Šaty styly a modely

Shift šaty - jednoduché a elegantní zároveň

Shift šaty - jednoduché a elegantní zároveň

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Vlastnosti
 2. Kdo je vhodný?
 3. Tipy pro výběr
 4. Co nosit?
 5. Příslušenství
 6. Boty

Obraz hrdinky Audrey Hepburnové ze slavného obrazu „Snídaně od Tiffany“ v roce 1961, který se před námi objevil v šatně, nenechal nikoho lhostejného a tento model šatů byl navždy v historii módy.

Koncept posunu (posun, posun), který dal tomuto stylu jméno, začal symbolizovat posun kultury mezi mladými lidmi, daleko od všeho, co je známé. Ženy, které se staly uvolněnějšími, musely mít rádi šaty, které jim umožnily pracovat pohodlně, tancovat a pohybovat se po celý rok.

Závěsné šaty na ramenou, krátké stručné, hladké šaty se staly klasikou. Zaslouženě obsadil své místo ve světě módy, populární a miloval ženy po celém světě.

Velmi pohodlné, praktické šaty dnes je oblíbený kus oblečení, a to jak pro kancelář a pro oslavy.

Vlastnosti

Šaty Shift jsou krátké, volně tekoucí šaty s rovnými liniemi, rovnými nebo lichoběžníkovými na dně. Tento styl nevyznačuje pas a křivky obrázku. Spíše jako protáhlý vrchol, obvykle dosahuje délky nad kolenem nebo uprostřed stehna. Na rozdíl od své původní verze s otevřenými rameny, moderní šaty Shift je také šitá s jakoukoliv délku rukávů.

Klasická verze oblékání - s oválným výstřihem nebo lodí, límcovými typy - malá "odbočka" zaokrouhlená nebo namířená na rohy.

Retro styl zdůrazňují náprsní kapsy nebo pas pod pasem.

Laconic, volný střih šaty-shift dělá cítíte uvolněně a skryje vady těla od zvědavých očí.

Kdo je vhodný?

Univerzální šaty Shift s loajalitou vám umožní vypadat elegantně a v pohodě s jinou stavbou: s chlapeckou nebo obdélníkovou postavou, na majitelích bříška a volumetrických bocích.

Stojí za zmínku, že nedostatek důrazu na pas může dát obraz obezitu, proto se pro drobky doporučují volné řezy. Můžete experimentovat s tenkým popruhem nebo pásem na šaty. Přídavné kilogramy v pasu zakrývají vzhůru ke dnu stylu.

Verze šaty "midi" bude apelovat na starší ženy. Charakteristiky modelu budou maskovat nadbytečné objemy v břiše a stehnech a nádherně skromný obraz bude příjemně diverzifikován barvami, tkaninou a doplňky zvolenými podle vašeho vkusu.

A samozřejmě, shiftdress je výhra pro vysoké dívky s štíhlýma nohama. Ti, kteří chtějí ukázat bezchybnou postavu, si mohou s jistotou vybrat možnosti pro více tvarové šaty.

Tipy pro výběr

Jedna z možností pro šaty-Shift, tato polo-sousední silueta.

"Klasika žánru", v šatech Shift je krátká délka. Samozřejmě stojí za to zvážit věk, tvar nohou a účel oblečení. Koneckonců, čtvercový řez, bez světlice, dělá šaty ještě kratší. Pokud jste přesto odhodlaní a nepůjdete do kanceláře v ní, můžete si obléknout šaty s těsnými punčochami, tmavými monofonními legíny.

Materiál zředí jednoduchost střihu: bohaté odstíny, hra kontrastů v detailu, všechny druhy tisků, vzory, buňky a puntíky.

Při volbě látky se doporučuje dobře drží materiál, v horkém období lnu a bavlny jsou relevantní, a v zimě, pletené, vlněné a pletené látky bude zahřívat je.

Co nosit?

Šaty na šaty jsou cenným zástupcem základního šatníku. Klasická verze bez rukávů, stylový vzhled v kombinaci s rolákem, pleteným svetrem.

V kanceláři si vyberte více rozšířené verze šatů.

Pod šaty s otevřenou náručí můžete nosit halenku s dlouhým rukávem. Také na obchodní schůzce, bude vypadat organický shiftdress s bundou.

V chladné době, bude to pohodlné, aby si na šaty na svetr nebo krátké kožené bundě.

Jak bylo uvedeno výše, problém milovaného člověka, ale příliš krátké šaty se svěžími boky, může být vyřešen tím, že nosí tlusté punčocháče, legíny nebo těsné kalhoty.

Příslušenství v podobě šálu, nebo zdůraznění pasu elegantního popruhu, bude diskrétní výstroj diverzifikovat.

Příslušenství

Šaty Shift vám umožní používat několik zajímavých šperků: náhrdelník s přívěskem, masivní náramek, vícevrstvé korálky.

Tato vlastnost umožňuje ženám s takovou skromnou siluetou vždy vypadat jinak.

Ale nezneužívejte ho - pokud monochromatické šaty mohou být zředěny jasným náhrdelníkem, prstenem, pásem, pak by měl být doplněk k barevným šatům kombinován se vzorem na tkanině.

Boty

Dobře v souladu s naším modelem a dodává komfortní obuv s nízkými podešvemi, sandály, boty a nízké boty, boty s malým širokým patem.

V zimě, velkolepá kombinace shiftdress s vysokými botami na ploché podešve nebo s malou patou, stejně jako boty, které se nosí s pevnými punčochami.

Při slavnostních příležitostech bude šatní směna skvělou společností s vysokými botami na podpatku.

Šaty budou sloužit v šatníku každé ženy, což jí poskytne jedinečný komfort a zároveň zdůrazní dobrý vkus a smysl pro styl.

Poznámky
 1. Olga
  27.02.2016

  Audrey Hepburnová ... jak úžasná je ...

 2. Alina
  20.02.2016

  Šaty Shift universal - jakýkoliv tvar bude vyhovovat. a příslušenství snadno změní obraz.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah