Oblečení v mateřství

Větrovky pro těhotné ženy

Větrovky pro těhotné ženy

zapojte se do diskuse

 
Obsah
  1. Modely
  2. Tipy pro výběr

I když žena čeká na dítě, chce zůstat aktivní. Mnoho dívek pokračuje ve sportovních aktivitách nebo dlouhých procházkách na čerstvém vzduchu až do posledních dnů těhotenství. A to je naprosto správné, protože zdravý životní styl do značné míry určuje klidný průběh těhotenství a normální vývoj dítěte.

Proto výrobci oblečení pro budoucí matky věnují tolik pozornosti modelům pro sportovní a outdoorové aktivity.

Moderní oblečení pro těhotné ženy je nejen pohodlné, ale i velmi stylové, protože ti, kteří se připravují na matku, chtějí vypadat módní a krásné.

Dnešní článek je věnován problému výběru větrovky pro těhotné ženy. Dozvíte se o tom, co byste měli věnovat pozornost při nákupu tohoto oblečení, stejně jako jaké větrovky jsou pro budoucí maminky.

Modely

Pouze na první pohled se zdá, že oblečení pro budoucí matky jsou monotónní. Ve specializovaných prodejnách jsou totiž věci pro každý vkus, v různých stylech. Výběr větrovek v obchodech pro těhotné ženy je také poměrně velký. Doporučujeme Vám seznámit se s nejzajímavějšími a nejoblíbenějšími modely.

"2 v 1"

Multifunkční větrovka, která vám jistě přijde vhod i po narození dítěte. Tato praktická a praktická bunda je navržena tak, aby mohla současně plnit úlohu závěsu. Tak, dítě bude pohodlně uspořádány na hrudi, zatímco vy chodíte nebo nakupování.

Sportovní větrovka

To je věc, která by měla být v šatníku každé dívky a těhotné ženy - není výjimkou. Lehká sportovní bunda vás ochrání před deštěm a větrem a zároveň zanechá úplnou volnost pohybu. Pokud budete i nadále vést aktivní životní styl během těhotenství, pak je tato možnost pro vás.

Příkopový plášť

Jedná se o kříž mezi pláštěnkou a větrovkou. Tento model je elegantnější než sportovní bundy a mikiny. Lze jej nosit s šaty a sukně, stejně jako s přísnými kalhotami. Větrovka by měla být vybrána pro dívky, které dávají přednost obchodním a klasickým stylům v oblečení.

Izolované modely

Ideální pro mimosezóny, kdy je bunda ještě horká, ale v pláštěnce nebo tenkém větrovku se již nepodobá. Nejpraktičtější modely jsou ty, které mají pevnou kapuci a vysoký límec, což vám umožní dělat bez šálu a čepice.

Věnujte pozornost současné prošívané bundě - jsou velmi teplý a velmi stylový vzhled.

Mikiny

Mikiny lze také považovat za jednu z odrůd větrovek. Ty modely, které mají kapotu, jsou docela vhodné pro větrné počasí. Nicméně, mikiny nezachrání před deštěm, protože jsou obvykle šité z úpletu. V chladných dnech bude budoucí maminka velmi příjemná v teplé mikině na fleece nebo zápatí.

Tipy pro výběr

V průběhu těhotenství se postava ženy velmi mění. Každý den můžete oslavovat nové změny, a to není jen rostoucí břicho, ale další držení těla, plastové pohyby atd. Oblečení pro dívky v pozici by proto mělo být co nejpohodlnější a mělo by zohlednit všechny vlastnosti jejich stavu.

Materiál Větrovky by měly být s výhodou přírodní nebo alespoň obsahují co nejméně syntetických vláken. Těhotné ženy se vyznačují alergickými reakcemi a podrážděním na kůži, proto je lepší odmítnout umělé tkáně v tomto období. Kromě toho se doporučuje zvolit větrovku z lehkého materiálu, protože těžké tkáně jsou dalším zatížením páteře.

Vyberte si větrovku ve velikosti také velmi důležité.Mateřské oblečení má obvykle elastické vložky, takže jednu věc lze obvykle nosit po celou dobu těhotenství. Ujistěte se, že guma na větrovce nestlačuje břicho. Bunda by vás měla nechat volně pohybovat, ale zároveň spolehlivě chránit před chladným větrem, takže příliš prostorné modely také nesedí.

Délka Větrovky pro budoucí matky také záleží.

Módní, nyní zkrácené modely jsou nejlépe odstraněny ve skříni až do chvíle, kdy se vaše dítě narodí.

Těhotné ženy by měly nosit oblečení, které zcela zakrývá břicho. V chladném počasí se doporučuje nosit větrovky ne menší než uprostřed stehna. To vše jsou nezbytná preventivní opatření, která vás mohou ochránit před vážnými zdravotními problémy.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah