Šaty styly a modely

Šaty s třásněmi - originální poznámky na obrázku

Šaty s třásněmi - originální poznámky na obrázku

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Vlastnosti
 2. Populární modely
 3. Večerní šaty
 4. Taneční sál pro tanec
 5. Chicago styl
 6. Populární barvy
 7. Co nosit?

Fringe je velmi zvláštním prvkem zdobení šatů, protože byl velmi populární ve 20. letech minulého století. Používá se při zdobení oděvů ve stylu země, boho nebo estetiky. Slavní módní návrháři jej dnes používají jako dekor pro elegantní, světlé a sofistikované šaty.

Fringe pomáhá přinést vášeň k obrazu, odvaze a neukojitelnému smyslu pro svobodu. Často také dává dívkám elegantní, sofistikované a aristokracie.

Vlastnosti

Dnes, okraj může být vytvořen z jakéhokoliv materiálu, mají různé délky a barvy. Designéři používají kůži, semiš, hedvábí a bavlnu, stejně jako tkaniny mimořádné textury, když vytvářejí stylový a velkolepý okraj. Tyto vtipné struny mohou být samostatným prvkem dekoru šatů, nebo ozdobit výstřih, límec, lem nebo rukáv šatů.

Fringe na šaty mohou být prezentovány ve formě rafinovaných střapců nebo tenkých retikulums.

Populární modely

 • Krátké šaty, prezentované ve stylu "Latina", se vyznačují tím, že jsou po celé délce zdobeny třásněmi. Pokud si přejete, můžete si udělat šaty sami módní, to je dost šít čtyři nebo pět řad krajky na jednoduché šaty s tenkými pásky.
 • Šaty s lemem na lemu vypadají velmi krásně a atraktivně, zejména pokud mají nitě délku asi 40 cm. Dnes pončo šaty s třásněmi jsou v módě, protože to dává dívce ženskost, křehkost a tenká lana dělají obraz snadný a energický.
 • Šaty, ve kterých je jen sukně nebo živůtek zdobené třásněmi. Tyto šaty jsou vhodné pro holky s nedokonalými proporcemi, protože lemování vám umožňuje dát požadovaný objem nebo natáhnout celou siluetu. Krátké nitě se používají k vytvoření svazku a dlouhý lem umožňuje vizuálně vytvořit štíhlejší tvar.
 • Pletené šaty nebo úplet jsou také často zdobeny třásněmi. Ruční pletení umožňuje, aby se okraj stejného vlákna jako pletené věci.
 • Velmi zajímavé jsou šaty z tenkých proužků látky s třásněmi. Nepravidelný tvar proužků pomůže dát objem na správná místa.
 • Šaty ve venkovském stylu jsou často zdobeny třásněmi, jmenovitě výstřihem, límci a rukávy. Třmen, který se nachází na kloubech rozšířené sukně, vypadá velkolepě a stylově.

Večerní šaty

Večerní a koktejlové šaty, zdobené třásněmi, vypadají velkolepé a luxusní. Vypadá skvěle na lehké popruhy nebo na rukávu tři čtvrtiny.

Fringe je soběstačný prvek ženského šatníku. Je schopna ozdobit i přísné oblečení, dát mu romantiku a originalitu.

Dnes, mnoho módních žen jít na večírky v lemované šaty, které nejen zdobí obraz, ale dává mu lehkost, eleganci a přitažlivost.

Večerní šaty mohou být zdobeny jak dlouhými, tak krátkými třásněmi, jednobarevnými nebo vícebarevnými.

Taneční sál pro tanec

K latino stylu patří vybledlé šaty s krátkou délkou na lehce nápadných popruzích, zdobené třásněmi. V tomto oblečení bude každá dívka vždy ve středu tanečního parketu, aniž by musela tančit.

Plesové šaty jsou často lemovány lemem v pase, což umožňuje zdůraznit jeho sofistikovanost. Rukavice zdobené třásněmi jsou ideální pro majitele dlouhých, tenkých rukou.

Tenká lana v oblasti výstřihu jistě přitáhnou pozornost ostatních.Většina dívek pro tanec však preferuje šaty s třásněmi podél lemu.

Chicago styl

V této sezoně, mnoho módních žen má ve svém šatníku šaty ve stylu Chicaga, což je milovaná klasika a vypadá velmi působivě.

Představuje večerní šaty v tomto stylu:

 • Délka koktejlových šatů se může lišit od kolena až po kotník. Pokud potřebujete znovu vytvořit atmosféru třicátých let dvacátého století, můžete si vybrat oblečení s odvážnější délkou.
 • Charakteristický nízký pas, i když toto pravidlo nemůžete dodržet, protože přirozené proporce jsou oceňovány. Pro dvacátá léta dvacátého století, oni obvykle se nesoustředili na pás nebo používali decentní verzi až do středu stehen, pak po desetiletí oni začali být vedeni obvyklou ženskou siluetou když šicí šaty.
 • Nejoblíbenější tkanina je satén, ale hedvábí, šifon a sametové šaty jsou také běžné. Fringe, rhinestones a korálky, flitry a třpytky se používají k výzdobě šaty v Chicagu stylu.

Vrcholem šatů je střih na kosu, který dokonale popisuje ženskou siluetu. Tento střih je dnes vzácný, používá se především při šití večerních šatů pro strany věnované třicátým letům.

 • Oblečení se vyznačuje hlubokým zářezem na zádech a pevně přiléhající siluetou, která se postupně rozšiřuje směrem dolů od linie kyčlí.
 • Perfektní postava pro šaty v Chicagu je sofistikovaná silueta s elegantními liniemi a širokými rameny.

Populární barvy

Každá žena módy může vyzvednout šaty všech nejoblíbenějších barev, poté, co všichni návrháři nabízejí oblečení s okrajem různých barevných schémat. Klasické možnosti jsou černé, bílé a šedé.

Pro milovníky jasných barev vhodné šaty šarlatové, světle zelené, červené nebo modré. Rukavice by měly být vybrány tak, aby odpovídaly dekoraci.

Letošní nejoblíbenější barvy pro koktejlové šaty s třásněmi jsou klasické bílé nebo černé, luxusní zlaté a také sexy šarlatové nebo červené.

Při výběru barev je nutné vybrat všechny prvky obrazu tak, aby se vzájemně harmonicky doplňovaly. Korálové šaty se stříbrným lemem budou perfektně kombinovány se stříbrnou spojkou.

Co nosit?

Stylové šaty s třásněmi pro vytvoření nepřekonaného vzhledu mohou být doplněny o nádhernou kabelku, sofistikované rukavice, originální klobouk a módní obuv. Hlavní pravidlo, které je třeba dodržet, je, že všechny prvky musí být ve stejném barevném schématu.

Malý klobouk nebo klobouk s širokým okrajem bude skvělým doplňkem k obrazu. Originálním řešením pro zdobení hlavy bude stuha zdobená peřím, květinami a třpytkami. Při výběru kabelky musíte zůstat na obálce. Chcete-li ozdobit krk, můžete si vybrat luxusní kožešiny boa, korálky nebo jasný luk. Velmi populární ozdobou je dlouhý náhrdelník - často vyrobený z perel, který je vázán.

Je také třeba pamatovat na rukavice, protože ve třicátých letech byly povinným atributem. Velvet nebo hedvábné rukavice jsou skvělou volbou.

Pro šaty ve stylu latinské boty s podpatky-brýle jsou velmi vhodné. Kovbojské boty budou vypadat skvěle s fringed country outfit.

Chcete-li vytvořit večerní vzhled, dlouhé náušnice, stejně jako elegantní řetízky budou skvělým tandemem k lemovaným šatům.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah