Oblečení v mateřství

Džíny mateřského přítele

Džíny mateřského přítele

zapojte se do diskuse

 
Obsah
  1. Vlastnosti
  2. Modely
  3. Tipy pro výběr
  4. Co nosit?

V čekací době pro dítě je výběr oblečení obzvláště obtížný. Nastávající matky chtějí vypadat atraktivně a stylově se oblékat, ale změněné číslo vám vždy nedovolí nosit známé oblečení. Zpravidla je největším problémem výběr vhodných kalhot, protože během těhotenství byste neměli dovolit tlak na žaludek, což znamená, že vaše oblíbené hubené džíny a kalhoty by měly být dočasně odloženy stranou.

Před příchodem specializovaných obchodů prodávajících oblečení pro těhotné ženy, budoucí maminky nosily většinou kombinézy nebo bezrozměrné šaty. Moderní dívky jsou šťastnější - jsou to pohodlné oblečení s elastickými vložkami, určené speciálně pro pěstování bříšků.

V dnešním článku vám povíme o jednom z nejoblíbenějších modelů oblečení pro těhotné ženy - módní džíny, milence.

Vlastnosti

Přátelé jsou nesporným trendem nové módní sezóny. Když džíny právě začínaly svůj triumfální průvod po celém světě, dívky v džínových pánských kalhotách byly docela běžné, protože ženské modely ještě neexistovaly.

Po nějaké době se džíny staly známou součástí dámského šatníku a volba modelů pro dívky se stala prostě obrovskou. Nyní, když udělal další obrat, historie módních opakování. Pánské džíny, které obdržely téměř oficiální název "milenci", se opět staly neuvěřitelně módní.

Pro chlapce džíny, rysy takový jako nízký vzestup a volná silueta. Nesedí a nezdůrazňují postavu, takže obraz je trochu androgynní.

Kromě toho jsou moderní modely milenců obvykle zdobeny mezerami a odíráním. Opakování nedávné pánské módy, dívky nosí takové džíny, mírně zkroucení, což umožňuje ukázat elegantní kotníky.

Přítelkyně pro těhotné ženy se liší pouze tím, že jsou vysazeny na vysoké elastické gumě. Tato žvýkačka dokonale podporuje žaludek, aniž by ji zcela stlačila. Pro budoucí matky je to ideální volba.

Džíny pro těhotné ženy jsou navrženy tak, že elastická guma je pod oděvem zcela neviditelná: vytváří úplnou iluzi, že dívka má na nohavicích pravidelné kalhoty.

Modely

Modelová řada džíny pro těhotné ženy je velmi pestrá. Pokud dnes hovoříme o současných příteli, existuje několik druhů tohoto modelu, které jsou nejoblíbenější a budoucí maminky.

Klasika

Klasické džíny jsou win-win pro každou příležitost. Klasika je model jasně modré barvy, standardní délky, bez trhání, odírání a vložek z jiných materiálů. Tyto džíny jsou vybírány těmi, kteří jsou zvyklí na diskrétně a elegantně.

Roztrhaný

Roztrhané džíny - to je jeden z nejaktuálnějších módních trendů posledních let. Zvláště velkolepé díry a odření vypadají přesně na kalhotách, klucích.

Tyto džíny mohou být vyrobeny nezávisle: pro více informací si přečtěte článek „Jak udělat roztrhané džíny vlastníma rukama?“.

Barevné

Tradiční barva pro džínové oblečení je modrá a všechny jeho odstíny, od světle modré až po inkoust. Nicméně, pokud chcete vyčnívat z davu, světlé džíny budou velmi užitečné.

Podívejte se, jak neobvyklé milenci vypadají neobvyklé barvy, jako je růžová, bílá nebo zelená.

Džíny s bočními panely

Jedná se o model vytvořený speciálně pro budoucí matky.

Liší se od ostatních "těhotných" džíny v tom, že namísto vysoce elastického elastického pásku jsou zasazeny na tvrdém pásu, který se může protáhnout pogumovanými vložkami po stranách. Externě se tyto džíny neliší od běžných modelů.

Tipy pro výběr

  1. Během těhotenství mají ženy často iluzi, že jejich normální velikost oblečení se zvýšila o několik bodů. Obvykle to není pravda: u většiny dívek se zvětšuje pouze břicho, prsa a boky mají trochu tuku. Velikost oblečení je obvykle stejná. Chcete-li vypadat dokonale, vyberte si džíny přesně ve velikosti, protože věci pro těhotné ženy a tak mají nezbytný prostor pro rostoucí bříško.
  2. Než si koupíte, zkuste to znovu na svém oblíbeném modelu. Pohybujte se: posaďte se, projděte se.
  3. Sledujte své pocity: džíny by neměly stlačit žaludek a boky. Pro čekací dobu dítěte se doporučuje dát přednost modelům s nohavicemi nohavic, které nejsou pevně přiléhající k nohám. Opravdu, v tomto okamžiku, vaše tělo a tak zažívá další břemeno a komplikuje jeho práci nestojí za to.

Co nosit?

Přítelkyně pro těhotné ženy jsou kombinovány se stejnými věcmi jako běžné džíny - zde nejsou žádná přísná omezení a doporučení. Hlavní věc je, aby budoucí matka byla pohodlná, takže musíte poslouchat nejen rady stylistů, ale i vaše tělo.

Každý ví, že po dobu nošení dítěte musíte být z bot s podpatky, takže by měly být preferovány tenisky, tenisky, mokasíny a baletní byty. Kromě toho je třeba se vyhnout průvanu a podchlazení, proto, vrcholy, obnažující břicho, odložil až do lepší časy.

Volná trička, tuniky, košile a vesty budou skvělým doprovodem pro vaše nové džíny.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah