Šaty styly a modely

Šaty s rukávy netopýrů - inspirované Japonskem

Bat Sleeve Dress - Inspirován Japonskem

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Vlastnosti rukávu
 2. Kdo je vhodný?
 3. Pletené
 4. Pletené
 5. Délka
 6. Tipy pro výběr
 7. Co nosit?

První šaty ve stylu netopýrů se objevily ve skříních módních žen v Evropě ve 40. letech dvacátého století. Základem pro jejich tvorbu bylo japonské kimono. Takové oblečení se stalo obzvláště populárním v 80. letech. Oni byli rozlišováni širokým vrcholem a pevnou sukní sukní, dělat to velmi pohodlné nosit šaty tohoto stylu. Takové šaty jsou dnes v módě.

Tyto oděvy jsou šity jak z tekoucích lehkých tkanin, tak z teplejších a hustších materiálů. Vystřižení oděvu netopýra je nejčastěji kolo nebo loď. Večerní šaty tohoto stylu často mají spíše upřímný výstřih a některé modely přitahují nízký výstřih.

Vlastnosti rukávu

Vrcholem bat šaty je neobvyklý rukáv. Protože to je podobné křídlu netopýra, toto způsobilo vzhled jména tohoto stylu. Délka rukávů různých modelů šatů "netopýr" je jiná. Najdete zde jak dlouhé rukávy, tak tři čtvrtiny rukávy. Tam jsou šaty s rukávy na manžety, stejně jako štěrbiny na rukávech, odhalující ruce.

Kdo je vhodný?

 • Tyto šaty vypadají skvěle na dívku s postavou připomínající obrácený trojúhelník. V takových šatech můžete skrýt široká ramena a vady rukou a zároveň zdůrazňovat štíhlé boky.
 • Tento styl se doporučuje pro krásky s „obdélníkovým“ obrázkem, protože střih šatů z netopýrů skryje široký pas.
 • Nízké dívky v takových šatech budou vypadat ještě nižší, takže by měli nosit pouze vysoké podpatky s šaty na netopýry.
 • Brunetky doporučujeme vybrat si pro sebe šaty tohoto stylu v černé barvě nebo nějaké světlé odstíny, a pro světlovlasé dívky - výrobky měkčích a čerstvějších tónů. Krása zrzka se nedoporučuje nosit hnědé nebo oranžové šaty.

Pletené

Šaty ve stylu "netopýr", který je vyroben z pleteniny, lze použít jako oblečení pro domácnost. Zároveň to vypadá docela extravagantně a elegantně.

Také pro každodenní použití moderní dívky často volí těsné pletené šaty. Tyto oblečení se liší délkou mini, monochromatických barev a zúžené sukně.

Pletené

Oblečení „netopýra“ strojního nebo ručního pletení příznivě zdůrazňuje výhody štíhlé postavy. Vrchol takových šatů může být reprezentován výstřihem ve tvaru písmene V nebo asymetrickým výstřihem na jednom rameni. Také tam jsou roláky a modely s objemným „límcem“.

Délka

Dlouho

Vzorky délky kotníku jsou poměrně vzácné. Oni jsou vybráni ženami, které chtějí skrýt nedostatky v dolní části obrázku. Také, dlouhé bat-styl oblečení může být prezentován jako svatební šaty. Nevěsta doplní svůj vysoký účes a upozorní na ramena a krk.

Midi

Tyto šaty mají délku k kolenům nebo mírně nižší (uprostřed nohou). Středně dlouhé bat šaty jsou přísné a pevné (jsou vhodné pro kancelář), nebo s jasným dekorem elegantní tkaniny (můžete jít na párty v takových šatech).

Krátké

Tyto šaty netopýří styl jsou nejčastější. Jsou vybírány jako koktejlové oblečení a pro každodenní použití. Krátké šaty z elegantní tkaniny mohou mít hluboký výstřih a otevřený hřbet.Tento styl vypadá krásně, když je vyroben z hedvábí nebo šifonu, a praktické modely jsou šité každý den z viskózy nebo úpletu.

Tipy pro výběr

Plné dívky musí vyzvednout šaty tohoto stylu velmi pečlivě. Pokud jsou boky velké, můžete si vybrat dlouhý model, ve kterém je dno volný. Také stojí za to podívat se na výrobek s tmavšími barvami v dolní části. Ale štíhlé krásy doporučují krátké modely "netopýra", které mohou zdůraznit krásu a eleganci nohou.

Co nosit?

 • Krátký netopýr se může nosit s pevnými džíny nebo legíny.
 • Jako svrchní oděv pro takové šaty můžete nosit krátkou koženou bundu, kašmírový kabát nebo dlouhou bundu.

Příslušenství

Dobrá volba pro šaty tohoto stylu bude dlouhé šperky kolem krku, například korálky, náhrdelník nebo řetízek. Mohou také vyzvednout dlouhé náušnice, a pokud je rukáv zkrácen, pak velké náramky.

Některé modely doplňují elegantní tenký pás. Lze ho nosit v pase a mírně nižší (v bocích).

Boty

Nejlepší je nosit boty, které mají poměrně vysoké podpatky na šaty. Pokud je dívka štíhlá a vysoká, je povoleno použití bot na platformě nebo na baletní obuv. S krátkými šaty tohoto stylu, vysoké boty vypadají dobře, as dlouhými - kotníkové boty.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah