Oblečení v mateřství

Roztrhané džíny pro těhotné ženy

Roztrhané džíny pro těhotné ženy

zapojte se do diskuse

 
Obsah
  1. Modely
  2. Barva
  3. Tipy pro výběr
  4. Co nosit?

Jak víte, těhotenství není důvodem k odmítnutí stylového, módního, krásného oblečení a k oblékání beztvarých tunik, širokých šatek a bezrozměrných kalhot.

Nastávající matky by neměly měnit svůj obvyklý styl oblečení. Návrháři vyvíjejí celé sbírky pro těhotné ženy, které nejsou podřadné modernosti, kráse a pohodlí běžných věcí. To platí i pro všechny druhy džínového oblečení, včetně roztrhaných džíny.

Modely

Přítelské džíny

Populární model "mužského" střihu s roztrženými otvory nebo štěrbinami je velmi stylově kombinován s teniskami, baletními byty, plochými sandály. Džíny rovné, volný střih s nízkým pasem ideální pro budoucí matky.

Skinny džíny

Skinny džíny jsou střední možností mezi legíny a běžné džíny. Kování, model protahování je velmi pohodlný na nošení.

Džíny pro budoucí matky jsou doplněny elastickým širokým pásem, takže je lze nosit v kterémkoli stádiu těhotenství, ale neměly byste se nechat unést.

Skinny džíny mačkat tělo poněkud, to může být nepříjemné.

Rozzářené džíny

Velmi praktická a snadno opotřebitelná varianta. Horní část jemně zapadne na postavu a džíny směrem dolů zmizí hladce.

Nízké džíny bez úpletu

Obvykle se tyto džíny doporučují nosit v časném těhotenství: pás nebo pás může zmáčknout rostoucí břicho.

Barva

Barevná škála modelů může být naprosto libovolná. Letní džíny se nejlépe vybírají ve světle, bledé řadě: bílá, modrá, světle šedá, mátová barva.

Materiál by měl být přírodní, bez příměsí syntetických látek.

Tipy pro výběr

Výběr správného modelu pro těhotné ženy se příliš neliší od výběru běžných džíny. Měly by být co nejpohodlnější a při nošení by neměly způsobit nepohodlí.

  1. Montáž V modelu, který se vám líbí, musíte strávit několik minut: dřepnout si na židli, dřepnout dolů, opřít se v různých směrech.
  2. Džíny by v žádném případě neměly být postavou, zejména pro břicho. Nečekejte, že se džíny natáhnou a začnou sedět volněji. Jakýkoliv model by neměl přinést sebemenší nepohodlí, počínaje okamžikem montáže. Ze stejného důvodu byste si neměli vybírat džíny s příliš těsnými gumičkami a pevnými vložkami.
  3. Pro každodenní nošení vhodné modely s rovnými kalhotami. Hubené džíny lze občas nosit, aby se předešlo problémům krevního oběhu v nohou. Při výběru vybledlých džíny je třeba mít na paměti, že tyto modely budou mít 2 široké zóny - břicho a dolní část kalhot, počínaje kolenem. Proto je nejlepší tyto modely kombinovat s horním rovným řezem.

Co nosit?

Roztrhané džíny vypadají nejlepší a nejvhodnější, samozřejmě v teplém období. Jsou perfektně kombinovány s tričkami, volnými halenkami nebo tunikami, rovnými košilkami, hladkými vrcholy.

Když kombinujete roztrhané modely s jinými položkami oblečení, neměli byste zapomenout, že čím více děr a kousků na džínách, tím klidnější a hladší by měl být vrchol.

Klasická trička klidná, neutrální barvy vyhladí příliš odvážný a odvážný obrázek. Tato kombinace je vhodná pro procházku, setkání s přáteli a pro párty. Boty by měly být co nejpohodlnější: sandály, baletní boty, mokasíny, tenisky, tenisky, sandály na malé platformě atd.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah