Oblečení v mateřství

Park pro těhotné ženy

Park pro těhotné ženy

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Vlastnosti a výhody
 2. Modely
 3. Jak si vybrat?

Pokud při výběru svrchních oděvů těhotná žena neví, co si vybrat, pak stojí za to podívat se blíže na bundový park. Bude ideální pro ochranu před chladem a poskytne pohodlí. A je to dost „dost“ po celou dobu těhotenství, navzdory neustálému růstu břicha.

Vlastnosti a výhody

Dnes existuje spousta modelů takových bund, které se liší nejen funkčností a komfortem, ale mají také krásný a stylový design a styly.

Hlavním rysem ženského parku je šňůrka v pase. S touto krajkou můžete nastavit velikost v různých časech, jak břicho roste.

K dispozici jsou také speciální slingo-parky pro těhotné ženy, které mají speciální vložky pro úpravu velikosti. A pro poporodní období, tyto bundy mají slingovstavku pro dítě.

Hlavní výhody ve prospěch výběru parků pro těhotné ženy budou:

 • Tkanina, která nezaschne a nefoukne.
 • Teplé obložení.
 • Volný řez.
 • Záclona, ​​se kterou je velikost regulována.
 • Dodatečné šněrování ze dna bundy, které chrání před vyfukováním.

Modely

Klasika

Klasickým modelem dámských parků je bunda uprostřed stehna s prošívanou podšívkou, převážně z umělé kožešiny. Tyto bundy mají vysoký stojací límec a kapuci. Také bunda se vyznačuje přítomností náplastních kapes a jedné kapsy na rukávu.

Transformátor

Takové parky jsou pravděpodobně nejvhodnější variantou pro těhotné ženy, protože téměř všechny prvky jsou transformovány v závislosti na potřebách.

Pro teplé a bezvětří dny, podšívka a kapuce odejdou, na některých modelech tento seznam přidává rukávy. Pokud jde o kapotu, v některých parcích je vybaven vertikálním zipem, který mění kapuci na límec.

Pro ty, kteří čekají na to, aby se dítě objevilo v chladném období, se mění parky s vložkami na závěsy. Umožňují vám nosit dítě po narození.

Prodloužené

Velmi relevantní model posledních ročních období, slouží jako dobrá alternativa k down-polstrovaným kabátům. Kukla takových plášťových parků je obvykle zdobena kožešinou.

Jak si vybrat?

 • Při nakupování pro těhotné ženy, musíte se zaměřit na velikost. Není nutné brát několik velikostí větší, ale zároveň by se bunda neměla zmenšovat s růstem břicha. K tomu, v takovém parku, a tam jsou speciální vložky a další zámky.
 • Závěs by měl mít na kapuci šňůrku pro dítě a na některých modelech jsou zámky pro dětská rukojeti.
 • Vyberte si parkovou izolaci, kterou je termoplast a tinsuleyt. Taková topidla zaručují nízkou cenu, jednoduchou údržbu a mají malé množství, na rozdíl od kožešinových vložek.
 • Délka musí být nejméně uprostřed stehna s nastavitelným šněrováním, aby se zabránilo vyfukování.
 • Bilaterální zámek pomůže v pozdním těhotenství s nepříjemnými a mrazivými pohyby nebo při chůzi po schodech nahoru.
Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah