Šaty styly a modely

Šaty s americkou přepážkou - ideální pro krásná ramena

Šaty s americkou přepážkou - ideální pro krásná ramena

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Vlastnosti
 2. Kdo to bude?
 3. Trochu historie
 4. Druhy
 5. Tipy pro výběr
 6. Co nosit?
 7. Příslušenství

Modely šatů, které mají americký průlez, jsou ženské, slavnostní a velmi romantické. Tento vrchol je nejčastěji přítomen ve večerních šatech a elegantních halenkách.

Vlastnosti

Američan nazývá průlez, což je řez na úhlopříčce, která začíná v podpaží a končí u krku dívky. Tento výřez umožňuje ponechat ramena otevřená.

Kdo to bude?

Model s takovým průlezem je ideální pro štíhlé dívky, které mají malá ramena.

Některé verze šatů vypadají dobře na krásách střední stavby s malou hrudí, úzkým pasem a zaoblenými boky. Uzavřené průramky jsou preferovány staršími ženami a modelky s otevřeným zadem jsou mladé dívky.

Šaty, jejichž vrchol je reprezentován americkou průlez, vypadá žensky a krásně, ale nejsou vhodné pro každého.

Takové šaty by měly být opuštěny pro ženy, jejichž ramena jsou široká nebo šikmá. Pokud dívka s takovou postavou stále chce nosit americké šaty, měla by být doplněna vestavěnou bundou nebo lehkým šátkem.

Svatební šaty s americkou průlez vypadají velmi elegantní a dávají obraz ne-frivolní ženskosti, zejména pokud je výstřih zdobený krajkou nebo guipure.

Trochu historie

Poprvé, šaty s americkým průlezem stali se populární v padesátých létech 20. století, když film s Monroe byl propuštěn. Bílé šaty této legendární herečky se líbily veřejnosti, která představila takový průlez ženskému šatníku.

V 90. letech se zájem o tento kus oděvu vytratil, ale v letech 2011-2012 se opět objevila americká průlez. Ačkoli se to změnilo v moderním oblečení, takový sexy a smyslný prvek může být nyní nazýván docela populární mezi známé módní návrháře a módy.

Druhy

Americký průlez v oblečení může být reprezentován následujícími možnostmi:

 1. Model šatů je vyroben s otevřeným hřbetem, ale průlez na samotném hrudi je uzavřen. Toto je nejběžnější typ šatů s americkou průleží. Tyto oblečení vypadají velkolepé a sexy, ale zároveň nádherné. V nich je možno zdůraznit průlez s krajkou, zlatým lemem, pletivem a dalším dekorem. Nejčastěji jsou tyto šaty vyrobeny z šifonu a dalších tekoucích tkanin.
 2. Rám tohoto typu je kombinován se stojáčkem. Tento model je kompromisní možností pro dívky, které nechtějí holé záda. V šatech s takovými horními rameny bude otevřeno. Tyto šaty jsou vybrány pro oslavu a pro kancelář.
 3. Šaty mají výstřih do V. Kříž v takovém produktu je reprezentován smyčkou, která „objímá“ krk. Taková smyčka může být jednoduchá, ale může být také upevněna nebo upevněna.

Tipy pro výběr

 • Před nákupem šaty tohoto stylu se ujistěte, že uspořádání. Musíte si být jisti, že model dokonale sedí na vaší postavě a všechny kravaty nebo spojovací prvky jsou velmi pohodlné.
 • Nekupujte těžké šaty s americkou průlez, protože to bude vyvíjet tlak na krk a způsobit nepohodlí.
 • Pamatujte, že styl je schopen vizuálně rozšířit a zdůraznit ramena. A tak bude oblečení ideální volbou pro dívky s úzkými rameny.
 • Pokud je váš krk krátký, nejlepší volbou by byly šaty s průlezem s výstřihem podobným V. Zvednutím modelu se stojáčkem si vizuálně zkrátíte krk. Pokud máte dlouhý krk, americké šaty se stojanem vám budou dokonale vyhovovat.

Co nosit?

Pro koktejly a večerní šaty, zdobené americkou průleží, se doporučuje vyzvednout dlouhé rukavice. Tento oděv také vypadá dobře s palatine nebo s kožešinovým pláštěm. Také přidat takové šaty s taškou spojky a boty s podpatky nebo klíny.

Příslušenství

S šaty tohoto stylu, přívěsky na dlouhých řetězech, dlouhé náušnice, malé náramky jsou dobře kombinované.

Nicméně, pokud americké šaty mají V-jako výstřih, je lepší se vzdát náhrdelník šperky.

Poznámky
 1. Svetlana
  18.02.2016

  Držení těla, držení těla, držet tak krásné šaty!

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah