Šaty styly a modely

Šaty se sukni-slunce by měly být v šatníku každé módy

Šaty se sukni-slunce by měly být v šatníku každé módy

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Představuje rozšířené sukně erupce
 2. Kdo je vhodný?
 3. S rukávem
 4. Délka
 5. Léto
 6. Barvy a výtisky
 7. Je to kompletní?
 8. Co nosit?

Styly moderních šatů jsou velmi rozmanité. A mezi nimi je zvláštní místo obsazeno takovým ženským oblečením, jako šaty se sukní a sluncem. Takové šaty v módě nejsou první století.

Představuje rozšířené sukně erupce

Velká obliba šatů s takovým sukním stylem je způsobena tím, že je velmi snadné je šít a na jakémkoliv obrázku takové šaty vypadají velmi přitažlivě. Sukně mohou mít jeden nebo dva švy, ale existují i ​​možnosti bez švů. Jejich délka se může značně lišit - představují ji výrobky od maximální délky až po velmi krátké modely.

Kdo je vhodný?

Šaty se sukní Slunce bude vyhovovat každé ženě, protože přirozené záhyby, které se v nich tvoří, přispívají ke zjemnění postavy a milosti. Zároveň tato sukně pomůže a přidá objem na chybějících místech a v případě potřeby skryje další centimetry.

 • Štíhlé dívky, jejichž postava je podobná obdélníku, se doporučuje nosit tyto šaty o něco déle než kolena. V takových šatech budou jejich boky vypadat objemnější a pas bude štíhlejší. Velmi dobře na takové postavě bude vypadat šaty z hustého materiálu, stejně jako šaty s vícevrstvou sukni slunce.
 • Pokud dívčí postava vypadá jako trojúhelník, měla by hledat šaty, ve kterých se sukně začne rozšiřovat ne od pasu, ale od linie kyčlí. Tím se skryje plnost a přidá se do ní světlost.
 • S postavou, která se podobá „obrácenému trojúhelníku“, budou šaty tohoto stylu dobrou volbou. Díky vícenásobným záhybům, od pasu, se boky budou vizuálně zvyšovat, což vyvažuje siluetu jako celek.

S rukávem

Pro šaty se sukní, sluneční rukávy mohou být úplně nepřítomné, ale jestliže takový kus řezu je dostupný, délka rukávů může lišit se. Výběr produktu se doporučuje podle sezóny. Například, modely s rukávy jsou často koupil pro kancelář a pro chladné počasí, a šaty tohoto stylu s popruhy jsou v poptávce v létě.

Délka

Krátké

Takové šaty, zejména jako krásky s dlouhým štíhlýma nohama. Letní šaty s krátkými délkami jsou vyrobeny z bavlněných tkanin a modely pro samet, vlnu nebo samet jsou žádány pro chladné období.

Midi

Průměrná délka šatů, ve které sukně "slunce" stylu, se stala populární od 70. let minulého století. Takové modely jsou nyní také velmi žádané. Elegantní midi šaty šijí ze saténu, šifonu nebo krajky. Pokud trochu zakryjí kolena, pak vypadají velmi žensky.

Dlouho na podlahu

Takové modely šatů se sukní slunce byly obzvláště populární v šedesátých letech 20. století. Nyní jsou často zastoupeny lehkými bez rukávů, které nosí s sandály, objemnými taškami, brýlemi a kloboukem. Takové šaty jsou často vybírány dívkami, jejichž nohy nejsou příliš štíhlé.

Léto

Modely šatů se sukní, slunce pro letní období je šito převážně z tenkých tkanin, například z bavlny, saténu nebo hedvábí. Takové oblečení může být často zaznamenáno v jasných barvách a nedostatku rukávů. Existují modely s poměrně upřímný řez na zádech nebo výstřihu. Velmi atraktivní šaty se šifonovou průsvitnou sukní slunce.

Barvy a výtisky

Černá

Krátké černé šaty se sukní slunce úspěšně nahradí oděv. To je docela zdrženlivý pro oficiální události. Pokud k tomu přidáte světlé doplňky, budou tyto šaty dobrou volbou pro zvláštní příležitosti.V dlouhé černé šaty stylu tato dívka vypadá velmi elegantně.

bílá

Ve sněhobílých šatech se sukní zosobňuje dívku slunce ženskost a něhu. Krátké modely mohou mít výstřih ve tvaru V, ramenní popruhy, lodní výstřih nebo jiný top. Často jsou bílé šaty tohoto stylu, doplněné o jasný pás.

červená

Šaty se sukní slunce v červených tónech vyhovuje odvážným a neohroženým dívkám. Délka tohoto šaty je velmi odlišná. Krátké modely s dlouhými rukávy vypadají působivě, šaty na kolena jsou velmi atraktivní, ale výrobky na podlaze vypadají obzvláště slavnostně. Červené šaty jsou často nosí s černým nebo bílým pásem zdůraznit pas.

čtvercový

Kostkované oblečení se sukní slunce může být krátké, na kolena nebo na podlahu. Nejběžnější barevné kombinace tohoto tisku jsou červené a černé, stejně jako černobílé.

hrášek

Polka dot sukně slunce vypadá roztomilý a drzý. Horní část takovým šaty mohou být stejné nebo černobílých výtisků. V závislosti na tvaru, velikosti zvolen hrách jiný. Nejoblíbenější barvy hrachových šatů se sukní jsou slunce - černé a bílé, bílé a černé, červené a bílé, červené a černé a modré a bílé.

květovaný

Květinové motivy v šatech se sukní slunce se nejčastěji vyskytuje v letních modelech. Takové šaty jsou světlé a atraktivní. Květinový tisk je často vybrán pro modely v retro stylu, stejně jako pro sundresses na popruzích.

Je to kompletní?

Šaty, jejichž sukně má „sluneční“ styl, se doporučuje pro holky s plnými boky, protože tato část postavy bude skryta před pohledem. Kromě toho, jak svazku sukně bude klást důraz na pas.

Co nosit?

 • Boty na krátké šaty se sukní slunce by mělo být s vysokými podpatky, a pro dlouhé modely můžete nosit sandály nebo baletní byty.
 • Šaty tohoto stylu lze nosit s jednobarevným nebo kontrastním pásem, jehož šířka se bude lišit v závislosti na modelu oblečení a postavě jeho majitele.
 • Z výše uvedeného na šaty se sukní je možné na krátkou bundu nebo bolero nasadit.
 • Výrobky tohoto stylu může doplňovat bez rukávů krátké rukavice.
 • Šperky, přizpůsobené slunci a sukni, by měly být elegantní. Některé modely takových šatů jsou však dobře kombinovány s velkými náramky a dlouhými korálky.
 • Vyberte si malou spojku, kabelku-reticule nebo tote bag pro tyto šaty.
 • Doplňkové šaty s nadýchanými sukně tohoto stylu se slunečními brýlemi a kloboukem, vytvoříte vintage vzhled.
Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah