Šaty styly a modely

Štíhlé šaty - elegance a elegance

Štíhlé šaty - elegance a elegance

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. K obleku
 2. Délka
 3. Módní modely a styly
 4. Pletení a háčkování
 5. Plné
 6. Přivažený
 7. Pletené
 8. Léto
 9. Svatba
 10. Večer
 11. Při promoci
 12. Barva
 13. Tisk
 14. Co kombinovat

V každé dívce je šatník, který nosí s potěšením - konec konců, takový oblek sedí jako rukavice. Je to o těchto šatech dnes budeme mluvit.

K obleku

Vestavěné šaty jsou vhodné pro téměř všechny. Hlavní věc, kterou si vybrat styl na obrázku:

 1. Pokud máte široká ramena, šaty s načechranou sukni a oblečený nahoře oblek, takové oblečení bude také skrýt široké boky.
 2. Krásné nohy budou prezentovat ve všech kráse krátké modely.
 3. Šaty na plášť vám pomohou skrýt vady v břiše.
 4. Asymetrický živůtek v šatech dodá vaší výšce další pár centimetrů.

Délka

Dlouho

Dlouhé šaty na obrázku se nejčastěji používají jako večerní šaty.

Přizpůsobení živůtek a měkkých záhybů látky dodá vašemu vzhledu ženskost a romantiku.

Plně vybavené šaty, které se hodí k vašemu tělu, zdůrazní každou křivku vašeho těla, odhalí vaše ctnosti a přidá chuť k obrazu.

Krátké

Více letní a příležitostná možnost je krátké polo-vybavené šaty. Pro každý den, šaty z nenápadných barev s načechranou nebo rozšířené sukně vám bude vyhovovat.

Vrchol může být zdoben různými způsoby: rukávy jsou krátké a tři čtvrtiny dlouhé, s širokými nebo úzkými ramínky, nebo dokonce bez nich, s kulatým, oválným, obdélníkovým nebo v-krkem.

Pokud jde o koktejlové šaty, existují stejná řešení, ale styl se může lišit. Například, plášť šaty s otevřenými rameny a výstřihem na boku nebo v decollete, zdobené šněrováním nebo guipure.

Další možnost: šaty řeckého stylu s tenkým pásem v pase a v-krk, vytvořený z průsečíku látky.

Nezapomeňte na klasiku, která nám dala legendární ženu Coco Chanel - malé černé šaty - jeden z všestranných oděvů obchodních a večerních šatů.

Midi

Středně dlouhé šaty jsou univerzální, mohou být nošeny každý den, pro obchodní jednání, pro strany nebo pro mládežnické party.

Dekorace živůtku, výstřihu, rukávů a lemu šatů může být velmi různorodá, takže byste měli model propojit s prostředím, ve kterém se nacházíte v tomto oblečení.

Módní modely a styly

S rukávem

Modely montovaných šatů mohou mít různé tvary rukávů:

 • přímka;
 • vybavené
 • baterku;
 • netopýrový rukáv;
 • vzplanul.

Délka rukávu se také mění: rukáv může být krátký, tři čtvrtiny dlouhý nebo dlouhý. Ty jsou ideální pro chladné období nebo den.

Najdete zde večerní a ležérní šaty se zajímavým rukávem, který je pro vás to pravé.

Přímo

Šaty na obrázku dokonale sedí na štíhlých dívkách, zvýrazní každou křivku těla a zdůrazní všechny výhody.

V-výstřih přidává zvýraznění obrazu a představuje hrudník v příznivém světle. Dlouhý, těsně přiléhající rukáv dokonale zapadne do vašich rukou a bude vypadat velmi elegantně.

Pokud jde o délku, krátké šaty a šaty střední délky ukáže vaše nohy ve svůdném světle, a pokud si vyberete dlouhé šaty, pak stejný účinek lze dosáhnout s řezem ze středu stehna.

Mořská panna

Mermaid silueta šaty jsou vhodné pro světské strany, různé oslavy a jiné večerní akce. Pokrývají postavu na kolena, takže obraz elegantní, romantický a atraktivní.

Zajímavý jazyk na dně nenechá nikoho lhostejného a udělá z vás královnu večera.

Flared

Řecké šaty a v empírovém stylu, namontované nahoře a rozšířené na dno, s pomocí nadměrně vysoké linie pasu skryjí vady v břiše a skryjí nedokonalé boky.

Kombinace rozšířené sukně s různými verzemi umožňuje vytvořit zajímavé modely.

S plnou sukní

Vestavěné šaty s rozšířenou sukní a střední délkou mohou být prezentovány ve stylu stylu a poskytnou vám jasný a neobvyklý pohled na párty.

A pokud je takový oděv vyroben ve stejné barvě, pak je perfektní jako večerní šaty.

Dlouhé šaty s nadýchanou sukní v siluetě princezny vždy vypadají luxusně a bohatě: otevřená ramena a výstřih přidávají k vaší sexualitě a emancipaci, ale zároveň ukazují vaši velikost a zdrženlivost.

Košile šaty

Sportovní dívky se budou líbit oblečenou košili, kterou lze nosit téměř každý den.

Kromě pohodlného střihu a stylu je další výhodou tohoto oblečení to, že může být nošeno jako samostatný oděv a také kombinováno s legíny nebo džíny.

Cut-off

Odříznuté šaty v pase budou zvýrazňovat váš pas a vizuálně ho zužovat. Načechraná sukně skryje boky a zdůrazní štíhlost nohou. Perfektní jak pro večerní, tak i pro každý den.

Velmi populární je dvoubarevný model šatů s vysokým pasem a zdobeným flounce.

Pletení a háčkování

Ideální pro chladné časy háčkované šaty a pletení. Řada zajímavých vzorů zdůrazňuje důstojnost a skrývá nedostatky.

Hlavní věc, kterou je třeba si uvědomit, je, že takové šaty přidají další pár centimetrů do pasu a učiní z vás trochu širší.

Plné

Na rozdíl od všech stereotypů, poloplné šaty vypadají skvěle na tlustých dívkách a v kombinaci se širokými pásy nebo různými bolerami skryjí některé nedostatky a činí postavu štíhlejší.

Nasazený vrchol zvýrazní krásu svěžího ňadra, tenký pás ukáže pas a dlouhá rovná sukně skryje nedokonalé boky s měkkými záhyby. Pomocí bolero a rukávy, můžete skrýt plnost paží, a široký pás jasně odlišuje pas.

Přivažený

Luxusní, bohatství a vznešenost vašeho obrazu ukáže vznešenou krajku. Mimořádně delikátní a elegantní vzhled zdobí krajkové šaty a šaty s krajkovými vložkami.

Čipka otevírá oponu utajení, takže váš obraz je tajemnější a žádoucí. Sukně v podlaze s krajkovými klíny dodá vašim nohám ještě větší štíhlost a živůtek s krajkou na béžovém pozadí vytvoří pocit nahoty a zaujme nadšené pohledy ostatních.

Krátké krajkové šaty s nasazeným topem vám pomohou vytvořit hravý a hravý pohled na mladou dívku, ukáží krásu jejích nohou, a těsně přiléhající dlouhý rukáv učiní vaše ruce elegantnější a rafinovanější.

Pletené

Pletené šaty budou ideálně sedět na obrázku. Bude to bezpochyby jeden z nejoblíbenějších oděvů, díky vlastnostem látky a dobře zvolenému stylu.

Přímé šaty na obrázku budou ukazovat všechny vaše výhody, ale nebudou moci skrýt některé nedostatky. Proto bude toto oblečení vyhovovat dívkám a ženám s bezchybnou postavou.

Ale šaty s nasazeným živůtkem a plnou sukní se budou schovávat před zvědavýma očima pár dalších centimetrů na břiše a boky.

Pletené šaty na podlaze jsou ideální pro zvláštní příležitosti a výlety do divadla.

Omezení a elegance - to je to, co vám dá šaty nahoře a tekoucí v měkkých záhybech pleteniny.

Léto

Letní verze osazených šatů bude světlá nebo jasná monofonní oblečení.Šaty s rozevřenými sukněmi se hodí na cestu do kina, na pláž, do restaurace a na návštěvu s přáteli a pro práci bude vyhovovat přísná košile nebo župan.

Můžete jít na diskotéku nebo na párty v těsných šatech, nebo v šatech s krátkou a plnou sukní. Delší rovné šaty jsou vhodné pro formálnější prodejny a akce.

Svatba

Nejoblíbenějším stylem pro svatbu je a bude styl princezny - šaty s korzetem nebo bez korzetu a dlouhá opuchlá sukně.

Ale pro ty, kteří nechtějí být jako všichni ostatní, bude pro nevěsty, kteří nezodpovídají tradičním normám, mnoho oblečení. V dnešní době se stávají populární štíhlé šaty řeckého stylu, které vám pomohou vypadat božsky v nejdůležitějším dni vašeho života.

Máte-li načechraná ramena, můžete použít vybavené šaty s nadýchanou sukni střední délky. Otevřená střecha učiní vaše ramena vizuálně širší.

Večer

Velmi pečlivě by si měl vybrat večerní šaty. Vzhledem k tomu, krátké šaty jsou jedním z nejoblíbenějších večerních šatů, měli byste věnovat pozornost skutečnosti, že není vždy možné se v něm objevit na oficiální recepci. Proto budou dlouhé šaty s oblečením hodným náhradníkem za krátké šaty.

Pokud jde o design a výzdobu šatů: šaty mohou být zdobeny kameny a kamínky, krajky a poloprůhledné tkaniny vložky, výřezy a řezy, stejně jako různé design rukávy, které budou nejúspěšněji ukázat výhody vaší postavy a vyhovují vám.

Při promoci

Výběr šaty pro promoce také věnovat pozornost různých modelů vybavených šatů, které lze nosit nejen na večerní část promoce, ale také být přítomen v ní na slavnostní pravítko.

Kromě dlouhých šatů si můžete vybrat šaty v siluetě princezny s nadýchanou sukní střední délky a pastelových barev. Otevřená ramena mohou být skryta pod průsvitným šátkem nebo šátkem, stejně jako vhodné bolero.

Barva

Černá

Neustálý favorit mezi vzpourami barev je černý. Omezování a závažnost, krutost a slavnost, tradice a inovace - to vše kombinuje elegantní černou barvu.

Šaty této barvy nikdy neztratí svůj význam a uznání. Neváhejte je kombinovat s jasnou rtěnkou a černými botami, zvedněte kabelku, aby odpovídala situaci.

Modrá

Ušlechtilá modrá a všechny její odstíny nejsou v popředí černé barvy. Jedná se o tmavě modrou barvu obchodního oděvu nebo večerních šatů, které zdůrazní krásu ženského těla a soustředí pozornost na barvu pleti.

Barva mořské vlny dodá vašemu obrazu svěžesti a lehkosti a tmavě modrá barva bude klást důraz na závažnost a serióznost majitele šatů.

Bílá

Další klasické barevné oblečení vám dá nevinnost a čistotu, něhu a kouzlo. Zahrnuty jsou také všechny teplé odstíny béžové a mléčné, protože vytvářejí halo nedotknutelnosti a mládí kolem dívky s jemným odleskem.

Červená

Jasně červená barva je barva vášně a touhy, to je to, co podtrhuje váš outfit šarlatové barvy na obrázku. Ale ne všechny odstíny červené vypadají honosně a vulgárně.

Burgundsko - barva zralosti a omezení, vhodné pro starší ženy. Světlá a bezstarostná růžová - promění mladou dívku na panenku Barbie. A zároveň jemná růžová barva dá nevinnost a panenství majiteli takových šatů.

Tisk

Stejně jako monofonní šaty, neměli byste ztratit ze zřetele šaty se zajímavými barvami. Oblečené šaty mohou napodobit zbarvení kůže leoparda nebo být posetý květinami.

Nezanedbávejte lidové a geometrické vzory. Nezapomeňte na vždy oblíbené šaty s puntíky.

Co kombinovat

Pro šaty s rukávy vybereme pásek určité šířky: tenký co nejtenčí, plný - širší.Tenký, neutrální barevný pás bude vyhovovat přísným formálním šatům.

Móda je také úzký pás, který může zabalit pas dvakrát.

Obraz je doplněn taškou spojky. Také nezapomeňte na dekorace. Boty jsou vybírány v závislosti na situaci.

Mezi mnoha šaty budou vždy populární štíhlé šaty - symbol ženskosti, něhy a krásy. Používejte ho s radostí!

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah