Barvy šatů

Hnědé šaty - sebevědomý obraz

Hnědé šaty - sebevědomý obraz

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Odstíny
 2. Délka
 3. Kombinace
 4. Variace
 5. Punčocháče
 6. Boty, boty
 7. Příslušenství a šperky
 8. Doplňte
 9. Manikúra

Hnědé oblečení preferují sebevědomí lidé, kteří stojí pevně na nohou a střízlivě se dívají na svět. Jinými slovy - ti, kteří mají problémy s okolní realitou. Hnědé šaty vám pomohou cítit se klidněji a sebevědoměji, takže je to skvělá volba pro důležité události v životě.

Hnědá paleta barev obsahuje mnoho odstínů - od béžové až po čokoládu. Mezi takovým bohatstvím výběru, dívky s různými typy vzhledu jistě najdou odstín hnědé barvy, která jim vyhovuje.

Odstíny

Pojďme se seznámit s různými odstíny této krásné a ušlechtilé barvy.

Jasné

Světle hnědá zahrnuje následující odstíny hnědé: zlatohnědá, krémová, šedohnědá, pšenice, terakota, ořech, karamel, okr a podobně.

Toto barevné schéma je vhodné především pro typ teplé barvy. Světle hnědé šaty nepatří tak jasně do obchodního stylu oblečení. Teplé, měkké tóny mohou zdůraznit ženskost a romantiku obrazu, takže šaty ve světle hnědých barvách lze dát na rande nebo na nějakou slavnostní akci.

Tmavý

Tmavě hnědé odstíny zahrnují černo-hnědou, čokoládovou, kaštanovou, kávovou, červenohnědou, měděnou, hruškovou a sépie.

Tmavě hnědá barva je přísnější a zdrženlivější, proto je často volena pro obleky, tréninkové uniformy atd. Tmavě hnědé šaty jsou vynikající volbou pro práci, zejména pokud se musíte obrátit v obchodních kruzích.

Pokud mluvíme o elegantních šatech, pak to musí být nutně šité z krásné, neobvyklé tkaniny nebo mít originální řez.

Délka

Dlouhé a zakřivené, krátké a těsné - z různých stylů hnědých šatů, které designéři v nedávné době prezentovali, jen oči se rozcházejí. Podívejme se společně na nejoblíbenější možnosti.

Dlouho na podlahu

Dlouhé hnědé šaty mohou být jak přísné a romantické. Pro slavnostní východy byste si měli vybrat šaty ze světlejších odstínů, i když máte velkolepý dekor nebo styl, tmavě hnědé šaty budou vynikající volbou.

Tkaniny s třpytkami se často používají k šití dlouhých večerních šatů, v případě hnědé barvy je tato technika více než oprávněná. Tkanina lesklá na umělém světle dokonale vyhlazuje určité omezení a chlad hnědé barvy.

Zralé ženy jistě upřednostňují Cinderellovy plesové šaty pro elegantní oblečení. Doporučujeme takovým dámám zůstat na zúžených šatech s nádherným výstřihem nebo krásným výstřihem.

Midi

Hnědé šaty midi délka, v závislosti na stylu může být jak kancelář a oficiální, a svůdné.

Tato barva je tak mnohostranná, že šaty v tomto barevném schématu jsou základním kusem oděvu, na jehož základě lze vytvořit diametrálně protilehlé obrazy.

Krátké

Hnědé šaty se sukní nad kolenem, mnoho způsobí asociace se školní uniformou. Některé dívky mají rádi toto srovnání a rádi toto oblečení doplní sněhově bílým límcem.

Druhá polovina žen módy bude raději upustit od tohoto obrazu, aby nevypadala jako školačka ze sovětských časů.

Pro párty si můžete vybrat koketní modely s asymetrickým výstřihem nebo průhlednými vložkami.

Krátké hnědé šaty samy o sobě vypadají velmi lakonicky. Ale v této jednoduchosti leží jak milost, tak elegance. Hnědé mini šaty se doporučují oživit stylovými stylovými doplňky, které jsou jistě kontrastní. Pás světlé kůže, velké náušnice nebo náhrdelník, neobvyklá kabelka - pár takových detailů učiní obraz promyšleným a nezapomenutelným.

Obchodní šaty s oříznutou sukní by měly být co nejjednodušší a nahoře zavřené.

Kombinace

S černou

Černé a hnědé jsou spíše tmavé a tmavé barvy, takže tato kombinace není vnímána velmi dobře. Tmavě hnědé oblečení je dobré pro pracovní den, ale někdy vhodné i pro slavnostní večer. Obdivovatelům tohoto barevného páru je doporučeno kombinovat černou se světlým odstínem hnědé, například s tmavě béžovou, karamelovou nebo terakotovou. Kombinace barev se tak stává kontrastnější a výraznější.

Je třeba poznamenat, že kombinace černé + hnědé miloval v jejich sbírkách oblečení, Yves Saint Laurent.

S bílou

Jaké asociace máte v kombinaci s hnědou a bílou? Jistě něco chutného: zmrzlina s čokoládovým sirupem, káva s krémovým krémem, čokoládový dort se smetanou atd. Takže kombinace hnědá + bílá vypadá velmi "chutně".

Obecně platí, že obraz v tomto barevném schématu dýchá důvěru a klid. Pokud se vám tato kombinace zdá být příliš nudná, nebojte se ji zředit příslušenstvím jasných barev, jako je tyrkysová nebo karmínová.

S béžovou

Béžová je považována za jednu z odrůd hnědé, takže spolu tvoří velmi harmonický pár. Šaty v hnědé a béžové barvě jsou skvělé pro chladné období, kdy chcete tolik tepla a pohodlí.

Na základě tohoto barevného páru můžete vytvořit měkký, útulný obrázek, který bude skvěle vypadat i bez skvrny jasných skvrn.

Pokud se vám soubor v hnědých a béžových tónech zdá být příliš matný, můžete ho zředit zlatými ornamenty.

S modrou

Kupodivu, ale "studená" modrá barva a "teplá" hnědá barva se perfektně hodí k sobě. Kombinace těchto dvou barev v oblečení je důležité dodržovat jedno a jediné pravidlo: světlejší odstín hnědé, tmavší by měl být hnědý tón. V opačném směru platí i toto pravidlo: pro tmavě hnědé šaty byste měli zvolit příslušenství ve světle modré barvě. Experimentujte s různými odstíny, abyste našli nejkrásnější kombinaci.

S červenou

Přítomnost hnědé a červené barvy v oblečení se může někomu zdát velmi podivné, neodůvodněné rozhodnutí. Ve skutečnosti, pokud zvolíte správné odstíny v tomto barevném páru, můžete vytvořit velmi neobvyklý, nezapomenutelný obraz.

Červená barva dobře zapadá do měkkých světlých odstínů hnědé, například béžové nebo kávy s mlékem. Současně by červené prvky neměly být příliš jasné, je lepší držet se tmavých, tlumených odstínů, jako je víno.

Se žlutou

Podíváte-li se pozorně na barevnou paletu, uvidíte, že vedle sebe jsou žluté a hnědé. To znamená, že jsou svým charakterem blízké a dobře se hodí k sobě. Kombinace těchto dvou barev vypadá velmi jako v létě, i když slunečné, žluté tóny jsou přítomny v oděvu na minimum. Ve dvojici barev se žlutým vzhledem dobře vypadají světlé i tmavé odstíny hnědé. Pokud jde o žlutou barvu, můžete bezpečně experimentovat s celou paletou odstínů: od lehkého citronu až po hořčici.

Se zeleným

Hnědá a zelená jsou nejpřirozenější kombinací, kterou nám příroda dala. Tráva roste na zemi, listí větve stromů jsou pouze první asociace, které přicházejí na mysl při zmínce o daném barevném páru. Oblečení v hnědozeleném barevném schématu nemůže vypadat vzdorně, vždy vypadá velmi vznešeně. Pravda, v takovém souboru dominuje zelená.

Můžete si vyzvednout příslušenství různých odstínů zelené až hnědé šaty, včetně vzácných a neobvyklých, například olivových, smaragdových, jehličnatých atd.

Variace

Se zvířecím potiskem

Zvířecí tisk šaty téměř každý módní sezóny se vrací na pódia a obchod police. Největší láska designérů a módy má samozřejmě leopardí design.

Šaty s leopardím potiskem jsou zbraně, pomocí kterých se každá dívka může stát skutečným svůdcem. Pro méně chytlavý, ale přesto smyslný obraz, můžete si vybrat oblečení, ve kterém leopard vzor je jen fragmentární. Přečtěte si více v článku o leopardí šaty.

Kůže a semiš

Šaty z kůže (přírodní nebo umělé) jsou spíše odvážné rozhodnutí. Ne každá dívka se odváží oblékat se do koženého oblečení, protože jistě přitáhne pozornost ostatních. Hnědé kožené šaty by neměly být dlouhé, maximální - do středu kolena. Je lepší, když jsou šaty úzké a zdůrazňuje eleganci vaší postavy.

Alternativa k tomuto oblečení - semišové oblečení. Vzhledem k zvláštnostem struktury materiálu, dívka v semišové šaty nevypadá tak agresivně, obraz je měkčí.

Guipure, krajka

Hnědé šaty z guipure je možnost jít ven. Dlouhé nebo krátké, s plnou sukni nebo těsné - tyto šaty vždy vypadají elegantní. Hnědé šaty jsou oblíbené zralé ženy, ale i mladé dívky v takových šatech budou vypadat skvěle, pokud zvolíte správný styl.

Mladé dámy by se měly podívat na modely s načechranou sukní nebo šaty, těsně přiléhající postavou.

Puntíky

Polka-dot šaty byly obzvláště populární v polovině minulého století - naše babičky na sobě s radostí. Hnědé šaty v bílém hrášku jsou skutečnou klasikou té doby.

Dnes oblečení s takovým vzorem v něčem kopíruje módu minulých let, takže jsou spojeny s retro stylem. Chcete-li se cítit jako dívka z filmů té doby, musíte si vybrat modely s plnou sukní na kolena a případně na baterku rukáv.

Hnědé polka-dot šaty se staly obzvláště populární po vydání filmu “Pretty Woman”, ve kterém hrdinka Julia Robertsová byla velmi ženská a elegantní.

S rukávy

Hnědé šaty s rukávy, zpravidla slouží jako varianta teplého oblečení pro podzim-zimní sezónu. Tento teplý oděv z vlny nebo jiného hustého materiálu je nejlepším způsobem, jak zůstat ženský, a to i za chladného počasí.

Pokud jde o nečinnost, je lepší dát přednost jiným materiálům. Jsou oblíbené elegantní šaty s dlouhými rukávy. Asymetrické modely s pouze jedním rukávem vypadají originálně.

Punčocháče

Jaké punčocháče si vybrat pro hnědé šaty závisí na odstínu šaty. Pokud jsou šaty světle hnědé, stojí za to se zdržet na tmavých punčochách - čokoládové nebo dokonce černé. S tmavohnědými šaty je lepší nosit lehké punčochové kalhoty, například béžové nebo mléčně odstín. Vzorované punčochové kalhoty budou efektivně vypadat se stručným oblečením jednoduchého střihu.

Tenké punčochové kalhoty jsou univerzální a hodí se téměř ke každému obrazu.

Nezapomeňte na světlé akcenty: smaragdově zelené, oranžové nebo kaštanové panty hadice jsou ideální pro šaty dohromady v odstínech hnědé pro dívky s náznakem šokující.

Boty, boty

Jednobarevné hnědé šaty jsou výbornou příležitostí, jak předvést své nejkrásnější boty. Černé boty, samozřejmě, jsou téměř vždy vhodné, ale boty na vysokém podpatku s leopardí vzorem nebo tyrkysové sandály s hnědými šaty budou vypadat mnohem zajímavější. Sandály a sandály jsou volbou pro lehké letní oblečení. Pokud nastane slavnostní událost v chladném počasí - doplňte set s botami s uzavřeným nosem nebo elegantními botami.

Boty v kontrastních barvách jsou skvělým doplňkem.

Příslušenství a šperky

Při výběru příslušenství pro hnědé šaty, hlavní věc je dodržovat princip kontrastu. Pro tmavé šaty musíte nosit lehké šperky a naopak.

Všechny odstíny zlata budou vypadat skvěle s hnědým oblečením, takže si můžete jednoduše dát na své oblíbené zlaté náušnice nebo náramek. Ozdoby z kamenů, jako jsou tyrkysové nebo korálové, se dobře hodí do hnědých šatů. Konečným nádechem bude kožený pásek a brašna na kabelku.

Nezapomeňte, že komplexní návrhářské šaty jsou soběstačné. Nepřetěžujte obraz detaily.

Doplňte

Stylisté nabízejí několik možností make-upu pro hnědé šaty. Nejčastěji si dívky vybírají neutrální řešení: make-up v hnědých, béžových nebo zlatých tónech.

Ti, kteří mají rádi světlé akcenty, mohou doporučit kontrastní odstíny, například tyrkysovou nebo růžovou. Barevné stíny a oční linky nejen zdůrazňují barvu očí, ale také obnovují obraz jako celek. Pokud dáváte přednost make-upu v neutrálních tónech, ujistěte se, že alespoň mírný důraz na rty.

Manikúra

Při výběru barvy na nehty na hnědé šaty by měly být vedeny podle stejných zásad jako při vytváření make-upu. Pokud dáváte přednost přísné klasice, pak se zastavte na manikúru v béžově hnědých tónech. Chcete-li vytvořit více extravagantní vzhled, zvolte lak světlé, syté barvy, jako je šarlatová nebo oranžová. Nemůžete se rozhodnout? Klasická bunda se hodí naprosto k jakémukoliv oblečení.

Poznámky
 1. Veronica
  16.01.2016

  Miluji hnědé šaty. Moje oči jsou šedo-modré, ale barva je velmi)

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah