Šaty a modely

Plisované šaty: pojďme mluvit o módních záhybech

Plisované šaty: pojďme mluvit o módních záhybech

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Rysy šaty plisované
 2. Kdo je vhodný?
 3. Rozdíl zvlnění od plisse
 4. Tkaniny
 5. Délka
 6. Populární barvy
 7. Marilyn Monroe skládané šaty
 8. Co nosit?
 9. Boty
 10. Příslušenství

Plisovaný - je úžasný způsob, jak dát luxusní vzhled tkaninám a oděvům. Luxusní a ženskost dávají skládané šaty, které každá žena může nosit, s důrazem na její krásu.

Rysy šaty plisované

Množství záhybů je obtížným prvkem obrazu, proto se obvykle používá následovně:

 • Spodní část šaty je skládaná sukně. Pomáhá posouvat akcenty dolů, je možné pro šaty jakékoliv délky s nízkým nebo vysokým pasem. Zředí se dalšími detaily obrazu a zanechá v sobě dotek ženskosti a elegance.
 • Detail skládaný: na rukávech skrývá plnost rukou, v horní části šatů - vizuálně zvětší objem hrudníku. Pomáhá vytvářet elegantní obraz, přidává bohémský šik díky rozptylu tkaniny rukávů. Vede pohled z širokých boků. Obraz je elegantní a zajímavý.
 • Plné po celé délce šatů - vynikající a slavnostní možnost. Často je poražen nedostatkem rukávů, lakonickým límcem a krásným doplňkem. Oblečení tohoto střihu se používá pro oslavy, takže musí být vybíráno velmi pečlivě. Tento trend však neztrácí význam pro několik sezón.

Šaty z tenkých materiálů umožňují vytvářet vícevrstvé modely různých textur. Použití vícevrstvých průsvitných a tekutých tkanin je dokonale kombinováno s plisovanými.

Kdo je vhodný?

Skládaná tkanina má zajímavé vlastnosti. To vám umožní přikrýt a vytvořit objem, a v přítomnosti svěží formy - dovedně skrýt. Je potěšující, že si vyberete správnou délku a místo akcentů.

Folds přidávají objem, takže jdou na štíhlé dívky, vytvářejí lehkost, dávají něžný a romantický obraz. S šikovnou prezentací, plisování je schopno skrýt svou plnost, zdůrazňující ženskost, přidávající sofistikovanou eleganci.

Vysoké dívky si mohou vyzkoušet na dlouhých skládaných šatech, záhyby na sukni zamaskují načechrané stehna, v problematických případech je možné přesunout důraz na horní část. To platí pro postavu "hruška": zahalená živůtek nebo rukávy vytvoří správné proporce. Chlupaté skládané sukně odvracejí pozornost od širokých ramen. Plně krátké holčičky musí být opatrné s touto texturou tkaniny, budou jim pomáhat barevné akcenty, záhyby po celé délce šatů nebo použití velkých plochých záhybů, které maskují objem.

Rozdíl zvlnění od plisse

Zvlnění a skládání - způsob, jak přidat objem konečného výrobku přidáním látky určitým způsobem. Plisovaná jedna strana je delší, druhá kratší. Bez ohledu na směr a umístění záhybů bude šířka záhybu větší než lem. Zvlnění bylo provedeno se stejnou velikostí a pro záhyb a pro záhyb. Proto v sekci připomíná akordeon, který je vyroben pro papírový ventilátor.

Z tohoto důvodu je výhodnější měnit šířku vlnitých tkanin: mají stejné, rovnoměrné záhyby. S plisovaným to bude obtížné, protože je těžké pozorovat proporce záhybu.

Tkaniny

Nejjednodušší způsob, jak dát požadovaný tvar lehkým a tenkým tkaninám, které jsou krásně přehozené (satén, šifónové základy, hedvábí). Tradičně se používají pro elegantní vlnité šaty. Efektivně vypadají jako skládaná kůže, pletenina a pletení. Organické struktury typu kůže vytvářejí jedinečný a elegantní vzhled.Teplé látky dělají záhyby více ležérní a kancelářské.

Plisovaná vlna vypadá ušlechtilá a drahá, je známkou dobrého tónu. Oblékání pletených a pletených tkanin v záhybu - zajímavá a nebezpečná recepce. Je lepší skrýt plnost pletené gumy nebo ji ozdobit, ale pro plné dámy je lepší se vyhnout takové složité hře stylu a materiálu. Budoucí maminky mohou ale ráda použít vlnité a skládané od vysokého pasu dolů v pletených a pletených šatech.

Délka

Délka oděvu by měla být vybrána pro konkrétní případ, s ohledem na výšku. Důležitá bude délka skládaného, ​​jeho vztah s dalšími detaily. Plně skládané šaty - výstupní verze, slavnostní a elegantní. Přímé nebo upravené šaty s plisovaným lemem jsou univerzálnější a perfektně zapadají do obchodní atmosféry.

Stylisté věří, že záhyby by měly skrýt velké objemy, skrýt je. Nerovné nohy mohou být také pokryty takovými šaty. Ale i to stojí za to zdůraznit asymetrický lem v záhybu.

Dlouho na podlahu

Šaty pro společenské akce a kobercové stezky budou zvláště jemné a elegantní, pokud budou zdobeny záhyby. Vypadá skvěle s otevřeným hřbetem, holýma rukama, dalšími možnostmi dekoltu, s průhledným a létajícím povrchem. Americký průlez úst přidává zjemnění a lakonickou závažnost. Dlouhé šaty v malém záhybu - věčná klasika drby.

Midi

Expresivní a nebezpečná délka oblečení. Ona dělá postavu přitažlivou a ženskou, s důrazem na boky a nohy. Pokud se jedná o problémovou oblast - mírně prodlužte sukni, přesuňte zvlnění nahoru a zdůrazněte bustu ozdobného krytu.

Jemné tkaniny a výstřih - výsada večerních šatů. Hustý materiál, diskrétní barvy a design, klasické styly, striktní detaily promění model na kancelářskou verzi.

Krátké

Skládané mini šaty jsou skvělým komplimentem k postavě, připomínající retro styl. Velká pozornost je věnována obojku. Takové šaty budou vypadat dobře na miniaturních dívkách se štíhlou, napjatou postavou.

Populární barvy

Aby se model nezkomplikoval, použijte prosté tkaniny pro skládané. Kresba je používána jen zřídka, malá a jednoduchá. Zajímavě vypadají kombinované šaty s kontrastním nebo jednobarevným povrchem. Pokud se používají různé tkaniny, pak by gama měla být stejná. Stylisty jako přechody, vliv degradace ve výkonu složitých záhybů. Jasné a syté barvy jsou vždy dobré a přitahují pozornost. Jemné pastelové odstíny zdůrazňují vanilkovou náladu a romantiku.

Černá

Černé skládané šaty jsou všestranné možnosti, které je snadné udělat jak kancelář a slavnostní. Správné příslušenství pomůže vytvořit obraz.

Bílá

Bílé šaty se také snadno přizpůsobí situaci, stejně jako černé. Vzhledem k barvě se blíží letnímu a elegantnímu provedení.

Červená

Světlé a nasycené barvy zdůrazní styl a učiní šaty hlavním detailem. Ideální pro oslavy, ale tyto šaty vyžadují krásný střih a zodpovědný přístup ke všem nuansám.

Marilyn Monroe skládané šaty

Nejslavnější a báječně drahé šaty v historii lidstva. Toto bílé mistrovské dílo bylo vytvořeno speciálně pro Marilyn. Stylistům se podařilo vytvořit stručné a upřímné šaty. Nyní je to nejoblíbenější model, který je považován za klasický.

Co nosit?

Sváteční a letní šaty, skládaný, hladce se mísí s etnickými a klasickými, tvoří český oděv, hippie nebo ležérní. Vypadají skvěle s bundami, vestami, bundami, koženými a džínovými bundami. Tento top ztlumí neopatrnost nebo zdůrazňuje něžnost šatů. Elegantní a večerní modely jsou náročné: krajky pláštěnky, bolery a vesty nebo kožešiny pro sezónu.

Boty

Pro kancelář potřebujete klasickou loď, lofty, baletní byty. V letním souboru jsou vhodné sandály, ploché a na platformě, otevřené sandály.Síťované boty zdobí dlouhé nohy s krátkou délkou šatů.

Maxi vyžaduje elegantní podpatky. Je důležité sledovat sezónnost a udržovat styl šatů.

Příslušenství

Je nutné používat šperky pečlivě, neměly by být objemné a složité.

Prolamované, tenké, se vzduchovými prvky a malými kameny náramky, čelenky a řetízky, tenké pásy vám pomohou dát eleganci a dokončit obraz.

Plisovaný - vynikající a výrazný trend, který by měl být ve vašem šatníku!

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah