Oblečení v mateřství

Výběr oblečení pro focení těhotné

Výběr oblečení pro focení těhotné

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Vlastnosti
 2. Požadavky
 3. Pronájem na jeden den: hledáme pronájem
 4. Přivažený
 5. Otevření břicha
 6. Délka
 7. Populární barvy
 8. Místo pro fotografování
 9. Příslušenství
 10. Jaké rekvizity mohou potřebovat?
 11. Tipy

Těhotenství je důležitým obdobím v životě každé ženy, takže chcete tyto příjemné dojmy zachovat pro život. Díky fotografiím můžete vždy zanechat v paměti krásné okamžiky. Často dívky využívají služeb profesionálů. Fotografování může probíhat na různých místech, hlavní je zprostředkovat pocit radosti a pozitivních emocí.

Vlastnosti

Mnoho těhotných žen si vybírá přesně šaty pro focení, protože pomáhají vytvořit krásný a okouzlující obraz. Obvykle si dívky vybírají takový styl šatů, který pomůže skrýt vady postav a zdůrazní bříško. Šaty mohou být vyrobeny z měkkých tenkých tkanin, které dokonale zapadají do břicha, navíc můžete udělat rouška s měkkými záhyby.

Pletené šaty jsou ve velké poptávce, protože tento materiál dokonale táhne a nezpůsobuje nepohodlí. Můžete také nosit šaty "létání" tkaniny (hedvábí, havárie, šifon, atd.).

Požadavky

Při výběru šaty pro těhotné ženy by měly zvážit tkaniny a barvy. Krycí materiály pomohou zdůraznit zaoblené břicho, ale nezapomeňte, že pohodlí by mělo být na prvním místě.

V závislosti na barvě kůže a vlasů, stojí za to vyzvednout barvu šaty tak, aby obraz na fotografii vypadá kontrast. Takže blondýnky mohou nosit šaty v černé nebo modré barvě. Dívky s černými vlasy jsou vhodnější pro světlé barvy. Každá dívka si může vyzvednout jasnou barvu, která mu vyhovuje. Tyto fotografie jsou velmi efektivní.

Pronájem na jeden den: hledáme pronájem

Pokud chcete vypadat luxusně na fotografiích, ale nemáte možnost si koupit elegantní šaty, pak pronájem oblečení bude dobrým řešením problému. Některé těhotné ženy nevidí potřebu koupit šaty na jeden den. Pokud si pronajmete oblečení pro focení, pak můžete vypadat úžasně za přijatelnou cenu.

Některé dívky si najímají několik šatů najednou, aby mohli na focení použít různé stylové obrazy. Dnes, mnoho salonů nabízí pronájem oblečení, takže to bude snadné najít perfektní možnost.

Přivažený

Těhotná dívka ve světlých krajkových šatech vypadá něžně a žensky, takže tento oděv je často vybrán pro focení.

Díky šněrování nepotřebujete další příslušenství pro vytvoření elegantního obrazu. Takové šaty perfektně sedí na obrázku, takže to pomáhá zdůraznit vaši "zajímavou" pozici.

Otevření břicha

Často děvčata na focení vystavují bříško, protože taková fotografie vypadá přirozeně a krásně. Některé modely šatů umožňují otevřít žaludek a dlouhé smyčky dávají eleganci a tajemství.

Délka

Dlouho

Šaty v podlaze pro těhotné ženy na focení - to je dobré řešení, mohou zdůraznit přirozenou krásu ženy. Dlouhé šaty mohou být pevné nebo volné, volba závisí na preferencích těhotné.

Těsné přizpůsobení učiní obraz budoucí matky přitažlivější. Díky různorodosti doplňků budou dlouhé šaty doplněny a obraz bude zajímavý a originální.

Mnoho dívek používá stuhu, která je vázána na bříško a vytváří luxusní luk.Dlouhé šaty v tomto případě vypadají velmi působivě a bříško vypadá jako opravdový dárek.

Krátké

Milovníci světlých šatů se mohou rozhodnout pro krátké šaty. Tento oděv dokonale kombinuje světlé boty s podpatky nebo vysoké boty.

Ačkoli mnoho argumentovat, že délka mini je nevhodná pro těhotnou ženu, ale vy můžete si vybrat délku mírně nad kolenem, a volný řez dovolí těhotnou ženu cítit se volný.

Populární barvy

Bílí

Bílé šaty jsou populární volbou pro focení, protože tato barva vám umožní vytvořit romantický, jasný a jemný obraz, zdůrazní ženskost. Dívka v bílých šatech bude vypadat krásně na jakémkoliv pozadí.

Červená

Těhotná žena v červených šatech bude vypadat jasně a krásně. Tato barva dává dívce jistotu, šarm a krásu.

Je dokonale kombinován s jinými tóny, takže můžete během focení použít jiné pozadí.

Modrá a modrá

Modré šaty jsou obvykle vybírány dívkami s blond vlasy a lehkou pletí.

Tmavé šaty vám pomohou skrýt vady postav, vypadají elegantní a stylové. Modré odstíny budou váš obraz jasný a zajímavý.

Místo pro fotografování

Fotografové nabízejí obrovský seznam možných míst pro focení, ale volba by měla brát v úvahu takové faktory, jako je počasí, předmět fotografie a samozřejmě stav těhotenství.

Ve studiu

První možností pro focení je fotografické studio, protože právě zde můžete získat mnoho výhod oproti jiným místům:

 • Studio vám umožní odejít do důchodu a naladit se na pozitivní emoce.
 • Počasí nemá žádný vliv na focení.
 • Studio má vždy potřebné doplňky a atributy, aby ozdobilo obraz těhotné ženy a místa.
 • Útulný a pohodlný pokoj vám umožní holé břicho vytvořit nezapomenutelné fotografie.
 • Ve fotoateliéru si můžete představit jakýkoliv nápad.

Pro fotografa je mnohem snazší pracovat na svém pracovišti, protože má potřebné osvětlení pro vytvoření jasných a živých obrazů, může použít jakoukoli dekoraci k překladu konkrétní myšlenky a dosažení požadovaného výsledku.

Domy

Home focení je velmi populární mezi těhotnými ženami, je doma, mohou ukázat přípravu na budoucí setkání s novorozencem. Doma může dívka zcela relaxovat a vypadat přirozeně a v pohodě.

V parku

Vynikajícím řešením je pořádání focení v parku, protože tam se můžete dostat co nejblíže přírodě a nejdeme daleko do krajiny. Malebná místa divoké zvěře budou velkou kulisou. Můžete sedět na lavičce, procházet se svými oblíbenými místy a užívat si krásy okolního světa.

V přírodě

V létě, mnoho těhotných žen drží focení v přírodě. Můžete si vybrat pole, les nebo park, v blízkosti řeky nebo moře. Krása prostředí zdůrazní krásu a přirozenost dívky v očekávání dítěte.

To je v přírodě, že si můžete udělat světlé, veselé a barevné fotografie. Je však třeba vzít v úvahu přirozené podmínky: pokud prší, budete muset odložit datum střelby.

Příslušenství

Chcete-li ukázat svou osobnost a přinést jasné barvy do barevného schématu fotografie, je nutné použít více různých doplňků. Můžete použít jemné klobouky, lehké šály, pareos nebo šály, krásné rukavice, mimořádné korálky nebo náramky, drahé šperky.

Jaké rekvizity mohou potřebovat?

Profesionální fotograf má vždy spoustu rekvizit, které pomohou vyzdobit místo fotografie a učinit obraz těhotné ženy živější a neobvyklejší.

Mezi obrovské množství rekvizit nejčastěji používané měkké hračky, dětské oblečení, květiny (živé nebo umělé), talíře s originálními nápisy, papírové motýly a mnoho dalšího.

Módní trend je vytvořit vtipný vzor na bříšku díky speciálnímu make-upu nebo zdobení těla. Tyto barvy jsou neškodné, nezpůsobují alergické reakce. Různé kresby jsou prostě úžasné a překvapující. Vaše břicho může být ozdobeno legračním smajlíkem, jasným motýlem nebo malým totem. Aby si kresba zachovala svůj původní vzhled déle, měla by být pokryta speciálním fixačním prostředkem.

Tipy

 • Příprava na focení: čisté tělo a vlasy, manikúra a pedikúra, výborný make-up a dobrá nálada.
 • Aby vaše tvář vypadala svěží, měli byste se vyhnout slaným jídlům den předtím a nepít hodně tekutiny.
 • Ujistěte se, že máte dobrý spánek před tak důležitou událostí, protože focení bude trvat hodně času a úsilí.
 • Zamyslete se nad složením těch, kteří se budou podílet na focení. Účast manžela a jejich dětí je vítána.

Při přípravě článku byly použity fotografie z dashakirillova.com.

Poznámky
 1. Masha
  22.02.2016

  Líbí se mi, když je fotografování uvolněné a šaty samotné jsou jednodušší, jako zde na mnoha fotografiích. Kouzlo pozice je přenášeno, v první řadě je těhotenství, a ne šaty samotné.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah