Šaty styly a modely

Styly, modely a typy šatů, které zakrývají břicho

Styly, modely a typy šatů, které zakrývají břicho

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Jak dlouho mám upřednostňovat: dlouhé, midi nebo krátké?
 2. Jaké barvy se hodí lépe?
 3. Trochu o tkáních
 4. Jakou barvu vizuálně koriguje tvar?
 5. Hodnota oříznutí
 6. Jaké příslušenství vyzvednout?
 7. Tipy: skrýt žaludek a boky

Šaty - to je nejlepší oblečení pro dívku, protože jen v ní se můžete cítit opravdu atraktivní a žádoucí. Bohužel, mnoho dívek tento oděv odmítá kvůli chybám postav. Jedním z nejčastějších problémů je vyčnívající břicho. Vzhled "bříško" není vždy chyba dívky. Může se projevit nejen nesprávnou dietou a zanedbáváním sportu, ale také porodem nebo nemocí. Ve snaze zamaskovat vyčnívající břicho dívky obvykle používají dva radikální způsoby: buď nosí kopyta, aby skryly svou postavu, nebo se stáhnou do těsných šatů a doufají, že se jim zrak stane štíhlejším.

V tomto článku vám chceme říci o existujících stylech módních šatů, které zakrývají břicho. Dozvíte se, že i s neideální postavou si můžete dovolit krásné a stylové oblečení.

Jak dlouho mám upřednostňovat: dlouhé, midi nebo krátké?

Dlouhé šaty

Vizuálně vytáhněte obrázek, takže jsou skvělé, aby se skrýval bříško.

Tato vlastnost šatů v podlaze však neplatí pro dívky s velmi malým růstem. Dlouhé šaty „Thumbelina“ ji ještě snižují. Pokud tedy léčíte miniaturní dívky, je lepší ho odmítnout.

Středně dlouhé šaty

Midi délka šaty jsou vhodné pro širokou škálu typů těl. To je nejlepší volba pro ty, kteří chtějí zamaskovat vystupující břicho.

Sukně střední délky svůdně otevírá nohy a zároveň skrývá všechny problémové oblasti těla.

Krátké šaty

To je nejnebezpečnější oblast pro dívky, které se plachý bříško. Mini-sukně, zejména pokud pokrývá boky, horizontálně rozděluje postavu na místo, kde to vůbec není potřeba. Vyberte volné styly, které nebudou zvýrazňovat vaše bříško. Vhodná je také rozšířená sukně s úzkými boky.

Aby se předešlo chybám, je lepší zcela opustit ultrashortové šaty, které určují pro sebe maximální přípustnou délku jedné dlaně nad kolenem.

Jaké barvy se hodí lépe?

Barva pro šaty, které potřebujete vybrat ten, který vám vyhovuje. Je velmi důležité mít na paměti, že tolik dívek, které vědí, že tmavé barvy vizuálně vytvářejí štíhlejší osobu, mzbegat v šatníku jasných barev. Na sobě černé a šedé barevné schéma, můžete, samozřejmě, opravit postavu, ale neustále oblékání v tmavých barvách, je snadné zapomenout na další výhody svého vzhledu.

Svěží pleť, krásný odstín očí, neobvyklá barva vlasů - to vše je možné zdůraznit pomocí oblečení správného zbarvení. Proto musí být ve vašem šatníku světlé, bohaté nebo jemné, pastelové barvy.

Šaty s postranními panely, kontrastní barvy, vizuálně zužují postavu - dívky s bříškem by se na tento styl měly určitě dívat. Máte-li rádi šaty s potiskem, pak si vyberte vzory vertikální orientace - takový výkres „táhne“ obrázek.

Trochu o tkáních

Pokud je vyčnívající břicho, je třeba se vyvarovat těsné tkáně. Zlikvidujte šaty z tenké pleteniny nebo elastické gumičky. Tyto materiály nejen zdůrazní všechny existující záhyby, ale také přidají nové.Máte-li rádi prolamované tkaniny, pak si vyberte modely šatů s rukávy s guipure nebo dekorační oblastí, ale nechte problémové oblasti pokryté hustějším materiálem.

Také by měla být věnována pozornost lesklým tkaninám, protože lesklý povrch se zdá být více než ve skutečnosti. Proto by měl být hedvábí a satén šaty také stranou. Takže, vaše volba je tlusté, matné tkaniny, jako je bavlna, ložní prádlo, velur, krep-šifon, batis, atd.

Jakou barvu vizuálně koriguje tvar?

Nejen délka šaty, ale i její barva může vizuálně upravit tvar. Celá paleta barev je rozdělena do dvou částí: jedna zahrnuje teplé odstíny a druhá studená. Současně může mít jedna barva ve spektru teplé i studené tóny. Chladné odstíny mají tendenci vizuálně zvětšovat vzdálenost od objektu a teplé odstíny jej naopak snižují. Proto, aby se vytvořila iluze snížení objemu, musíte si vybrat oblečení v chladném pásmu.

Naučit se rozlišovat mezi studenými a teplými tóny je velmi snadné. Nejteplejší barva palety barev je oranžová a nejchladnější je fialová. Nyní se podívejte zblízka na barevný ventilátor: část, která je blíže k oranžové, je teplá a ta, která je blíže fialové, je studená.

Hodnota oříznutí

Výchozí funkce dokončování tkaniny je dekorativní. Ale v případě, že potřebujete skrýt přítomnost břicha, je konečná úprava dána větší důležitost, protože mění pozornost od postavy k oblečení. Existuje spousta druhů oblečení dekorace: závěsy, krajkové vložky, výšivky, nášivka a třásně - můžete stále seznam je po velmi dlouhou dobu. Chcete-li dokončit hraní na ruce, vyhněte se vodorovným čarám a malým vzorům. Vertikální dekorativní šití nebo výšivky, rouška, padající shora dolů - to jsou nejefektivnější metody vizuální korekce obrázku.

Jaké příslušenství vyzvednout?

Příslušenství - to je další věrný asistent v boji proti vyčnívajícímu břichu. Stejně jako povrch jsou navrženy tak, aby odvrátily pozornost. Existuje několik možností, jak použít tuto funkci k zakrytí této chyby:

 • Věci, které vytvářejí svislé čáry, jako jsou dlouhé šátky nebo řetízky.
 • Světlé věci, které vytvářejí akcenty na správných místech, například velké brože nebo umělé květiny (prostě je nezapínejte do pasu - je lepší zvolit zónu pro dekory).
 • Použijte různé popruhy. Široké popruhy, korzety by měly být umístěny přímo v pase a tenké - o něco vyšší a opotřebované s prostornými šaty s volným střihem.

Tipy: skrýt žaludek a boky

 • Korekční spodní prádlo - To je věc, že ​​dámy s problémem pasu by měly být nošeny, ne-li každý den, pak alespoň v případech, kdy potřebujete vypadat co nejlépe. Vesta je různých typů - oddělené horní a dolní, nebo pevný model, připomínající kombinézu.
 • Rozvíjet správné držení těla: jakmile začneme lenošit, břišní svaly se okamžitě uvolní a žaludek „vypadne“. Při chůzi se snažte opřít o páteř: pak se žaludek automaticky utáhne a budete vypadat štíhleji.
 • Přepněte pozornost na výhody vaší postavy a její nedostatky budou méně patrné. Co se ti na sobě nejvíce líbí? Možná je to úžasný hrudník a možná i krásné záda nebo štíhlé nohy. Na co jste hrdí, je třeba zdůraznit pomocí správně zvoleného stylu oblékání.
Poznámky
 1. Elena
  29.01.2016

  Mám vyčnívající bříško.Obvykle si vybírám šaty s vysokým pasem.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah