Oblečení v mateřství

Slingokurtka 3 v 1

Slingokurtka 3 v 1

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Co je 3 v 1 slingokurtka?
 2. Výhody
 3. Typy závěsů pro dětský závěs
 4. Modely
 5. Výrobci
 6. Jak si vybrat?
 7. Co nosí pod kabát?
 8. Recenze

Přichází chladný podzim, blíží se zima a mladá matka se potýká s otázkou - jaké oblečení si vyberete pro sebe a své malé dítě tak, aby oba byli v teple a pohodlí? Odpověď je jednoduchá - samozřejmě, slingokurtku. Je skvělý pro udržení maminky i dítěte před chladným větrem a nízkými teplotami. Samozřejmě můžete použít běžné svrchní oděvy a nosit dítě v náručí, ale proč, když už byla taková krásná věc vynalezena?

Co je 3 v 1 slingokurtka?

Je důležité si uvědomit, že samotný dětský vázací stroj není určen pro nošení dítěte, je nošen v sadě s popruhem.

Tam je několik variant slingokurtok, ale možná nejvíce praktický a funkční model je 3 v 1 slingokurt.Je ideální pro těhotné ženy. Speciální vložka nebo guma v pase jemně podepírají rostoucí břicho.

Slingokurtka 3 v 1 - ideální řešení pro mladé maminky a děti. Stačí jen vyměnit vložku za vložku závěsu a pohodlnou bundu pro matku a dítě. A když dítě vyroste, můžete jednoduše odstranit všechny vložky a tento model se promění v pravidelnou zimní bundu, kterou lze nosit denně.

Slingokurt není náhodou velmi oblíbený u budoucích a zejména mladých matek. Dětský závěs je ideálním řešením, které zajistí, že dítě je vždy v blízkosti matky, zatímco matka zůstává zcela mobilní. A pokud je závěs dokonale použit v teplém období, pak ruská zima provádí vlastní úpravy. Můžete ohřát své dítě a dát ho do závěsu, nebo to můžete udělat jednodušší - nasadit na bundu. Za prvé, obvyklé závěsy sklouznou nad matčiným oblečením a zadruhé, ztrácí se samotný význam závěsu - tělo dítěte již nepřijímá anatomické držení těla, které je pro něj přirozené.

Výhody

Jednou z nejdůležitějších a nejdůležitějších výhod slingokurtu je jeho lehkost. Syntetické plnivo se používá jako plnivo - fleece, tinsuleyt, holofiber nebo jiné materiály. Jedná se o high-tech výplně nové generace, které dokonale udržují teplo, aniž by to vážily.

Další výhodou modelu je jeho univerzálnost. To znamená, že s pomocí speciálních vložek nebo elastických pásů se bunda používá během těhotenství, pro chůzi s dítětem a jako běžná bunda. Vložky pomáhají rozšířit prostor pod bundu, aby se vešly na dítě v závěsu.

Tyto vložky jsou navíc opatřeny zásuvkami nebo tažnými elastickými pásy, aby se přizpůsobil objemu kapsy výšce a hmotnosti dítěte. Pro pohodlí dítěte jsou vložky vybaveny speciálními otvory, kterými můžete vytáhnout ruce a nohy.

A nepochybnou výhodou takové bundy je pohodlí matky a dítěte. Není nutné nosit dítě v teplých kombinézách, stačí lehčí oblečení: je to pro matku a dítě jednodušší.

Typy závěsů pro dětský závěs

Slingokurtka dokonale doplňuje nejrůznější typy dětských nosičů. Může se jednat o popruh, šátek, závěs a další modely. Dítě může být umístěno na matčině hrudi, vzadu, ve vzpřímené poloze.

Modely

Slingokurtki dnes jsou tak populární, že každý rok můžete najít novější a pokročilejší modely.

Navzdory zdánlivému zdání výrobku, moderní slingokurt umožňuje matce a dítěti vypadat velmi stylově a krásně.

Slingokurtka může mít různou délku. Pro ženy krátkého vzrůstu je nejlepší obrátit svou pozornost na krátké modely nebo středně dlouhé bundy. V takových modelech se budou pohodlně pohybovat, oblečení se nedrží a nebude bránit pohybům.

Slingokurtka může mít rovnou nebo vybavenou siluetu.

V závislosti na sezóně lze všechny slingokurtki rozdělit do několika skupin:

 • Fleece. Měkká, pohodlná slingokurtka jako útulná mikina. Tento model je ideální pro první podzimní dny nebo chladné léto.
 • Demi-season. Určeno pro podzim a jaro. Dokonale teplý a má vysokou úroveň ochrany proti vlhkosti.
 • Zima Tyto bundy jsou určeny pro velmi chladné a větrné počasí.

Dětská bunda má zpravidla na spodní straně výrobku a na manžetách šňůrku nebo elastickou tkaninu. Některé modely jsou opatřeny manžetami pro digestoře a transformátory. To vše se děje tak, aby se matka s dítětem nebo těhotná žena cítila pohodlně a útulně za každého počasí.

3-v-1 izolovaný slingokurt je navržen tak, že i v chladném podzimu nebo v zimě se budoucí matka nestane vizuálně těžkou. Bunda dobře sedí na obrázku a nepřidává další centimetry nebo kilogramy.

Bez ohledu na to, zda je slingokurt nakupován pro nastávající matku nebo pro matku s dítětem, neměla by se nudit. Moderní modelová řada saků usnadňuje výběr elegantní, světlé, stylové věci v libovolném barevném schématu. V módních odstínech máty, korálů, fialové, tyrkysové. Obyčejný nebo zdobený světlými tisky. To může být tradiční květinový ornament a zábavné aplikace na téma hrozícího vzhledu dítěte, například.

Pro ty, kteří dávají přednost klasičtějšímu modelu, je doporučeno zvolit si smaragdovou, tmavomodrou, čokoládovou, kávovou nebo černou bundu. Krásné doplňky nebo originální výzdoba učiní takovou bundu živější a znatelnější.

Výrobci

Každý rok přicházejí výrobci oděvů pro budoucí matky nebo matky s malými dětmi s novými modely dětských bund, doplňují je o pomocné prvky, které zajišťují pohodlí, nebo dokonce svazují roztomilé oblečení pro budoucí dítě. Například kapuce, kapuce, cutie, izolované fleece vložky pro závěs atd.

Mezi nejoblíbenější výrobce těchto oděvů patří tyto značky:

 • Vmeste. Tato značka se etablovala jako výrobce spolehlivých a kvalitních oděvů. Pro šicí bundy se používají pouze kvalitní a teplé materiály - merino vlna a izolační termofil. Tento materiál má hypoalergenní vlastnosti, je velmi lehký, udržuje svůj tvar a je vhodný pro nízké teploty.
 • Babyidea. Společnost používá mikrovlákna pro šití dětských vázaček a jako izolace se používá dvojitá fleecová podšívka s membránou PUL. Tato bunda je ideální pro dlouhé procházky a aktivní zábavu na ulici.
 • Yammy Mammy. Společnost nabízí široký výběr slingokurtok, určený pro podzim, jaro a zimu. Modely jsou vyráběny v parcích, bundách, bundách, pláštěnkách a dokonce i kabátě. Barevná škála je velmi různorodá: od krémů a mléčných až po tmavě modré, červené a aqua.
 • Echidna. Mladá společnost, která se za pár let stala poměrně vážným podnikem pro výrobu oděvů pro kojící matky. Společnost nabízí několik stovek různých modelů závěsů, dětských bund, dětských nosičů, stejně jako oblečení pro matky a děti. Výrobky společnosti jsou díky své vysoké kvalitě a širokému sortimentu známy daleko za hranicemi naší země.
 • Miluju mámu. Pod touto značkou velké množství slingokurtok, dolů bundy, zimní soupravy a oblečení pro těhotné ženy. Výrobky jsou vysoce kvalitní, rozumné ceny, moderní design a módní barvy.
 • Vrchní oděv Diva. Slingokurtki vyrobené pod touto značkou byly vyvinuty speciálně pro klimatické podmínky naší země. Jsou velmi lehké, praktické, perfektně vydrží velmi nízké teploty. Bunda je dodávána s odnímatelným závěsem, předním košem pro matku a kapucí pro miminko.

Jak si vybrat?

Aby nedošlo k omylu s volbou dětské bundy, je třeba vzít v úvahu určité jemnosti:

 • Bunda musí být vybrána přesně podle sezóny. Neměli byste si koupit zimní model, abyste ho nosili na jaře nebo na podzim. Dítě a matka se navzájem dobře zahřívají a v příliš teplé bundě nemá smysl.
 • Izolace. Čím silnější je izolace, tím nižší je teplota pláště. V zimě nesmí být hustota izolace nižší než 250 - 300 g / m2.
 • Výběr materiálu. Vše záleží na tom, kolik času plánujete strávit na čerstvém vzduchu. Pokud to bude dlouhé, dlouhé procházky, pak je povinná bunda s izolační hustotou 300 g / m2. Pokud jsou outdoorové aktivity plánované procházky spojené s aktivním pohybem, pak musíte zvolit lehčí variantu, například bundu s membránovým povlakem. Jedná se o prodyšný materiál, který nedovolí, aby pod pláštěm zůstala vlhkost.

Co nosí pod kabát?

Slingokurtka - velmi teplá věc, takže ji noste na jaře a na podzim můžete mít na sobě tričko nebo košili. V chladném období, pod ní, samozřejmě, by měl nosit více teplé oblečení - svetr, rolák, svetr.

To je asi máma. Dítě musí být také dostatečně teplé. Nezapomeňte, že teplo mateřského těla je přeneseno na dítě. Stačí jen lehká fleecová nebo bavlněná blůza, punčocháče nebo kalhoty, teplé ponožky.

Recenze

Slingokurtki se v nedávné době objevil v ženském šatníku, ale tak rychle a pevně obsadil jejich výklenek, že teď nikdo není překvapen mladou mámou s dítětem, která má takovou bundu.

Mezi těmi, kteří si koupili 3 v 1 slingokurt a již se jim podařilo nosit během těhotenství a po porodu, můžete často slyšet pozitivní recenze. Nejprve si zákazníci všimnou funkčnosti modelů. Slingokurtku lze nosit v různých časech těhotenství, snadno se mění pod rostoucím břichem a přitom zůstává velmi stylový a pohodlný.

Kromě jiných výhod si zákazníci všimnou pohodlí bundy v provozu. Dítě je plně chráněno před větrem a chladem, zatímco popruhy umožňují dítěti uvolnit ruce a nohy a matka může kdykoli něco opravit, je-li to nutné.

Potěší maminky a velký výběr modelů. Slingokurtki lze zkrátit nebo protáhnout, demi-sezónu i zimu, s izolací a bez izolace, doplněnou různými pomocnými prvky atd.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah