Oblečení v mateřství

Červené šaty pro těhotné ženy

Červené šaty pro těhotné ženy

zapojte se do diskuse

 
Obsah
  1. Styly
  2. Kombinace červené a modré
  3. Co nosit červené šaty?

Vzhledem ke změně tvaru těhotné ženy často volí diskrétní barvy. I když v tomto období je nutné užívat si života a nepopírat si potěšení. Těhotná žena v červených šatech bude vypadat jasně a krásně na každé speciální akci nebo večírku.

Styly

Červené šaty vždy vypadají vzdorně, ale pro těhotnou ženu to dá jistotu, zvláštní kouzlo a krásu.

Šaty-trasformer vám umožní vybrat si verzi oblečení, které zdůrazní vaši zajímavou pozici, stejně jako skrýt vady postavy. Široké sukně a dlouhé pásky pomáhají vytvořit štíhlou siluetu.

Originální řešení je červené šaty v kleci, protože to umožňuje, aby postava byla perfektní. V prvních měsících těhotenství, můžete nosit červené šaty-případ, a asymetrické prodloužené buňky bude štíhlejší. K zakrytí ramen a odvrácení pozornosti od zvětšeného prsou pomůže šikmá buňka a v kombinaci s monochromatickou sukní, která vizuálně redukuje boky, bude těhotná dívka vypadat jedinečně a stylově.

Pro horkou sezónu budou výborným řešením červené polka-dot šaty. Krásné šaty pro těhotné ženy jsou šaty s vysokým pasem, a puntíky, aby šaty kreativní a jedinečné. Můžete také nosit šaty, jejichž střih se podobá hrazdě, protože tento styl dokonale skrývá zaoblené břicho a zvýšené boky. Původním řešením bude prostý top a polka dot sukně.

Kombinace červené a modré

Klasický tandem je červený a modrý, díky těmto dvěma barvám může těhotná dívka napravit svou postavu. Modrá vložka na červeném pozadí pomáhá skrýt potřebná místa. Například svislé pruhy v modré barvě pomohou štíhlejší siluetu. Modré rukávy pomáhají skrýt velká ramena.

Co nosit červené šaty?

Perfektním řešením je pár bot na šaty, ale ne každý se přiblíží k červeným šatům. Například pro práci v červených šatech je lepší nosit černé boty.

Pokud se chystáte na párty, můžete nosit červené boty, aby odpovídaly šaty. Jemným doplňkem do červených šatů budou boty nebo doplňky stříbrné barvy, ale mělo by to být trochu tak, aby se pozornost neoddělovala od samotných šatů. Těhotné ženy nechtějí nosit vysoké podpatky, ale malá pata vám pomůže vypadat elegantně a neublíží, abyste se cítili pohodlně a pohodlně.

Chcete-li vytvořit neformální letní vzhled, červené šaty mohou doplňovat různé prvky krémové nebo bílé. V zimním období červené šaty dokonale spojují doplňky hnědého nebo černého odstínu. V létě, pod červenými šaty, můžete nosit pohodlné sandály se spoustou tkaniček, a na zimu, vysoké boty pomůže dát obraz těhotné krásy a kouzlo.

Kabelka nebo spojka by měla být bílá, béžová, červená nebo černá pro vytvoření dokonalého obrazu. V chladnějších obdobích můžete nosit svetr, který odpovídá botám.

Poznámky
  1. Veronica
    12.02.2016

    Světlé, krásné a slavnostní.Červená je duchem změny, takže šaty této barvy pro těhotnou ženu jsou velmi oprávněné)

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah