Oblečení v mateřství

Bílé mateřské šaty

Bílé mateřské šaty

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Proč je často vybírán?
 2. Kdo to bude?
 3. Styly
 4. Délka
 5. Tipy pro výběr

Každá těhotná žena chce vypadat krásně a neodolatelně. Různé styly umožňují podtrhnout nebo skrýt změny tvaru. Barevné schéma může být různé, ale mnoho těhotných žen, jako jsou šaty bílé barvy, zejména v horkém počasí.

Proč je často vybírán?

Během těhotenství se každá žena cítí inspirovaná a radostná a chce tuto náladu sdílet s ostatními. Oblečení je nejlepší způsob, jak vyjádřit své emoce.

Řada modelů a stylů je poněkud omezená pro těhotné ženy, takže je to bílá barva, která umožňuje zesvětlit váš obraz, učinit z něj romantické, jemné a lehké.

Bílé šaty pomohou zdůraznit ženskost nastávající matky. To je obzvláště populární v teplém období.

Kdo to bude?

Bílé šaty mohou být v šatníku každé dívky, ale měli byste si vybrat ten správný.

Tato barva může mít mnoho odstínů:

 • zima
 • teplý
 • neutrální.

Při výběru bílých šatů je to vyzvednutí barvy kůže, protože tento faktor se stává rozhodujícím. Bílá barva může osvěžit obličej nebo zdůraznit všechny jeho nedostatky.

Pokud má dívka tmavou pleť, měl by být odstín bílé také tmavší. Pro majitele bledé kůže by bylo nejlepším řešením popel-bílé šaty. Pro dívku s opálenou barvou pleti si můžete vyzvednout šaty ze smetany nebo mramorového odstínu.

Styly

Návrháři neustále vytvářejí nové stylové a mimořádné kolekce šatů pro těhotné ženy, které často používají bílou barvu.

Říše

Nejpohodlnější styl oblečení pro těhotné ženy je model s vysokým pasem v empírovém stylu. Postava se nehodí a zdůrazňuje zvláštní postavení nastávající matky.

Šaty dokonale podtrhují krásu svěžího ňadra a neomezují břicho, takže se žena cítí přitažlivá, okouzlující a svobodná.

Bílé šaty mohou být zdobeny jasným pásem nebo vynikající výšivkou, pak to bude více slavnostní a elegantní.

Řečtina

Vynikající možností jsou šaty v řeckém stylu, zejména pokud těhotná dívka působí jako nevěsta. Různé závěsy a dekorativní prvky pomohou vytvořit unikátní večerní šaty.

Tento styl mírně skrývá zvýšené břicho díky volnému řezu. Ale buďte opatrní při výběru velikosti šatů, protože je velmi důležité, aby živůtek nebyl těsný, jinak bude tento oděv vypadat směšně.

Přímo

U těhotné dívky bude vypadat krásné oblečení rovný řez, který půjde na obrázku. Jemně zdůrazňují oblast dekoltu a popisují rostoucí bříško.

Pro každý den si můžete vybrat šaty s ošuntělý, který skryje břicho, nebo jemnou krajkou.

Letní model šifonu dobře zapadá do džínové bundy a tmavého příslušenství. A v chladných dobách se šaty s oblečením mohou nosit s vysokými botami nebo svetrem.

S kontrastním tiskem

Originální bílé šaty, zdobené kontrastním lemem nebo černým potiskem. Tato kombinace poskytuje vedle elegance a originality.

Návrháři navrhují použít kombinaci tkanin k nápravě problémových oblastí a učinit těhotnou ženu štíhlejší.

Délka

Krátké

Často těhotné ženy chtějí koupit krátké šaty, ale bohužel ne všechny modely jsou pro ně vhodné.Nejlepším řešením jsou šaty s nízkým pasem, které umožní popsat přítomnost břicha.

Velmi krásná na těhotné dívce bude ležet model se širokou siluetou ve tvaru písmene A, zatímco pas zcela chybí. V těchto modelech se každá nastávající matka bude cítit lehká a svobodná.

Midi

Délka midi je relevantní pro šaty pro každý den. Bílá barva je zřídka nošena v každodenním životě, ale bílé šaty s délkou midi budou skvělým řešením pro procházku v horkém dni.

Na podlahu

Mezi bílé dlouhé šaty na letní šaty nebo šaty na popruhy bude vyhovovat. Tyto styly se vyznačují vysokým pasem a tkanina padá volně, takže je ideální pro zakulacené bříško.

Večer

Těhotné ženy mohou nosit omezený počet stylů, které mají být publikovány. Najít bílé šaty jen v salonu oblečení pro těhotné ženy.

Mezi produkty, které navrhují designéři, si můžete vybrat krajkové šaty s rovným střihem, trapézem, šifonovými modely s vysokým pasem nebo šaty v hedvábné podlaze, které se vejdou do hrudi a padají volně dolů.

Tipy pro výběr

 • Stojí za to koupit bílé šaty pro těhotné ženy pouze z přírodních tkanin, i když je povoleno malé množství syntetických vláken. Perfektním řešením pro šaty bude vlna, len, hedvábí nebo bavlna.
 • Hraje důležitou roli nebo styl oblékání. Při výběru modelu zvažte zaoblené bříško, zvětšená prsa atd. Některé modely bílých šatů pomáhají skrýt stav budoucí matky pomocí speciálních vložek.
 • Šaty by neměly držet pohyby ani stlačit tělo, takže je lepší nosit šaty z elastické tkaniny.
Poznámky
 1. Alina
  14.02.2016

  Bílé šaty jsou ideální pro těhotné, protože to je barva čistoty. barva andělů. Vyberu si jen takové šaty.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah