Životní a domácí péče

Xiaomi Bin Review

Xiaomi Bin Review

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. O značce
 2. Kompletní sada
 3. Charakteristiky
 4. Princip činnosti
 5. Výhody
 6. Recenze

Čínská značka Xiaomi již dlouho překvapila zákazníky originálními produkty s užitečnými výkonovými charakteristikami. Tato společnost jako první zautomatizovala proces balení odpadu. Takto se objevil „chytrý“ zásobník, jehož pohodlí již mnoho uživatelů ocenilo. Podrobněji zvažte vlastnosti tohoto jedinečného zařízení.

O značce

Xiaomi je čínská společnost založená v roce 2010. Dnes je známý pro vydávání smartphonů, tabletů, sluchátek, náramků pro fitness. Navíc Společnost nabízí "inteligentní zboží" pro domácnost. Mnozí například slyšeli o toaletním víku s vytápěním, funkcí bidetu a osvětlení. Dalším příkladem pohodlného uspořádání je automatická sušička prádla.

V roce 2014 společnost zavedla celý systém domácí automatizace. „Smart Home“ zahrnuje alarmy, sledovací kamery, noční světla, řídicí jednotku pro domácí spotřebiče. A pak přišla řada na téma odpadků. Speciální kbelík Townew T1 zdobí dům a usnadňuje život jeho obyvatelům.

Kompletní sada

Výrobek se dodává v lepenkové krabici naplněné ochrannými prvky z pěny. Sada obsahuje kbelík, kazetu s odpadkovými pytli (28 kusů) a nabíječku. A také připojené instrukce. To je napsáno v čínštině, ale podrobné ilustrace usnadňují zjistit, jak připojit zařízení.

Kbelík může být trvale zapojen. Pokud vám tato volba nevyhovuje, můžete ji periodicky nabíjet. Vestavěná baterie (2000 mAh) trvá přibližně 45 dní. Plné doplnění nabití trvá 10 hodin. Během dobíjení funguje vnitřní osvětlení. Když proces skončí, vypne se.

Charakteristiky

Model se nazývá Xiaomi Townew T1 Smart Trash. Lopata je vyrobena z plastu, má obdélníkový tvar se zaoblenými hranami. Rozměry zařízení jsou 40,2x28x24 cm a zároveň stojí za to, aby nad nádobou byl volný prostor nejméně 70 cm, jinak se víko nemůže zcela otevřít. Pokud tedy plánujete umístit kbelík pod dřez, ujistěte se, že je dostatek místa.

Nádoba se uzavře. Jeho objem je 15,5 litru. Velikost může být nazývána průměrná, ale pro domácí použití je to dost.

Kbelík je vyroben v minimalistickém moderním designu. Výrobce nabízí modely ve dvou barvách: bílé a černé. Obě možnosti jsou matné.

A také existují dvě specifikace. První z nich má pogumované nohy, paletu (v případě netěsnosti) a 3 LED diody na vnitřním povrchu krytu. Druhá možnost je levnější. Paleta a nohy zde nejsou, ale je jich tam 6 LED.

Princip činnosti

Když se osoba přiblíží k lopatě a přivede k ní ruku, spustí se snímač pohybu. Víko se otevře. To vám umožní házet odpadky dovnitř. Když je ruka odstraněna, senzor ji sleduje. Zařízení se zavírá.

Automatizace funguje pouze při pohybu nad víkem (citlivost senzoru - 30-35 cm). A pokud jste například zvyklý házet zmačkaný papír z dálky do koše, toto číslo zde nebude fungovat. Musíme jít do zařízení.

Při otevírání / zavírání víka je mírný hluk. Podle uživatelů je tichý a zcela nedráždivý. Stojí za zmínku, že pokud je na cestě víka něco, co brání úplnému otevření lopaty, proces se automaticky zastaví. Proto, umístit nádrž do malé skříňky a házet odpadky v polootevřeném kontejneru nebude fungovat.

Při plnění nádoby byste měli aktivovat automatické balení obalu. K tomu klikněte na tlačítko. Horní část přístroje se sklopí dolů. Ozve se pípnutí. Lze dosáhnout hermeticky uzavřeného obalu. Pak se kontejner automaticky zavře. Dochází k výměně sáčku.

Po vyjmutí vaku je ventilátor aktivován. S ním vyfouknutý nový balíček. Díky vakuovému polyetylénu je rovnoměrně rozložen na stěnách nádoby.

Kancelářský kbelík Townew T1 pomocí dvou tlačítek. Ten na zadní straně obsahuje zařízení. Ten na přední straně kontejneru je naprogramován pro několik možností:

 • jeden stisk - otevření víka a vypnutí automatizace, včetně snímače pohybu (tento režim umožňuje výměnu kazety);
 • opětovným stisknutím zavřete víko a zapněte senzor;
 • dlouhé přidržení (4 sekundy) - výměna sáčku na odpadky.

  Kazeta s výměnnými sáčky je instalována na víko zevnitř. Odpadky mohou být baleny dvěma způsoby.

  1. Obvykle je obal uzavřen uvnitř kontejneru. Po zákroku se víko otevře, zazní pípnutí.
  2. Pokud je taška plná, horní část zvedne a chytí veškerý odpad. Teprve poté je obal otevřen.

  Výhody

  Kbelíky důstojnosti Townew T1 jsou zřejmé:

  • zařízení je snadno použitelné (každý může zvládnout spojení a princip provozu);
  • kontakt s odpadky je vyloučen, není třeba ručně vázat balíček, měnit jej na nový (vše se děje v automatickém režimu);
  • nepříjemné pachy nepřesahují kapacitu nádrže, což umožňuje umístit kbelík v jakékoli místnosti;
  • Stylový design umožňuje umístit kbelík i na prominentním místě;
  • tam je dětský zámek, který nedovolí, aby se odpadky mohly proměnit v hračku;
  • LED podsvícení je užitečná funkce;
  • na přání může být kbelík použit v ručním režimu.

  Nevýhody zahrnují pouze vysoké náklady na „inteligentní“ lopatu. Ale řada výhod plně odůvodňuje cenovou politiku společnosti.

  Recenze

  Zařízení se zdálo být zajímavé a užitečné pro mnoho zákazníků. Uživatelé poznamenávají, že provoz lopaty je jednoduchý a docela příjemný. Zahrnutí a instalace kazet nezpůsobuje žádné potíže. Současně člověk potřebuje pouze vyhodit odpad, agregát se postará o zbytek sám.

  Lidé mají rádi těsnost kontejneru a jeho design. Všestrannost tvarového a barevného provedení vám umožní harmonicky přizpůsobit Townew T1 do každé kuchyně nebo dokonce interiéru. Někteří přizpůsobili kbelík na papírový odpad, bonbóny z cukrovinek a položili ho vedle stolu.

  Kvalita výrobků nezpůsobuje stížnosti. Neexistují žádné falešně pozitivní senzory pohybu, proces utěsnění sáčků je vždy v pořádku. Vzhled nádrže je téměř bezchybný - vše se dělá opatrně, pokud nenajdete chybu s maličkostmi.

  Uživatelé uvádějí, že jedna kazeta s taškami je dostačující asi měsíc. Značkové balíčky lze nazývat trvanlivými, ale nemají úchyty pro nošení, které někteří považují za chybné. Kromě toho, náklady na spotřební materiál je přemýšlet o vhodnosti nahrazení obyčejné vědro s "inteligentní" technologický zázrak.

  Dnes Townew T1 lze zakoupit za cca 5000 rublů. Kazety se prodávají v sadách po 6 kusech. Přibližná cena takové sady je asi 2000 rublů. Pokud vypočítáte cenu jednoho sáčku a porovnáte ho s obyčejnými hustými balíčky, získáte 10násobný přebytek. Stojí však za to zaplatit za pohodlí, každý se rozhodne sám za sebe.

  Podívejte se, co jsou Xiomi koše v dalším videu.

  Napište komentář
  Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

  Móda

  Krása

  Vztah