Oblečení v mateřství

Krátké mateřské svatební šaty

Krátké mateřské svatební šaty

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Krajkové oblečení
 2. Nadýchané šaty
 3. Přímky
 4. Silueta
 5. Zkrácené šaty v řeckém stylu (Říše)
 6. Transformátor
 7. Další možnosti
 8. Některá doporučení

Svatba - to je jedna z nejdůležitějších událostí v životě každé dívky, stejně jako těhotenství. Pokud je oslava plánována v létě, dobrým řešením by bylo zvolit si krátké svatební šaty pro těhotné ženy. Lehké, prodyšné látky nedovolí popálení a volné zkrácené styly nebudou bránit pohybu. V těchto šatech budete co nejpohodlnější a ne horké.

V současné době se mnozí vdávají, když očekávají dítě, ale někteří se snaží tuto událost odložit, protože věří, že nebudou vypadat tak přitažlivě. Ale ve skutečnosti to tak není. Mateřské svatební šaty prezentovány ve velkém sortimentu, existuje mnoho krásných a originálních modelů, takže není pochyb o tom, že nevěsta bude vypadat atraktivně.

Všechny svatební šaty pro ženy v této pozici berou v úvahu anatomické rysy a, až na vzácné výjimky, pomáhají učinit břicho těhotné ženy co nejnepodobnějším.

Krajkové oblečení

Svatební šaty, šité z krajkové tkaniny, vypadají obzvláště krásně na těhotných nevěstách. Ani nemusí doplňovat různé prvky, dívky vypadají elegantně a bez nich. Ale v některých případech jsou svatební šaty zdobeny korálky, kamínky, skleněné korálky, barevné pásy. Těhotná nevěsta v takových šatech vypadá obzvláště ženský a něžný.

Záleží na zvoleném stylu krajkových šatů: těhotenství bude viditelné nebo zůstane sotva znatelné. Zejména hrají roli barvy látky. Zde je lepší dát přednost pastelovým tónům.

Výběr krajkových šatů pro těhotné ženy je stejně široký jako pro nevěsty, které nejsou v pozici. V závislosti na období, vyberte si bustier šaty, A-line, zkrácený Empire styl, nebo krátký model různých pomp.

Neobsahuje popruhy, prolamované rukávy. Pouze pouzdro baterky není vhodné, protože přidává obrázek navíc. To platí i pro síťované volánky, velké luky, kudrlinky. Pokud nevěsta není plachá ze své pozice, může ji zdůraznit krásným saténovým páskem.

Nadýchané šaty

Nedávno, krátké svatební šaty pro těhotné ženy s plnou sukni jsou trend. Takové šaty jsou vzorem padesátých let a móda je zpět. Dokonce i celebrity preferují krátké svatební šaty.

Samozřejmě, korzet bude muset být opuštěn v pozdních stádiích těhotenství, model s vysokým pasem je zde potřeba, ale sukně, která se skládá z velkého množství vrstev, bude mít veškerou pozornost na sobě. Můžete si také vybrat model s hlubokým výstřihem do V.

Díky svěžím šatům můžete těhotenství skrýt ve čtvrtém a pátém měsíci.

Přímky

Přímé, volné šaty budou jednou z nejlepších možností, s nimiž můžete svou siluetu zpestřit. To pomůže malým prvkům na šaty, jako je například lehký pás pod prsou nebo brož. V tomto případě by měl být dekolet uzavřen.

Silueta

Těhotná nevěsta v šatech A-line se může cítit obzvlášť pohodlně. Tato volba je vhodná pro ty, kteří svou pozici neskrývají. Oblečení, které dělá siluetu nevěsty ve tvaru A, vypadá dobře v raných fázích těhotenství a později.To může být objednáno kompletní s bolero: to bude velmi užitečné pro ty, kteří mají rádi tyto šaty, ale stále nechce ukázat bříško, a nevěsta nebude zmrazit v chladném počasí, protože bolero krajky tkanina nebo satén bude pokryta .

Zkrácené šaty v řeckém stylu (Říše)

Svatební šaty v řeckém stylu - dobrá volba pro nastávající matky. Hlavním detailem tohoto oděvu je vyvýšený živůtek, který vypadá obzvláště krásně u žen s velkými prsy. Proto během těhotenství dokonale zdůrazňuje důstojnost nevěsty.

Atraktivní vlastností tohoto stylu je tkanina, která je velmi krásně padající vlny dolů. To neplatí jen pro těhotné ženy, mnoho nevěst se také líbí zkrácené šaty řeckého stylu, protože všechny nedostatky na obrázku jsou skryté.

Říše šaty vyžadují dekorace. Jednou z možností může být stuha pod hrudníkem, luk-květ, který, stejně jako stuha, může být zdoben kameny, perlami nebo jednoduše vyroben z krajky.

Transformátor

Těhotné ženy, které si vezmou, by měly věnovat pozornost transformaci šatů. Tato možnost se výrazně liší od klasického oblečení. Kromě toho, že šaty jsou vyrobeny v původním designu, je riziko zamotání do dlouhých spodniček sníženo. Během slavnostního večera můžete nejen sedět u stolu a přijímat blahopřání od hostů, ale také strávit večer na tanečním parketu, ukazovat hostům jejich krásné nohy, aniž by přemýšleli o bezpečnosti svatebních šatů.

Další možnosti

Existují i ​​další možnosti pro svatební šaty pro těhotnou nevěstu.

Jeden z nejpopulárnějších stylů je fishtail, když přední strana šatů otevírá nohy nevěsty a pomalu se mění v krásný dlouhý vlak vzadu. Vzhledem k momentu, že u těhotné ženy, v každém případě budou šaty vztyčeny, je lepší vypadat přirozeně.

Bundy jsou vhodné pro svatební šaty místo tradičních závojů. Takové módní detaily, které se oblékají na šaty družičky, pomohou skrýt svazky a budou vypadat velmi originální.

Některá doporučení

Pokud se nevěsta stále rozhodla pro krátké šaty, měla by věnovat pozornost některým tipům, které učiní obraz úplnějším a úplnějším:

 1. Pokud volba padla na šaty ve stylu 50. let, stojí za to vyzvednout příslušenství podobného stylu.
 2. Rozptýlit pozornost hostů od zaoblené postavy pomůže a prodlouží účes.
 3. Pokud jde o těžké tkaniny, je lepší je odmítnout. Více vzdušné šaty pomohou dát lehkost obrazu nevěsty a učinit z něj okouzlující a delikátní.
 4. Z vysokých podpatků nebo stiletto bot by mělo být upuštěno, protože takové příslušenství může nepříznivě ovlivnit vaši pohodu. V tomto případě by boty neměly být na popruhu, aby se noha vizuálně zkrátila.
 5. Punčochy nebo punčochové kalhoty by neměly být příliš těsné, aby nedošlo k sevření nohou.

Upozorňující na tato doporučení, bude každá těhotná žena, která si vezme, bude moci vypadat a cítit se dobře v jakémkoli stylu svatební šaty na takový významný den.

Poznámky
 1. Ira
  21.06.2015

  Je to v krátké svatební šaty tak pohodlné, jak je to možné v létě. Je nutné dát pohodlí první, protože musíme dbát nejen na sebe, ale i na dítě uvnitř nás :)

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah