskytne vytrvalost.

Červenat

Použití červenat - předpoklad.Jinak kůže vypadá velmi vybledlá a barva šatů dodá šedý a bolestivý vzhled.

Blush červené a světlé oblek dívky, typ vzhledu, který - "zima". Pro typ "letní" růžový červenat je ideální. Barva béžová a broskev jsou určeny pro vzhled "jara". Barva zlata a hnědé je pro „podzim“.

Oči

Pokud chcete vypadat jako smrtelná a tajemná žena, pak bude možnost kouřových očí (šedo-černé tóny) velmi vítaná.

Růžové pastelové odstíny jsou vhodné pro mladou dámu. Ale ne červená! Růžová dodá poznámku o svěžesti a naopak červenou únavu.

Hnědé oči světlé bruneta s tmavou pleť vypadá velmi působivé, pokud používá modré a perlové odstíny. Obrys oka zvýrazní modré oční linky.

Zelené stíny, zelené oční linky v tmavším tónu a hnědá řasenka vytvoří lehký a hravý vzhled.

Krásně vypadá fialové oční rámování.

Univerzální provedení - béžově hnědá gama.

Rtěnka

Červená, hnědá, korálová barva. Ale nezapomeňte, že v make-upu je důraz kladen buď na rty nebo na oči. Uvedené barvy vypadají harmonicky, pokud oči zdůrazňují linii oční linky a řasenky.

Jemná růžová, pastelová barva je použitelná při zaostřování na oči. Můžete také použít bezbarvý lesk.

Hvězdy v šedé barvě

Šedá barva je milována mnoha hvězdami. Hollywoodské krásy jsou okouzlující v šedých šatech a na červeném koberci a na párty. Stříbřité, nasycené, různých odstínů - příznivě zdůrazňují svůdné formy svých majitelů.

Řez šatů je často neobvyklý a dokonce fantastický. Ale navzdory tomu jsou všichni prostě úžasní. A to dokazuje, že šedá nemůže být nudná a nudná.

Poznámky
 1. Světlo
  30.12.2015

  Šedé šaty mohou mít tolik krásných odstínů. Miluji většinu ze šedých s modrým podtónem. Je docela neutrální a druh ušlechtilý.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah