Šaty styly a modely

Tulipánové šaty - inspirované květinami

Tulipánové šaty - inspirované květinami

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Kdo je vhodný?
 2. Druhy řezů
 3. Tkaniny
 4. S rukávy
 5. S kapsami
 6. Populární barvy
 7. Délka
 8. Je tento styl vhodný?
 9. Co nosit?
 10. Příslušenství
 11. Boty

Tulipán šaty jsou velmi populární a atraktivní. Název stylu je spojen s velkou podobností šatů s tulipánovým květem, který je obrácen vzhůru nohama.

V pase jsou tulipánové šaty úzké, v oblasti stehna se sukně takových šatů rozšiřují a na lemu se zužuje. Pro přidání objemu do sukně, je buď shromážděna v záhybech v pase, nebo doplněna různými prvky a vložkami.

Šaty tohoto stylu mohou sloužit jako každodenní oblečení a oblečení pro oslavu. Pomáhají skrýt plnost boků a vizuálně prodlužují nohy, stejně jako se zaměřují na pas.

Kdo je vhodný?

Tulipán šaty jsou spojeny s jara, něhy a mládí, tak to je častěji volen mladých dívek. Vypadá stejně dobře jak na mladou dámu s nadměrnou štíhlostí, tak na dívku s nádhernými formami.

Bezpochyby nejlepší styl "Tulipán" se bude dívat na ženy, jejichž postava se podobá obdélníku a přesýpacích hodin, zejména v přítomnosti štíhlých nohou.

 • Objemová sukně pomáhá vytvořit harmonický tvar „obráceného trojúhelníku“.
 • Dívka s siluetou „trojúhelníku“ by si měla vybrat model, který má objemné rukávy nebo závěsy kolem výstřihu.
 • Křehké dívky budou vypadat nejlépe v šatech, které mají otevřený top.
 • Pokud má dívka tvar jablka, bude pro ni nevhodná volba.

Druhy řezů

Nejoblíbenější výstřih, který se nachází v tulipánové šaty je ve tvaru písmene V. V některých modelech se vytváří v důsledku přítomnosti pachu. Ostatní běžné výřezy v šatech tohoto stylu jsou oválné a kulaté. Také existují modely s obdélníkovým výstřihem.

Tkaniny

Pro šití se používají letní modely tulipánových šatů, chintz, šifon a bavlněné tkaniny.

Pletenina nebo vlna se používá pro běžné šaty, které se nosí v chladném počasí. Pokud je oblečení určeno pro oslavu, používá se samet, brokát, satén, hedvábí a další drahé tkaniny.

S rukávy

Délka rukávů v šatech tulipánu může být různá. Existují modely s dlouhými rukávy a kratšími rukávy. V tomto případě mohou existovat úzké rukávy i rukávy. Šaty tohoto stylu s volánky na ramenou jsou velmi populární.

Výrobky se širokými nebo tenkými popruhy jsou ve vysoké poptávce. Tam jsou také modely šatů, ve kterých ramena zůstávají zcela holé.

S kapsami

Některé modely tulipánových šatů mají vnitřní boční kapsy. Tyto prvky přispívají ke zvýšení hlasitosti do kyčlí.

Populární barvy

Černá

Černý Tulipán šaty jsou úspěšnou alternativou k černé šaty. Tento oděv je dostatečně přísný, aby se používal jako oblečení v kanceláři.

Pokud jsou ve výzdobě černých tulipánů použity kamínky nebo flitry, tento model lze nosit v klubu nebo na párty. Totéž platí pro modely s minimální délkou.

Ti, kteří chtějí upozornit na tenký pas, můžete vyzvednout kontrastní pás k lakonické černé s tímto stylem. Monochromatický černý outfit „tulipánového“ stylu s jasným pásem, například šarlatové nebo zlaté barvy, vypadá krásně.

Modrá

Modrá gama je prezentována v tulipánových šatech v různých odstínech - od měkké modré až tmavé džínoviny a indiga. Tmavě modré šaty „tulipánového“ stylu jsou štíhlé a pomáhají skrýt celé boky.Životopis takových šatů je často reprezentován výstřihem.

Hnědý kožený pásek nebo černý pás je vhodný pro modré šaty s tulipány.

Bílá

Bílé šaty tulipánu vypadají jemně a žensky, takže mohou sloužit jako krásné svatební šaty.

K vyloučení asociace se svatebními šaty, v bílých šatech takového stylu mohou být vložky z jiných barev, například černý lem na lemu a výstřih. Také bílý Tulipán šaty mohou být nošeny s jasným pásem.

Béžová

Pastelové odstíny pomáhají jemnému vzhledu. Tulipánové šaty této barvy se často používají jako ležérní oblečení a pokud je přidáte se zajímavým doplňkem, získáte romantický vzhled. Nejlepší ze všeho je, že hnědý nebo černý pás vyhovuje béžovým šatům tohoto stylu.

Červená

Jasně červené šaty ve stylu tulipánu se nosí na romantickém rande, plese nebo jiné oslavě.

Pokud takové šaty mají vícevrstvou sukni, model bude vypadat vzdušně. Saténový červený tulipán šaty s tenkými popruhy bude dobrou volbou pro párty nebo jiné důležité události.

Délka

Délka sukně šaty-tulipán je vybrána v souladu s růstem. Čím nižší je dívka, tím kratší je model, který si může dovolit. To však vyžaduje ideální tvar nohou.

Dlouho

Dlouhé tulipánové šaty mají obvykle délku kotníku uprostřed. Reprezentují je především večerní šaty z drahých tkanin s krásným povrchem. Nejběžnější jsou černé a červené a bílé dlouhé šaty tohoto stylu.

Midi

Šaty s délkou mírně pod koleny vypadají na vysokých dívkách perfektně. Oni jsou často diskrétní příležitostné šaty možnosti s rukávy různých délek.

Krátké

Krátké tulipánové šaty jsou nejběžnější a nejvyhledávanější módy. Jsou vybrány pro denní nošení i jako oblečení. Všimněte si, že šaty, které jsou o něco delší než koleno, jsou nejlepší pro dívky průměrné výšky. Také šaty s mini tulipánem sukně by měly být nošeny krátkými dámami.

Je tento styl vhodný?

Tulipán šaty vypadá docela atraktivní na dívky s obloukem, zejména pokud máte vysoké boty na podpatku s tímto oblečením. Nejlepší volbou pro obézní ženy bude model s vůní. Také dobrá volba pro nadváhu by byl tulipán šaty se středním nebo dlouhým rukávem.

Co nosit?

Nosit tulipán šaty s krátkou bundu nebo bundu, která nepokrývá boky.

Jeden z nejúspěšnějších doplňků je pás nebo popruh, jehož barva bude kontrastovat s tónem šatů. Jeho tloušťka je zvolena s ohledem na dívčí pas - majitel tenkého pasu může použít široký pás, a pokud chcete vizuálně udělat pás tenčí, měli byste zvolit pás menší tloušťky.

Příslušenství

Elegantní náušnice, náramky a tenké řetízky budou vhodným šperkem na stranu tohoto stylu. Můžete je přidat s šátkem a taškou s tenkým pásem nebo malou spojkou.

Boty

Nejlepší ze všeho je, že boty, které mají podpatky, se hodí k oblečení ve stylu tulipánu. Navíc, čím delší šaty, tenčí a vyšší pata na botách by měla být. Pro šaty s průměrnou délkou husté tkaniny jsou boty na vysokém podpatku dobrou volbou.

Poznámky
 1. Rita
  22.02.2016

  Tento styl přidává hodně svazku. Je lepší koupit non-bobtnající tkaniny, protože je po celou dobu pomačkaný kvůli záhybům.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah