Oblečení v mateřství

Večerní šaty pro těhotné ženy na svatbu

Večerní šaty pro těhotné ženy na svatbu

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Styly
 2. Šaty
 3. Krajkové šaty
 4. Krátké
 5. S rukávy
 6. Tipy pro výběr

Jak úžasné je, že výrobci oděvů pro těhotné ženy si konečně uvědomili potřebu přítomnosti krásného oblečení pro dívky v pozici. Opravdu, už unavený šaty-razletayki a pytlovina oblečení, které jsou několik velikostí větší, než je požadováno. Toto téma se stalo tak naléhavé, že v každém módním týdnu návrháři nutně představují večerní šaty pro těhotné ženy na svatbu nebo jiné oslavy.

Existuje tolik stylů, že se ostatní dívky mohou dokonce cítit žárlí na vaši pozici, což vám dává právo vybrat si exkluzivní oblečení. Zastavme se na několika.

O Mateřské svatební šaty Můžete číst v jiném článku.

Styly

Moderní návrháři se postarali o těhotné dívky a vyvinuli samostatnou sbírku večerních šatů. Ze všech těchto bohatství se nám podařilo vybrat nejúspěšnější možnosti, které budou vypadat skvěle a nevyvolávají nepohodlí. Nyní těhotenství není důvodem zůstat doma a vynechat všechny nejzajímavější události, například svatba milované osoby.

Řecký styl

Těhotenství, zejména na delší dobu, dokonale ladí s dlouhými maxi šaty. Řecký styl je zde velmi vhodný, zejména když ohyby těla s novým životem, který vznikl v něm, získají ženskost.

V tomto stylu může být bříško skryto za četnými sukněmi šifonů a veškerá pozornost může být přenesena na živůtek zdobený kamínky, korálky, flitry nebo prolamovanou aplikací.

Asymetrie může být přítomna shora a dole (šikmý výřez na hrudi, otevřené rameno). Model se může podobat oblečení egyptských královen.

Stojí za zmínku, že dlouhé šaty jsou nejpohodlnější, což je velmi důležité pro budoucí matku. Navíc umožňují některým skrýt těžký a hrubozrnný chod, což je důsledek přibývání na váze.

Přímky

Dřívější termíny s implicitně viditelným bříškem dovolují člověku, aby si oblékl tělo v nasazených siluetách, příkladem by mohly být šaty s pláštěm.

Pokud chcete, aby byl závěs přítomen, nechte jej umístit v pase, což vám umožní lehce uhladit zaoblení. Nebojte se přinést na váš obraz světlé dekorace a ozdobit si šaty brilantními materiály - elegance, elegance a oslava nikdy nebyly zbytečné. Ale, jako vždy, pamatujte si toto opatření.

V pozdnějších obdobích, břicho nemusí nutně vzdát se rovných siluet. Můžete jít na nějaké triky, například obrovský luk, který skryje vaši pozici.

Večerní výbava přímého střihu s malým úhledným vlakem - klíčem k úspěchu při vytváření majestátního obrazu. Neváhejte se podívat na květinové tisky, lesklé prvky, závěsy, výšivky, volánky a krajky. Jedním slovem, všechno, bez jakéhokoliv brilantního obrazu.

Mořská panna

Chcete dlouhé šaty? To je vaše právo, zejména proto, že existuje kompromisní řešení pro brzké období těhotenství - šaty z mořské panny. Jeho hladké obrysy, sukně, která se začíná rozšiřovat z kolena, vytvoří magický obraz.

Vyberte si model mořské panny bez korzetu. Je určen k utažení pasu a dokonce i v raném období těhotenství může poškodit dítě. Zvláště když strávíte celý den v korzetu.

Večerní šaty ve stylu "Mermaid" nejsou vhodné pro těhotné ženy se středně velkým nebo velkým bříškem.

A tato možnost nepřitahuje pozornost? Pak se podívejte na dlouhé šaty, ale s rovnou sukně. A pokud typ vaší postavy může být přičítán "pískovým hodinám" nebo "hrušce", pak pro vás nemá smysl uvažovat o jiných stylech.

Výše uvedené možnosti pro večerní šaty pro těhotné ženy jsou nejatraktivnější v horní a dolní části, což odvádí pozornost lidí kolem nich od rozvinutého břicha. Zde, stejně jako nikde jinde, by byl vhodný zářez ve tvaru písmene V. Tento prvek nejenže zvýrazní hruď, která se stala svěží, ale také zkrátí délku ramen.

Pokud chcete dosáhnout opačného efektu, pak jen přidejte tenké pásky. Je-li linie ramen a hladkost paží vaší pýchou, pak by měly být šaty vybrány bez ramenního popruhu.

Váš tábor je považován za příklad následování a příčiny závisti? Odhalte záda neobvyklým výstřihem.

Šaty

Pohodlí a krása jsou kombinovány v dalším typu večerních šatů - šaty-šaty. Pro letní období, kdy je venku teplo, může být tento outfit považován za ideální a nejpřijatelnější.

Modely mohou najít hodně s krásnými vzory, dechberoucí barvy pro horní a dolní, monotónní styly, které sdělují hloubku barev. Jakákoliv chuť, tvar a délka jsou prezentovány v modelech, jejichž výběr lze provést na základě barvy vlasů a očí.

Krátká přední, dlouhá zadní

Asymetrické dno v šatech není pro těhotné ženy tabu. Zkrácení vpředu a prodloužení zezadu - to je nový trend, který všichni velcí návrháři vzali ve stejnou hodinu. Tyto šaty lze nazvat unikátní, protože to může ušetřit od tepla a teplé v chladném.

Bez ohledu na to, jak krásný je tento obraz, stav těhotenství, kromě vzrušujících pocitů, je také často spojován s oteklými nohami. Přítomnost takového malého problému je významným důvodem, proč opustit krátkou délku a stále si vybrat dlouhé šaty, za nimiž nelze vidět oteklé a neatraktivní nohy.

Krajkové šaty

Když jinde nosit krajky, ne-li během těhotenství! Je těžké přijít s krásnějším a módnějším řešením.

Dokonce i módní návrháři rozpoznali krajkové oblečení jako nesporný favorit. Takové řešení je perfektně kombinováno se znatelným bříškem, což vytváří mimořádně krásný a stylový obraz. Pokusy s barvou, tvarem krajky a délkou samotného oblečení nebudou zbytečné.

Na krátkou dobu si můžete dovolit být jho v krátkých šatech nebo hrát roli konzervativní dámy v dlouhých, přísných šatech. Pouze statečné dívky si mohou vybrat radikálně upřímný outfit, který se skládá výhradně z krajky.

Pokud máte přirozenou skromnost, pak se zastavte u krajkových vložek. Šaty, které kombinují lehký top s krajkou v hrudi a těsné dno je dobrá volba.

Krátké

Pouze v malých termínech můžete nosit krátké šaty, samozřejmě ne mini, ale může se dostat například na dobře známé šaty do poloviny stehna.

Pokud jde o styl, neexistují žádná omezení jako taková - vše záleží na silných stránkách vaší postavy:

 • délka kolena nebo střední stehna (ale ne vyšší);
 • s rukávy v různých variantách;
 • s popruhy různé tloušťky a tvaru;
 • s jinou formou výstřihu.

Podrobnosti mohou ovlivnit pouze vaše osobní preference, nálady a postavy. Můžete se zaměřit na látku, například drahý brokát by byl hodný výběr.

Řecký styl není vždy spojován s délkou maxi, lze také uvažovat o zkrácené verzi. Hlavní věcí je udržet vysoký pas a sukně by měla být volná. Tuto jednoduchou verzi lze považovat i za dobře označené břicho. Výhodou těchto šatů je svoboda pohybu a absence tlaku na břicho. Doplňte kontrastní barvy na nahuštěný pás a nenechte se stydět s hloubkou výstřihu.Pokud chcete vypadat výš, tenké popruhy přijdou na záchranu.

Nemůžete rozhodnout o výběru? Pak se možná váš impérium a asymetrický lem stanou vaším ideálním obrazem. No, i když to nesedí, pak zůstává lichoběžník. Pro pozdější termín pravděpodobně neexistuje lepší volba.

Absence pásu je přesně to, co je v této situaci potřebné. Originální výřezy s bohatou výzdobou a jasnými textiliemi pomáhají zředit jednoduchost obrazu. Jednoduché šaty jsou důvodem, proč vylít svou fantazii na příslušenství.

S rukávy

Perfektní večerní šaty pro těhotné ženy na svatbu s krajkou. Krajka různých stupňů průhlednosti a extra kilo závoje, a bude dávat koketnost.

Šaty s dlouhými rukávy budou ideální pro těhotné ženy s oteklými rukama.

Pokud vás dlouhé rukávy nijak zvlášť nenutí, nebo jednoduše nenarazíte na potřebné šaty, pak jejich funkce může být převzata šátkem, šátkem nebo sakem. Krátký rukáv, i když dává svůj podíl na skromnosti obrazu, bude navíc podporovat hrudník.

Tipy pro výběr

 • rozmazlená procházka bude bezpečně ukryta za dlouhými šaty;
 • ani poslední měsíc těhotenství není důvodem k výběru širokých šatů, dobré nošení na ramenou znamená hodně;
 • jestliže pás, pak jen podélný, o příčné konverzaci nemůže být;
 • nechť šaty zapadají na postavu, ale nelepí se na ní;
 • každý prvek, který spadá pod definici "příliš", nemůže být v obraze přítomen.

Ve všem musí být přítomnost moderování.

Poznámky
 1. Rita
  14.08.2015

  Nejlepší je skrýt bříško před zvědavýma očima a dostat šaty s vysokým pasem.

 2. Olga
  26.07.2015

  Hlavní věc je krása, a to i během těhotenství. Vybral jsem si šaty z viskózy. Je to samozřejmě dlouho, ale já půjdu vedle manžela, abych se ujistil.

 3. Lyuba
  21.07.2015

  Moc se mi líbí, když je v šatech krajka. I když jsou šaty jednoduché, vypadá ženský a okouzlující.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah