Oblečení v mateřství

Jak si vybrat správné šaty pro těhotné ženy?

Jak si vybrat správné šaty pro těhotné ženy?

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Vlastnosti
 2. Styly
 3. Jaké modely skryjí břicho?
 4. Nejjednodušší styly
 5. Délka
 6. Rukáv
 7. Sezónní modely
 8. Tipy pro výběr
 9. Co nosit?
 10. Boty
 11. Příslušenství

Těhotenství je velmi důležitou etapou života každé dívky. V očekávání dítěte může být tato hodnota významně změněna: zvětšení břicha a hrudníku, na stehnech mohou být další pocity. Ale nezoufejte, protože moderní móda nabízí velký sortiment luxusních šatů pro těhotné ženy, které skryjí všechny nedostatky a vypadají elegantní, krásné a jedinečné. Návrháři neustále pracují na vytvoření stylových kolekcí oblečení pro těhotné ženy.

Vlastnosti

Šaty pro těhotné ženy mohou být různých stylů, ale všechny oblečení jsou spojeny skutečností, že jsou pohodlné a pohodlné a také nedrží pohyby. Mnoho modelů má vysoký pas.

Oblečení pro těhotné ženy má řadu rozdílů:

 • Šaty perfektně sedí na obrázku, protože bere v úvahu nejen zaoblené břicho a zvětšený hrudník, ale také změny tvaru boků, ramen atd.
 • Oblečení pro těhotné ženy je bezpečné, neomezuje pohyby, nezasahuje do volného dýchání a průtok krve. Šaty styl umožňuje nastavit velikost pasu, takže nic nebrání normálnímu vývoji dítěte.
 • Šaty jsou vyrobeny pouze z přírodních tkanin, aby nevyvolávaly alergické reakce a nevyvolávaly cirkulaci vzduchu. Mezi nejoblíbenější materiály patří bavlna, len a vlna.
 • Některé šaty pro těhotné ženy v budoucnosti může být vynikající možností, která vám umožní snadno krmit dítě.
 • Šaty pro těhotné ženy mohou být užitečné v prvních měsících po narození, dokud se tělo neobnoví.

Styly

Při výběru šatů by těhotná žena měla určitě vyzkoušet, aby se ujistila o pohodlí zvoleného modelu.

Přednost by měla být věnována šatům z přírodních tkanin, v nich se těhotná dívka bude cítit mnohem lépe než v syntetických materiálech. Nezapomeňte, že břicho se bude postupně zvyšovat, takže styl by měl být úhledně na obrázku, ale ne těsný, aby nedošlo k nepohodlí.

Mezi nejrůznější styly šatů pro těhotné ženy patří:

 • Šaty ve tvaru písmene A s délkou nad kolenem jsou mezi těhotnými ženami velmi oblíbené, protože umožňují zakrýt nebo naopak zdůraznit zaoblené bříško pomocí jasných vzorů a originálních dekorací.
 • Šaty ve stylu Empire mají vysoký pas, takže tento styl lze nosit v každém měsíci těhotenství. Tento oděv dokonale zdůrazní nádhernou hruď. Šaty v empírovém stylu jsou vhodné nejen pro každý den, ale také se mohou nosit na večírcích nebo při zvláštních příležitostech. Designéři používají hlavně přírodní látky, aby se ženy cítili pohodlně a pohodlně.
 • Šaty ve tvaru lichoběžníkového tvaru vypadají dostatečně jednoduše, ale jasný, zajímavý vzor pomůže vytvořit takovou originalitu modelu. Jednobarevné šaty ve tvaru lichoběžníku dokonale skryjí vady postav a vytvoří elegantní obraz těhotné ženy, kterou lze doplnit o stylové doplňky.
 • Pletené šaty, které perfektně sedí na postavě, jsou mezi těhotnými ženami velmi žádané, protože tento styl dokonale zdůrazňuje postavení budoucí matky.Měkká tkanina poskytuje potřebný komfort, neomezuje pohyby a dokonale se táhne, takže se může nosit ve druhém nebo třetím trimestru.
 • Šaty košile se vyznačují prostornost, ale s pomocí elegantního pásu, můžete vytvořit luxusní siluetu. Návrháři nabízejí zajímavé modely tohoto stylu. Například asymetrický lem, pevná barva nebo kreativní vzor dělá košili vhodnou. Další výhodou tohoto stylu je, že se může nosit po narození dítěte.

Jaké modely skryjí břicho?

Návrháři nabízejí úžasné modely šatů pro těhotné ženy, které mohou zdůraznit přítomnost břicha, nebo naopak skrýt. Silueta ve tvaru písmene A pomůže ideálně zahalit přítomnost zaobleného bříška.

Mnohé těhotné ženy se rozhodnou pro hrazdě, protože volné nošení dokonale pomáhá skrýt pozici budoucí matky. Některé modely v tomto stylu jsou ještě více rozšířeny o další vložky nebo klíny. Dnes jsou šaty s jednoduchou vložkou, která vám umožní vytvořit nerovný lem, považovány za velmi módní, takové oblečení vypadá velkolepě a stylově.

Šaty rovné řez nebo balón bude skvělé řešení pro podnikání žena, která chodí do práce téměř k narození. Tyto modely vypadají velmi elegantně díky úzkému dnu šatů. Jsou dokonale doplněny malou kabelkou a pohodlnými čerpadly na malém podpatku. Chcete-li vytvořit solidní vzhled šaty by neměly být krátké.

Pomocí dalších záhybů můžete dokonale skrýt břicho a zároveň získat svobodu pohybu. Pokud jsou šaty vyrobeny z hustého materiálu, pak přítomnost pouze dvou nebo tří záhybů pomůže ozdobit vaši siluetu. Modely lehké tkáně mohou obsahovat velké množství záhybů pod prsou.

Dvojité šaty vypadají velmi stylově a originálně, zdá se, že na sobě šaty měla také krátký top. Takový styl se vůbec nezaměřuje na postavu a vytváří luxusní světelný vzhled.

Mnoho těhotných žen dává přednost rozšířeným šatům, ve kterých není žádný pevný pás a jho. Tyto modely mohou být dlouhé nebo krátké. Při výběru slunečních šatů byste měli věnovat pozornost látce, protože by měla být měkká a dobře padne na postavu. Pomocí přídavného popruhu můžete nastavit styl oblečení tak, aby se cítil pohodlně a pohodlně.

Také pomáhá skrýt zaoblené břicho úspěšnou kombinaci barev. Chcete-li vizuálně upozornit na břicho, šaty mohou být zdobeny jasným květinovým potiskem, etnickými motivy, kresbami na téma abstrakce nebo geometrie.

Nejjednodušší styly

Mnoho stylů šatů pro těhotné ženy vyniká v jednoduchosti v řezu:

 • Oděv vypadá elegantně a elegantně, takže těhotné ženy tam často chodí do práce.
 • Balón je slavný styl pro vytváření obchodních image. V dolní části vypadá tento model trochu zúžený díky kapele nebo gumičce.
 • Oblečení na košili s délkou mírně nad kolenem je zakoupeno na horké léto. Přírodní látky a volný střih usnadňují snášení vysokých teplot.
 • Šaty s vůní se vyznačují jednoduchým střihem a umožňují dívce nosit ji v průběhu těhotenství, jen trochu upravte šaty v oblasti břicha.
 • Šaty tunika je univerzální možnost, protože je vhodný pro domácnost, práci, procházku nebo párty. Tento styl může být krátký nebo dlouhý, s rukávy nebo bez rukávů. Existuje spousta kombinací, takže každá těhotná dívka bude moci zůstat na modelu, který uspokojí její přání.

Délka

Různé styly šatů pro těhotné ženy vám umožní vybrat si délku, která umožní dívce cítit se pohodlně a pohodlně.Během těhotenství, některé ženy získat extra libry, takže s pomocí vhodné délky šaty můžete udělat siluetu štíhlejší.

Šaty pro těhotné ženy mohou mít takovou délku:

 • Krátké šaty jsou často populární v létě. Perfektním řešením jsou krátké šaty s vysokým pasem, protože nedrží pohyby a zdůrazní krásu nohou. Krátké kalhotové šaty lze kombinovat s legíny na chladné dny.
 • Midi délka je používána v mnoha stylech šatů pro těhotné ženy. Modely s takovou délkou lze nosit každý den, při speciální akci nebo při práci. Šaty s vůní, šaty na šaty nebo šaty ve tvaru A s délkou midi vypadají na těhotné dívce velmi krásně a dávají jí eleganci a šarm.
 • Dlouhé šaty se dají nosit jak v každodenním životě, tak i na párty, stojí za to vyzvednout jen vhodné příslušenství. Mnoho těhotných žen na léto dostane sundresses na podlahu, protože pomáhají skrýt nohy, a otevřená horní část přispívá k normálnímu přenosu tepla. Elegantní večerní šaty jsou často dlouhé, díky nimž je silueta štíhlejší a elegantnější.

Rukáv

Rukáv je velmi důležitým prvkem v modelových šatech pro těhotné ženy. Může výrazně změnit obraz dívky, zdůraznit krásu jejích rukou nebo je naopak skrýt. Pokud zvolíte správný styl rukávů, můžete drasticky změnit tvar.

Krátké

Šaty s krátkým rukávem se nosí v každém ročním období. Je velmi důležité, aby těhotná žena vytvořila normální výměnu tepla, takže šaty s krátkým rukávem pomohou tento problém vyřešit. V horkých dnech s takovými šaty je snadnější přenášet teplo. Modely šatů z teplých tkanin také často mají krátký rukáv, v případě potřeby můžete nosit módní košili nebo bundu shora.

Bez rukávů

Šaty bez rukávů jsou často získány těhotnými ženami odklonit pozornost od břicha a zdůraznit krásu rukou. Účinným řešením je otevřený výstřih.

Návrháři nabízejí mnoho stylů šaty bez rukávů na léto, ale můžete také najít mnoho elegantních možností, které bude těhotná dívka neodolatelné na jakékoli straně.

Krásný šátek nebo úžasné šperky může být krásný doplněk k šaty bez rukávů, protože tyto údaje pomohou zdůraznit ruce a ramena.

Dlouho

Mezi řadou šatů pro těhotné ženy, mnoho z nich má dlouhý rukáv. Většina těchto modelů je samozřejmě určena pro chladné období, ale v létě jsou tyto šaty v poptávce, ale jsou šity z lehkých tkanin. Tento outfit vypadá stylově a zdrženlivě, takže si často vyberete dlouhý rukáv pro práci. Šaty z úpletu s dlouhými rukávy pomohou zahřát se v chladném počasí a cítit se příjemně a teplo.

Modely letních šatů pro těhotné ženy s dlouhými rukávy umožňují skrýt ruce a ramena, protože se mohou během těhotenství mírně zvýšit. Dlouhé rukávy prodlužují siluetu a vypadají štíhleji.

Sezónní modely

Léto

Během těhotenství, žena získává váhu, takže teplo se přenáší mnohem těžší. Proto je při výběru oblečení na léto nutné hledat nejen krásné, ale také pohodlné a vyrobené z přírodních tkanin. V horkých dnech může být délka šatů krátká a s malým rukávem.

Technologie zpracování tkání dnes umožňuje vytvořit pohodlné oblečení pro těhotné ženy. Například, trojrozměrný "záhlaví" v kombinaci s vrásky a záhyby svisle nesedí pevně k tělu, dochází k normálnímu procesu přenosu tepla a šaty se nelepí na nejteplejší dny.

Perfektním řešením pro léto je jemný cambric, hedvábí, satén, hedvábný šifon, tenký bavlněný dres, tenký džínový nebo modální oděv vyrobený z eukalyptu.

Zima

Pro chladné období by měl být teplý pletený oděv v šatníku každé těhotné dívky.Toto oblečení je vždy relevantní a módní a vyznačuje se také všestranností. Pletené šaty lze nosit po porodu, dokud tělo není plně obnovena.

Pro velké mrazy je nejlepší volbou pletené šaty s hustým střihem s délkou kolena a límcem. Šaty v podobě prodlouženého svetru jsou velmi oblíbené, protože se pěkně protahují, dokonale zahřívají a vytvářejí potřebný komfort pro těhotnou dívku. Pletené šaty dokonale padnou na postavu a vytvoří krásný ženský obraz.

Jaro a podzim

Skutečné šaty pro těhotné ženy pro jarní a podzimní období jsou ve tvaru písmene A, které umožňují skrýt rostoucí bříško a zaoblená stehna. Pokud má šaty krátkou délku, pak pod spodkem můžete nosit legíny nebo legíny pro pohodlí a teplo.

Často, těhotné ženy kupují modely s vysokými pasy, protože tato možnost není stlačení v oblasti břicha. Šaty pletené pleteniny lze nosit v každém měsíci těhotenství, se táhne dobře a neomezuje pohyby.

Klasické odstíny šedé, béžové nebo hnědé mohou být naředěny zvířecím potiskem, odstíny stříbra nebo zlata. Pokud se nebojí experimentů, pak můžete použít olivovou, bílou, modrou, oranžovou nebo hořčicovou barvu. Pokud jde o tkaniny a řez, můžete si vyzvednout asymetrii nebo vzory s různými geometrickými vzory. Oblečení z průsvitných materiálů nebo květinových ozdob pomůže ozdobit oblečení. Světlé barvy jsou dnes v módě, což přispěje k povzbuzení v oblačném a deštivém počasí.

Aktuální jsou šaty s vůní a šaty se rozšířily na dno. Pro obchodní styl, můžete si vybrat rafinovaný šaty-případ.

Tipy pro výběr

 • Těhotná dívka by měla vážně přistupovat k výběru oblečení, aby se cítila pohodlně a nepoškodila budoucí dítě. Nejdůležitější věcí je pohodlí, oblečení by nemělo být stísněné nebo úzké a také vhodné pro celé období těhotenství.
 • Velmi důležité při výběru oblečení je tkanina. Jsou vítány pouze přírodní materiály, takže stojí za to vybrat si šifon, len, hedvábí, satén nebo bavlněné oblečení, tyto látky jsou měkké a nezpůsobují alergické reakce. Měkká tkáň bude dávat velké potěšení, nezpůsobí všechny druhy podráždění na kůži. Těhotná žena by měla ze svého oblečení dostávat jen příjemné emoce.
 • V obrovské paletě stylů pro těhotné ženy, každá dívka bude moci vybrat možnost, která dokonale sedí na obrázku. Nezapomeňte, že šaty pro těhotné ženy by neměly být větší než velikost, měly by být volné a dokonale zapadají do vašeho těla.

Co nosit?

V létě může být obraz doplněn o rafinovaný šál na ramenou. V chladných dnech, můžete nosit bundy nebo vesty přes šaty. Hlavní věcí je dodržovat pravidlo, že mateřské oblečení by mělo být volno pro pocit pohodlí.

V chladném období vám půvabný obraz pomůže doplnit srst nebo srst s čirými liniemi na hrudi a ramenou, stejně jako s rozšířeným dnem. Stojí za to zapomenout na pytlovité bundy, dodají siluetu těhotných navíc kilo. Volba délky svrchního oděvu je individuální, je nutné nosit model, ve kterém bude těhotná žena pohodlná a pohodlná.

Boty

Těhotná žena by měla věnovat zvláštní pozornost botám, protože během tohoto období se nedoporučuje nosit vysoké podpatky a nepříjemné modely.

Ačkoliv jsou tenisky a baletní byty praktickou botou, neomezujte svůj šatník pouze na tyto modely. Boty s nízkými klíny pomáhají opticky prodloužit siluetu a dokonale zapadají do různých stylů šatů. Boty s malým podpatkem učiní obraz těhotné ženy sebejistější a stylovější.Na léto si můžete vyzvednout originální sandály, vytvořit nádherný tandem s dlouhou letní sukni.

Příslušenství

Mnoho dívek během těhotenství již nenosí šperky pro použití kosmetiky, ale neměli byste jej odmítat úplně.

Je nutné pečlivě přistupovat k výběru příslušenství. Dnes si můžete koupit různé doplňky, které pomohou zdůraznit "zajímavou" pozici nastávající matky, dají obraz úplnosti. Všechny šperky by měly být vyrobeny pouze z přírodních materiálů, aby nedošlo k poškození sebe a nenarozeného dítěte. Ze syntetické kompozice musí být upuštěno.

Při výběru příslušenství byste měli také přemýšlet o směru stylu a vybrat pouze ty prvky, které vám pomohou zdůraznit přednosti vaší postavy.

Různé módní a stylové možnosti vám umožní vytvořit jasný a elegantní obraz těhotné dívky. Dokonce i ty nejobvyklejší šaty volného řezu budou vypadat slavnostně a elegantně s jasným a originálním příslušenstvím ve formě kabelky, rukavic nebo šálu.

Poznámky
 1. Nina
  20.02.2016

  Takové šaty si vybírám tak, že i po těhotenství je můžete nosit například utažením popruhu. Velmi krásné šaty na obrázcích.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah