Oblečení v mateřství

Nejkrásnější šaty pro těhotné ženy

Nejkrásnější šaty pro těhotné ženy

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Styly
 2. Populární barvy
 3. Tkaniny
 4. Dovolenkové modely
 5. Pro focení
 6. Boty

Mnoho žen se bojí ztráty přitažlivosti a krásy během těhotenství, mnozí se bojí změn ve své postavě. Samozřejmostí je, že šatní skříň stojí za to, aby se trochu změnila a změnila, ale dnes návrháři nabízejí luxusní modely oblečení pro těhotné ženy, ve kterých se budete cítit nejkrásnější a stylové.

Styly

Během těhotenství se ženská postava zcela mění. Nejen, že břicho se zvyšuje, hrudník se také zvětšuje, paže a ramena vypadají ženšenější a kůže jemnější.

Návrháři nabízejí různé styly, které pomohou zdůraznit důstojnost postavy, stejně jako vaše postavení budoucí matky. Při výběru stylu je třeba vzít v úvahu, že postupně se břicho zvýší, proto stojí za chvíli zapomenout na těsné modely.

Hlavní rysy stylů pro těhotné ženy:

 • šaty nemají na pasu žádný přízvuk;
 • Důraz je kladen na ramena, paže a dekolt;
 • modely nejsou charakterizovány sexualitou;
 • šaty mohou být dlouhé i krátké;
 • roztomilé kresby pomohou ozdobit obraz;
 • romantický styl je velmi populární;
 • Mnoho těhotných žen se zastaví v šatech v řeckém stylu.

Módní styly pro těhotné ženy dnes zahrnují:

 • Šaty ve tvaru A dokonale zakrývají břicho. Ale tento styl může také zdůraznit stav budoucí matky, pokud si vyberete šaty s jasnými kresbami nebo neobvyklými dekoracemi. Šaty ve tvaru písmene A s délkou mírně nad kolenem skvěle vypadají na těhotné ženy.
 • Šaty Empire mají vysoký pas, který zdůrazňuje luxusní hrudník a neomezuje žaludek. Tento styl lze nosit každý den, a to bude také vhodné na party.
 • Šaty ve tvaru lichoběžníku se vyznačují jednoduchým střihem, ale vtipným potiskem může být vrcholek šatů. Tento styl vypadá elegantně, ale nezapomeňte na příslušenství.
 • Košile - skvělá volba pro budoucí matku. Chcete-li mírně změnit obvyklé šaty, můžete vázat pás pod hrudník. Prostorné modely dodají pocit pohodlí. Lem původní formy, jasný tisk nebo mimořádné zbarvení umožňuje každé ženě vybrat si možnost, kterou má ráda. Oblečení na košili je praktickou volbou, protože po narození dítěte stačí k pásku zavěsit pás a budete vypadat skvěle.
 • Šaty z protahovací pleteniny na obrázku jsou velmi pohodlné, protože šaty kompletně opakují tvar vaší postavy a zároveň nesmějí.

Populární barvy

Při výběru barev pro těhotné ženy neexistují žádná pravidla, sama žena rozhoduje, jakou barvu má ráda. Tradiční odstíny jsou bílé, černé, šedé a hnědé. I když byste měli věnovat pozornost jasným barvám, například korálovým, čokoládovým nebo fialovým.

Dnes jsou velmi oblíbené barvy jako burgundská, zelená, modrá a karmínová. Tyto barvy pomohou osvěžit obraz a barevné výtisky na šaty budou hodným doplňkem siluety. Šaty v těchto barvách lze nosit na práci nebo na procházku, vyznačují se všestranností.

Tkaniny

Při výběru látky stojí za to věnovat pozornost nejen vzhledu, ale i sezónnosti. Materiál pro léto musí projít vzduchem, jen tak bude snazší přenášet teplo. Nejlepší možností je bavlna.

Mnoho designérů vytváří báječné modely pro těhotné ženy ze saténu a cambric, hedvábného šifonu, tenkého džínového nebo bavlněného dresu.Modal, který je prezentován ve formě viskózového prádla vyrobeného z eukalyptového dřeva, bude vynikající letní látkou. Pro zimní období je vlna oblíbená, ale bez příměsí syntetických vláken.

Pletené šaty jsou velmi populární mezi těhotnými ženami, protože se táhnou dobře. Každý měsíc se břicho zvýší a šaty dokonale zdůrazní postavu.

Pro první měsíce těhotenství v létě, můžete nosit šifónové a batis šaty. Volný střih a vysoký pas jsou skvělým řešením.

Pokud první a druhý trimestr těhotenství spadnou do chladného období roku, pak si můžete koupit šaty z vlny nebo bavlněného dresu, sametu nebo džínoviny.

Krajkové šaty vždy vypadají výhodně. Vyzvednutí správného stylu, můžete vytvořit velmi romantický vzdušný obraz. A není nutné, aby šaty byly plné krajky, stačí ji ozdobit spodní částí sukně nebo top.

Dovolenkové modely

Návrháři nabízejí celé kolekce večerních šatů pro těhotné ženy, takže vypadají elegantně a stylově.

Sama žena rozhodne, který styl je vhodný pro nadcházející oslavu. V závislosti na svých preferencích může zdůraznit svou pozici, nebo ji naopak skrýt. Ideální volbou jsou šaty z vzdušné tkaniny v bílé nebo černé barvě. Šaty, tuniky pomohou zdůraznit stav budoucí mámy, stejně jako vypadají jasně při každé oslavě.

Mezi hlavní styly večerních šatů pro těhotné ženy patří:

 • Šaty jsou vhodné pro ženy v prvních měsících těhotenství. Vybavené šaty budou dávat kouzlo a ukázat všem kolem vás váš stav. Chcete-li tento styl diverzifikovat, můžete zůstat na modelu s jedním ramenem, šikmou linií živůtku nebo asymetrickým dnem. Pokud chce žena skrýt své břicho, pak budou pomáhat závěsy. Slavnostní tkanina s třpytkami pomůže, aby obraz slavnostní a elegantní.
 • Šaty v řeckém stylu lze nosit v každém gestačním věku a bez ohledu na typ postavy. Tkanina padající na dno pomůže skrýt břicho a štíhlejší siluetu. Můžete experimentovat a zvolit model s otevřenými nebo zavřenými rameny.
 • Šaty-rok překvapení obklopující původní formy nahoře a dole. Aby se ramena zmenšila, a také aby se zaměřila na krásu hrudníku, stojí za to, aby se na modelu držel výstřih. Tenké pásy pomáhají vizuálně učinit ramena delší. Chcete-li zdůraznit krásu paží a ramen, je vhodný otevřený model a výstřih na zadní straně pomůže vytvořit koketní obraz.

Večerní vzhled může být zdoben různými prvky v podobě drapérie, flounces nebo ruff, kamínky nebo tkaniny květiny.

Pro focení

 • Dlouhé šaty jsou nejlepší možností pro focení díky eleganci a šarmu. Toto oblečení je ideální pro letní čas a vyznačuje se praktičností a pohodlností. I když mnozí volí volný střih oblečení, ale těsně přiléhající šaty pomohou zdůraznit kouzlo budoucí matky. Originální příslušenství bude světlé příslušenství.
 • Krátké šaty skromný styl vypadá velmi atraktivní. Pokud je délka šatů pod kolenem, pak se těhotná dívka během focení bude cítit pohodlně, její pohyby nebudou nijak omezovány. Pokud je žaludek stále malý, pak může být obraz doplněn o roztomilé boty s malým patem nebo botami pro chladné období.
 • Tunika a džíny - tato verze oblečení je v šatníku každé těhotné ženy kvůli praktičnosti a pohodlí. Pokud si vyberete správné tkaniny a styly tuniky a džíny, pak takové oblečení může být skvělým řešením pro focení.
 • Tunika a legíny mohou být také uvedeny na focení. Pohodlné legíny a jasná tunika jsou dobrým tandemem.

Boty

Při výběru bot byste měli dát přednost pohodlným a pohodlným modelům a zapomenout na paty, dlouhé a úzké ponožky. Baletní byty budou vynikající volbou pro šaty, protože látkové boty jsou výbornou volbou pro těhotné ženy.

Doporučuje se jít na rovnou podrážku, ale malá pata na botách ideálně doplňuje večerní vzhled. Pro letní sezónu vám sandály s popruhy pomohou vytvořit pohodlné podmínky pro nohy.

Váš obraz by měl být pohodlný a harmonický. Pocit jednoty s dítětem v bříšku!

Poznámky
 1. Alina
  09.02.2016

  Těhotenství je skvělý čas! A měla by být zdobena méně krásnými šaty. Nerozumím těm ženám, které v těhotenství chodí do těhotenství a pro sebe si šetří peníze. Nejsem jeden z nich.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah