Šaty styly a modely

Šaty s basky - velkolepý obraz

Šaty s basky - velkolepý obraz

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Kdo je vhodný?
 2. Basque plusy
 3. Možnosti basky
 4. Šaty
 5. S rukávy
 6. S vlakem
 7. Tkaniny
 8. Délka
 9. Populární barvy
 10. Večer
 11. Svatba
 12. Měla bych nosit plné?
 13. Co nosit?
 14. Příslušenství
 15. Boty

Co je to baskičtina, zná každou dívku, která se snaží sledovat módu. Pokud jste se s tímto oblečením ještě nesetkali, vysvětlme to: baskičtina je široká zámotek v pase šatů nebo sukně.

To bylo pojmenováno po Basque na počest národa obývat jeden z oblastí Španělska - Basques, protože to bylo tradiční část jejich krojů. V polovině minulého století se baskičtina stala neuvěřitelně módní, ale sloužila jako šaty pro pláště a kabáty.

Pak byl tento oděv na dlouhou dobu zapomenut a vzpomněli si na něj docela nedávno. Dnes jsou velmi oblíbené šaty s baskičtinou.

Kdo je vhodný?

Baška je nejen dekorativní, ale i funkční detail šatů. Jeho účelem je vizuálně korigovat vady postavy. Baskičtina je obvykle umístěna těsně pod linií pasu, čímž se zvyšuje rozdíl mezi boky a pasem. Pro dívky s obrázkem typu „obdélník“ bude tento baskický majetek velmi užitečný.

Baskicko navíc pomůže vyrovnat široká ramena - rys postavy, která je často v atletech a jen vysokých dívkách. Pokud potřebujete odvrátit pozornost od vyčnívajícího bříška, pak vám to pomůže šaty z bask.

Basque plusy

 • Přítomnost Basků pomáhá překrýt některé nedostatky na obrázku - velmi důležitou kvalitu pro všechny šaty. Kromě toho jsou tyto šaty vhodné pro dívky různých výšek a stavět. Jedinou výjimkou jsou majitelé postavy ve tvaru hrušky. V jejich případě baskičtina dělá spodní část těla ještě těžší.
 • Baška je schopna vyzdobit i ty nejjednodušší šaty. Dlouhou dobu zůstala na periferii módy, ale nyní v sezóně se objevuje ve sbírkách šatů slavných návrhářů. Takže se můžete spolehnout na to, že šaty s baskaty budou dlouho populární.

Možnosti basky

Dlouhá basca podobná sukni, která se nosí přes šaty. Tento dojem je vylepšen, pokud je basque vyroben z tkaniny jiné barvy nebo textury.

Dvojitá baska - prvek vyrobený ze dvou vrstev tkaniny. Tento baskičtina je obvykle kratší a velkolepější než klasická verze.

Neúplná baska, na rozdíl od pevných, nezabírá celý pás šatů. Zpravidla se jedná o „křídla“, která vyčnívají po stranách oděvu.

Asymetrická baska - nejmodernější variace tohoto detailu oblečení. Na jedné straně je kratší, ale na druhé - delší. Tento typ zahrnuje také baskičtinu, tvořící druh zapah.

Šaty

Baskicko může ozdobit šaty téměř jakéhokoliv stylu, ale nejefektivněji vypadá na šaty se zúženou siluetou.

Šaty s baskickými šaty se v posledních letech staly skutečnou klasikou. Tento oděv vypadá neuvěřitelně žensky a elegantně. Koneckonců, případ je sám o sobě vítězstvím a přidání baskičtiny ho činí velmi sofistikovaným. Šaty na šaty s baskičtinou jsou vhodné pro různé příležitosti: od práce k tanci, což je důvod, proč dívky na celém světě tak moc milují.

S rukávy

Pamatujeme si, že baskičtina byla původně používána jako ozdoba dámského oděvu. Možná, že to je důvod, proč vypadá tak dobře na šaty s dlouhými rukávy. Hlavní věc - že sukně nebyla příliš svěží. Je lepší, když se zužuje, například „tužka“. Dlouhé rukávy dodávají šatům přísnost, ale koketní baskičtina kompenzuje nadměrnou vážnost obrazu.

Tam jsou také modely šatů s basky, s krátkým rukávem. V tomto případě jsou rukávy často originální, což činí obraz poněkud extravagantním.

S vlakem

Šaty s vlakem jsou zpravidla volbou pro nejslavnější akce. Poměrně často jsou takové šaty vybírány nevěstou a vzdávají hold evropským svatbě. V poslední době, Basca má škubnutí do svatební módy, takže v salonech můžete najít modely šatů s baskičtinou, plynule se mění ve vlak. Podívejte se na fotky - tyto šaty vypadají opravdu krásné a neobvyklé. Je však třeba poznamenat, že takový počet vodorovných čar "zploštění" číslo, takže tato možnost je vhodná pouze pro poměrně vysoké dívky.

Tkaniny

Aby Baskicko zachoval svůj tvar, musí být šitý z tlusté tkaniny nebo z dvouvrstvého materiálu. Ve stejném oblečení žádné požadavky týkající se tkaniny tam.

Šaty s basque mohou být vyrobeny z přírodní nebo syntetické tkaniny, tenké nebo husté, elastické nebo ne. Stačí si vybrat, na základě vlastních představ o kráse, rysech postavy, ročním období a formátu akce. V jednom modelu můžete kombinovat několik druhů tkanin. Například, šaty a peplum mohou být šity z úpletu a rukávy mohou být vyrobeny z guipure.

Délka

Baška může být přítomna na šaty se sukní jakékoliv délky - od mini po maxi. Baskicko však musí být nutně kratší než šaty, jinak celý efekt zmizí.

Dlouho na podlahu

Šaty s baskičtinou vždy vypadají elegantně, ale při zvláštních příležitostech je nutné zvolit večerní šaty se sukní na podlahu. Baska vypadá neuvěřitelně působivě na úzké dlouhé sukni. Tento prvek je často zdoben silueta šaty s sukni, těsné boky a dramaticky rozšiřuje dolů. Nejlepší ze všeho tohoto stylu je vhodný pro vysoké dívky s typem přesýpacích hodin.

Midi

Šaty se sukní střední délky jsou nejoblíbenější, protože jsou vhodné pro nejrůznější situace; Jsou pohodlné a elegantní. Šaty s basky styl "midi" vypadá obzvláště dobře v přítomnosti tužky sukně.

Pokud je takový oděv vyroben v omezeném barevném schématu a je zcela uzavřený, je možné, že se v něm objeví. Jasnější oblečení je vhodné pro neformální setkání.

Krátké

Krátké šaty - nejlepší volba pro párty, protože v nich je tak pohodlné tančit! Dívka v koktejlových šatech s baskičtinou vždy přitahuje pozornost, protože tento prvek přináší šatům jedinečné kouzlo. Baška dělá šaty více koketní a hravé, takže v takových šatech budete celý večer chytat obdivné pohledy.

Populární barvy

Černá

Černé šaty s baskičtinou mohou být jak klasikou pracovního šatníku, tak šatem pro publikaci. Vše záleží na vlastnostech modelu.

Například, krátká sukně a výstřih by bylo vhodné v neformálním prostředí, a pro obchodní nebo kulturní akce je lepší dát přednost něčemu přísnějšímu. Černá barva v kombinaci s basky má schopnost modelovat postavu a šetřit ji před některými nevýhodami.

Bílá

Bílá barva obklopuje dívku svatbou čistoty a nevinnosti, bez ohledu na to, v jakém věku je. Dívky v bílých šatech způsobují pouze pozitivní emoce v jiných, protože tato barva je spojena s dobrým začátkem.

Bílé šaty nejsou nutně svatební šaty. Kromě svatby existuje mnoho dalších situací, kdy by bílé šaty s baskičtinou byly naprosto vhodné, například promoce, divadelní premiéra atd.

Červená

V žádném jiném oděvu se žena necítí jako atraktivní a svůdná jako v červené barvě. Červené šaty jsou skutečným nálezem pro dívku, která chce hrát roli fatální krásy.

Jelikož červená je velmi výrazná barva, šaty by měly být co nejjednodušší. Nechť je baskičtina jediným ozdobným prvkem vašeho oblečení.

Modrá

Modrá barva je velmi expresivní, ale zároveň klidná, proto je jednou z nejoblíbenějších dívek.

Modré šaty nemohou být nikdy vulgární (s výjimkou velmi upřímných modelů) - v nich budete vždy vypadat elegantně. Baška je skvělý způsob, jak oživit omezení modrých šatů.

Zelená

Zelená slibuje, že bude jednou z nejmódnějších barev v příštích několika sezónách. Alespoň jedno zelené šaty by se měly objevit v šatníku každého z nich, zejména proto, že mezi mnoha dostupnými odstíny této barvy najde každý z nás ten, který jí nejvíce vyhovuje.

Smaragdové, tyrkysové, jablečné šaty s baskami vypadají neuvěřitelně atraktivní v jakémkoliv barevném rozsahu.

Večer

Večerní šaty ženy nosí v nejslavnějších příležitostech, když se potřebujete objevit ve všech třpytech. Pokud nevedete aktivní společenský život, pak se k vám nedostaví příležitost objevit se před ostatními ve své slávě. To je důvod, proč je výběr večerních dívek velmi pečlivě. Večerní šaty s třásněmi by měly být dlouhé a ne nádherné. Nezapomeňte se podívat na mořskou pannu styl s korzetem top a úzké sukně rozšířil na dně. Pokud jsou šaty rovné, dávejte pozor na modely z baskického nepravidelného tvaru.

Svatba

Svatební móda také neobchází šaty s baskickou stranou. V poslední době stále více a více nevěst si vybírá přesně stejný styl pro nejdůležitější událost v jejich životě. Dívky se řídí řadou důvodů: někteří chtějí následovat módu, jiní - ukázat krásnou postavu a ostatním - skrýt šikmé břicho. Ve všech případech budou šaty s ošumělými vypadat velmi krásně a pomohou prezentovat všechny rysy vzhledu v příznivém světle.

Mnoho nevěst odmítá tradice a dává přednost krátkým šatům. V tomto případě jsou baskické šaty skvělým způsobem, jak vytvořit moderní a elegantní svatební vzhled.

Měla bych nosit plné?

Tukové dívky samozřejmě mohou nosit baskické šaty. Za předpokladu, že oblečení je vybráno správně, je schopen opravit některé okamžiky, často se stává příčinou poruchy baculaté mladé dámy. Hlavním pravidlem je, že Basque by měl být umístěn pod nebo nad zónou, kterou považujete za problematickou.

Například, s vyčnívající břicho, budete potřebovat šaty s baskičtinou, která začíná téměř pod prsou a je čerpána na bocích. Svěží krásy by měly věnovat pozornost modelům, ve kterých raketoplán pochází z pasu. Ti, kdo mají luxusní formy, by si v každém případě měli vybrat šaty se širokým baskičtinou, protože malé prvky zdůrazňují pouze objemy.

Co nosit?

Můžete kombinovat šaty s basky s různými věcmi z vašeho šatníku. Nejobvyklejší oblečení, které může hrát novým způsobem. Chcete-li vytvořit obchodní vzhled, nosit sako na šaty (ale to by nemělo být příliš krátké). Velmi pěkné šaty s baskickým vzhledem s klasickým zákopem a přísnými botami. Tenké béžové punčochové kalhoty nebo punčochy budou vždy vhodné, ale v chladném období se můžete dostat s těsnými tmavými punčochami. Letní modely se dobře kombinují s klobouky v romantickém stylu. Tenký popruh a malá elegantní kabelka vám pomohou dokončit vzhled.

Příslušenství

Šaty s baskičtinou nepatří do žádného stylu v oblečení, takže se dobře hodí k jakémukoliv příslušenství. Například černé šaty s koženou bundou a velkými koženými a kovovými šperky jsou naprosto harmonickým outfitem ve stylu rockeru. Stejné šaty s lehkou bundou a čerpadly boty je obraz ideální pro podnikání žena. Sundejte si bundu, oblékněte si světlé šperky a sandály na vysokém podpatku - v této podobě můžete bezpečně jít na párty.

Při hledání dokonalého obrazu můžete experimentovat s různými doplňky: luxusní šperky, originální šperky, hodinky, brýle a šály. V důsledku toho budete určitě schopni najít zajímavá stylistická řešení.

Boty

Šaty s baskičtinou nevyžadují žádné zvláštní boty. Samozřejmě, stejně jako všechny ostatní šaty, vypadá nejlépe s vysokými podpatky. Koneckonců, v botách s podpatky, dívky vypadají obzvláště atraktivní, a jejich chůze je prostě fascinující. Boty musí být vybrány, záleží na tom, jakou příležitost nosíte šaty. Pro práci to bude přísná kancelářská obuv, pro procházky po městě - elegantní boty a pro dovolenou - velkolepé sandály. Barva obuvi může být v blízkosti šatů nebo naopak kontrastní.

Poznámky
 1. Leno
  26.02.2016

  Šaty s baskičtinou pro firemní večírky. Je přísná a zároveň velmi ženská. Mám pro tuto příležitost černé šaty, teď chci další modrou.

 2. Masha
  23.02.2016

  Také se klaním těm, kteří vymysleli Baskicko. Jen spása pro mou postavu!

 3. Vika
  21.02.2016

  Miluju šaty s ošklivým! Baška dává objem mým nevyjadřeným kyčlím.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah