Šaty styly a modely

Šaty ze šrotu - od jednoduchých až po extravagantní obrázky

Šaty ze šrotu - od jednoduchých až po extravagantní obrázky

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Rozmanitost šrotu
 2. Proč potřebujete originální šaty
 3. Pánské košile
 4. Trička nebo trička
 5. Z šálu
 6. Z pánských kravat
 7. Ze stanu
 8. Papír
 9. Z lesklého časopisu
 10. Jedlé
 11. Z míče
 12. Z jídel
 13. Z pytle na odpadky
 14. Z pytlů
 15. Disky
 16. Blesku
 17. Lepicí páska
 18. Podzimní listí
 19. Od květin a rostlin
 20. Z jiných materiálů

Tok času se nezastaví. Nezastaví se a móda. Každý den je snazší sledovat módní trendy, protože se na pódiích stále častěji objevují šaty ze šrotu.

Šaty, vyrobené vlastními rukama, nejen ukázat své schopnosti a kreativitu, ale také aktualizovat skříň s pár nových originálních oblečení. Většina šatů prezentovaných v článku není příliš vhodná pro každodenní život, ale pár nápadů bude dokonale realizováno a vaše snímky budou zajímavější.

Rozmanitost šrotu

Pro tvorbu oblečení z improvizovaných prostředků vše kromě objemných a těžkých materiálů.

Jedním slovem, v kursu stojí za to vyprázdnit všechno, co leželo v mezaninu, a už měl jednu nohu v koši.

Proč potřebujete originální šaty

Šaty z improvizovaných prostředků vám umožní ukázat svou kreativitu, zúčastnit se soutěže, vyniknout na oslavě, stejně jako aktualizovat staré oblečení, které je z módy nebo jste již unavení z vás.

Navíc je to nejoriginálnější způsob, jak si obléknout šaty bez zvláštních finančních nákladů.

Pánské košile

Na vrcholu popularity jsou nyní šaty z velké pánské košile. Najdete mnoho způsobů, jak proměnit košili na šaty, ale zaměříme se na dvě hlavní.

První metoda je bez šití. Připevníme si košili tak, aby byl krk vyšší než hrudník a límec je jako lem. Rukávy jsou ovinuty kolem pasu a uvázány na přídi. Neobvyklé a stylové šaty jsou připravené!

Přečtěte si více v článku o jak si vyrobit šaty z pánské košile.

Druhou možností, jak jste již pochopili, je přeměna košile na šaty pomocí šití. Internet je plný různých způsobů přepracování, takže můžete snadno najít vhodnou možnost a vypadat mimořádně a jasně.

Trička nebo trička

Dalším populárním materiálem je pánské tričko nebo tričko. Existuje také mnoho nádherných a zajímavých modelů.

Pokud je tričko velké a máte štíhlou dívku, můžete toto tričko proměnit pomocí šití na šaty.

Z šálu

Plážové pareo nebo velký šátek se stejnou lehkostí se promění v šaty.

Vzal dva identické šály a svázal je v jednom rohu. Předpokládejme, že je to pravé rameno. Vrhneme jednu kapesník dopředu, druhou. Šátek si vezmeme za boční rohy a připoutáme na pravou stranu a boční rohy přední - nahoře a na levé straně. Přidejte k pásku tenký popruh a jste krásná!

Zajímavý outfit si můžete také vyrobit z jednoho šátku tím, že ho různými způsoby svazujete.

Z pánských kravat

Ještě předtím, než tato móda přišla, as ní i návrháři. Vazby, sešívané dohromady a navzájem organicky sladěné, se promění v nepřekonatelné a nádherné mini šaty. Pokud máte na skladě spoustu materiálu, můžete vytvořit šaty o maximální délce.

Šaty dvou barev, nejen šité mezi sebou, ale v některých místech tvořící vazby, vypadají exkluzivně a výborně.

Ze stanu

Proč ne? Představte si šaty s otevřeným a vybaveným vrcholem, přední zip, dlouhá sukně a ocas se táhne dozadu. Vyrobené v několika barvách, tyto šaty vypadají velkolepé sám. A pokud odstraníte vše, co naznačuje předchozí účel a použití látky, pak jen velmi málo lidí by hádalo, že tyto šaty byly vytvořeny vámi z improvizovaných prostředků.

Kreativci pokračovali v kombinované turistice s módou, vytvářeli stany.

Papír

Každý dům měl opravu, po které byly kusy, a dokonce i role tapet a papíru. Postupem času se zaprášili v podkroví nebo mezaninu. Nastal čas, aby si do nich vdechli druhý život a vytvořili si papírové šaty vlastníma rukama.

Nasaďte horní část s několika přadénkami papíru kolem trupu. Za nebo stranou lepíme papír lepicí páskou. Tímto způsobem můžete také vytvořit rovnou sukni, kterou kombinujeme s živůtkem. Pokud se vám tato možnost nelíbí, můžete si vzít starou sukni, ke které připojíte kuželové prstence z papíru a v několika vrstvách. Získejte objemnou a načechranou sukni. Tímto způsobem můžete šít vlak nebo další úrovně.

Nejúžasnější věc je, že jsou vytvořeny celé dílny, které vytvářejí originální oblečení.

Chcete-li vytvořit papírové oblečení, můžete si vzít: tapety, noviny, časopisy, ubrousky, bonbóny, krabice, balení, karton, vlnitý papír a dokonce toaletní papír.

Ale ne každý si bude myslet na šití šaty z dětské knihy.

Šaty z papíru je možné nosit několikrát, pokud jsou pečlivě vyříznuty „podél švu“, který je pak zapečetěn páskou. Jednoduché a prakticky zdarma. A co je nejdůležitější - krásné. Není divu, že říkají, že všechny jsou geniální v jednoduchosti.

Z lesklého časopisu

Naprosto všechny domy mají hromadu zbytečných lesklých časopisů, ve kterých se vám líbí jeden nebo dva články. Vystřihneme nebo roztrháme předměty a složíme je do tatínka a necháme časopisy jít do šatů. Koneckonců, neměl jsi šaty z časopisů?

Jehly a nitě, sešívačka, nůžky, časopisy, lepicí páska a šaty jsou vše, co potřebujete.

Jedlé

Cukroví

Ano, ano, neslyšel jste. Pokud nejste sladký, pak se pokuste vytvořit šaty sladkostí. Rozmanitost obalů vám pomůže vytvořit specifický rozsah barev a různé tvarované bonbóny vám pomohou ozdobit různé prvky oblečení.

Vše, co potřebujete, je koupit cukroví a vybavit se jehlou a nití. Šijte na staré bonbóny na šaty, umísťujte je tak, jak vám to diktuje fantazie - a máte zaručený úspěch. Budete královnou míče, a to především ze sladkého zubu, abyste zůstali stranou.

Z čokolády

Z tohoto krásného dezertu vytvořte celé sbírky šatů, které doplní čokoládové festivaly.

Z ovoce a zeleniny

Pro vegetariány a vedoucí zdravého životního stylu vytváří korejský umělec šaty ze zelí, cibule, zelení, banánové slupky a jiné chutné a zdravé zeleniny.

Pečení

Módní návrháři ukázali, jak nahradit puff rukávy s lahodným chlebem bochníky. Obyčejné bagely také našly místo v extravagantním světě módy. Byly použity jako dekorace.

Z masa

Jedlé, ale ne velmi chutné šaty ze syrového masa. Vypadá to také ne esteticky příjemně, ale to nezabránilo Lady Gaga v tom, aby ji použila pro své pobuřující účely.

Z míče

Pro odvážné experimentátory bude dělat nápad na balónek. Pro tvorbu budou vhodné jak podlouhlé kuličky pro modelování, tak obyčejné kuličky, které zdobí interiér.

Můžete je propojit ve všech typech vazeb a vzorů - vše je ve vašich rukou a záleží na vaší fantazii. Lehké šaty z kuliček efektivně a nezapomenutelně se třpytí a hrají se světlem, vhodné pro rozhodující dívky, které se nebojí být v centru pozornosti.

Jemně nostalgický pro dětské šaty z kuliček pro dětské hřiště. Pokud je objemná silueta trochu rušivá, můžete je po zdobení nahradit míčky z deodorantů nebo tenisky.

Z jídel

Nahromaděné vidličky a lžíce, stejně jako biče, lze také použít pro jiné účely. Šaty z plastu jsou přístupnější a něžně vypadají, zatímco šaty z nerezové oceli dodají obrazu požadovanou ostrost.

Není třeba předpokládat, že rozbité nádobí - to je bohužel. Naštěstí - v podobě nových šatů. Takže s pomocí porcelánových střepů můžete vytvořit mistrovské dílo.

Z pytle na odpadky

Vynikající a úžasné šaty mohou být vytvořeny z pytlů na odpadky. Nafouknuté balíčky vytvoří svěží princezna oblečení. A balíčky, nakrájené na třásně, a pak šité svěží volánkami, pomohou vytvořit obraz amazonského válečníka.

Šaty na šaty z černých balíčků efektivně vypadají. Tento obrázek je ideální pro oslavu Halloweenu.

Také stojí za to věnovat pozornost ostatním plastům pro domácnost. Ze dna lahví si dejte skvělé šaty. A z jednorázového nádobí - kombinovaná princezna z pohádky.

Z pytlů

Kostkované nebo v běžných pytlích lidového trhu nejsou nejhorším materiálem pro vytváření neobvyklých oděvů. Kromě toho je buňka vždy v módě.

Disky

Na starém monochromatickém tričku, tričku nebo na šaty můžete šít disky nebo kousky disků - oblečení do klubu nebo na diskotéku.

Šaty z disků vypadají zajímavě a neobvykle a díky reflexním vlastnostem je také velkolepé.

Blesku

Šaty blesku, prezentované jedním mladým designérem, vypadají úžasně a extravagantně. A co jsme, ne designéři? Sešíváme zipy mezi sebou na vzoru a bez šipek. Velikost přizpůsobit.

Můžete vytvořit kombinované šaty, kde je živůtek nebo sukně vyrobena ze zipů a druhý prvek je převzat z jiného oblečení. Bude to velmi stylové a zajímavé.

Lepicí páska

Překvapivě pomáhá vícebarevná lepicí páska vytvořit neobvyklé, kyselé společenské šaty.

Podzimní listí

Na podzim budou šaty na šaty velmi šikovné a cenově dostupné. Pro jeho vytvoření jsou zapotřebí čisté celé listy, které jsou ušity ocasem stejným principem jako disky. Vypadá skvěle a svěží. Ale stále existuje několik významných nedostatků, kterým byste měli věnovat pozornost.

 1. Šaty by měly být vytvořeny bezprostředně před akcí, kterou budete nosit. Listy zasychají velmi rychle a nemusí to být přesně to, co byste chtěli.
 2. Také listy jsou velmi křehký materiál. Ocasy se odtrhnou a listy padají a vytvářejí mezery v obrysu oděvu. Proto je třeba oblečení nosit opatrně.

Od květin a rostlin

Láska k květům nikdy nezmizí. Jsou výborným prostředkem pro projevení pocitů, domácích dekorů a v poslední době materiálu pro šaty.

Přírodní květinové oblečení zůstávají relevantní nejen pro různé festivaly, ale i pro koncerty.

Z jiných materiálů

Materiály asistentů jsou natolik početné, že je obtížné je v jednom článku.

Šaty jsou vyrobeny z peří pávů, ale nikdo nezakazuje experimentovat s péřem ptáků.

Sušené trávy a slámy se také hodí pro tkané koule šaty.

Stručně řečeno, některé z výše uvedených materiálů, stejně jako rukavice, staré deštníky, zbytečné medvídky, pivní čepice, plechovky od piva, žárovky, vlasy - to nevyhazujte. A co když se někdy hodí.

A pokud vám dojde fantazie, pak použijte reklamu výrobců různých výrobků.

Doufáme, že článek bude pro vás užitečný a bude užitečný. Pamatujte, že všechno je ve vašich rukou - hlavní je být trpělivý a ovládat se fantazií a zbytek bude následovat. Hodně štěstí ve vašem úsilí.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah