Životní a domácí péče

Malé žehlicí prkna: Vlastnosti, rozměry a tipy pro výběr

Malé žehlicí prkna: Vlastnosti, rozměry a tipy pro výběr

zapojte se do diskuse

 
Obsah
  1. Kritéria výběru správní rady
  2. Mini možnosti
  3. Neobvyklá domácí řešení
  4. Tipy pro výběr

Malá žehlící deska je ideální pro časté stěhování, výlety nebo malé apartmány.

Kritéria výběru správní rady

Kompaktní žehlicí prkno by mělo být nejen malé, ale také pohodlné.

Při výběru mini-boardu byste měli věnovat pozornost stejným kritériím, jako při výběru pravidelného: rozměry, hmotnost, kvalita, materiály, kompaktnost při skládání. Větší pozornost při výběru mini-boardu by samozřejmě měla být věnována velikosti a hmotnosti.

Je-li povrch pro žehlení velmi úzký a malý, bude velmi obtížné žehlit i košile. S váhou také musíte být opatrní, protože často příliš lehké desky se kvůli tomuto účelu stávají nestabilní a zcela nevhodné.

Také je třeba věnovat pozornost nátěru - neměla by hořet a být tvrdá, aby se příliš často nekupovaly kryty na povrch.

Mini možnosti

Skutečnost, že je vhodné nosit s sebou v kufru, se často nazývá stolní žehličkou. Tato možnost v průměru váží asi 1 kg, takže nezpůsobuje mnoho problémů. Kromě toho nejčastěji nemá nohy, takže není problém s nestabilitou - stačí položit desku na rovnou plochu nebo ji upevnit nad ní.

Nejpopulárnější model je volán Gimi pollicino. Jeho rozměry jsou 73x30 cm a jedinou nevýhodou je nedostatečná pevnost podkladu.

Leifheit AirBoard Kompaktní stůl - stolní žehlička, má stejné rozměry jako předchozí - 73x30 cm, ze speciálního plastu, který odráží teplo, díky kterému je žehlení efektivnější. Malé plátno je kompenzováno rychlostí a kvalitou.

Nejdražší variantou je Foppapedretti stirofast. Má extra háčky na oblečení. Navzdory své malé velikosti se složí až do 50 cm, vejde se i do vaku.

Jedná se o vysoce kvalitní a odolný nález pro dlouhé cesty. K dispozici je další příslušenství, které mu umožní proměnit se v plnou penzi.

Alternativa ruského rozpočtu - "Tabulka přezdívek". Tato žehlící deska má podpěrné nohy vysoké 10 cm, což umožňuje např. Stát na stole. Oproti svým zahraničním konkurentům má nízkou cenu.

Jiný model - Frank Lee. Pohodlná volba s tepelně odolným povlakem. Má dlouhé sklopné nohy, ale pro tento model nejsou příliš odolné.

Významnou nevýhodou těchto typů žehliček je to, že jsou uzpůsobeny pouze pro expresní žehlení, tj. Na dovolenou, služební cestu nebo v jiném případě.

Pokud se vám stále podaří pohladit midi sukni nebo kalhoty, můžete zapomenout na ložní prádlo, dlouhé šaty, záclony a další objemné věci.

Neobvyklá domácí řešení

Moderní svět je tak přizpůsoben potřebám lidí, že nyní můžete vidět různé možnosti, jak skrýt žehličku v bytě bez obětování prostoru. Žehlicí prkna zabudovaná do zdi, skříně nebo komody prakticky nezasahují do bytu. Cena těchto modelů se může výrazně lišit od klasických originálů, ale kvalita žehlicího prkna netrpí.

Hlavní výhodou vestavěných desek je jejich neviditelnost. Po dokončení všech procedur se žehlicí prkno stane nábytkem: šatní skříní nebo zrcadlem a zároveň nepoškozuje interiér. Minusy jsou zanedbatelné: neexistují žádné další háčky na oblečení a není možné je přesunout na jiné místo. Pokud je taková deska instalována v malém bytě, pak nebude žádná otázka transferu.

Tipy pro výběr

Zde je několik jednoduchých tipů, které vám pomohou ušetřit peníze:

  • měli byste důvěřovat již osvědčeným firmám, pokud nechcete nakupovat minikonektor každých několik měsíců;
  • nekupujte stolní desky s vestavěnými funkcemi - mohou rychle selhat;
  • je třeba být opatrný při přepravě nebo přepravě stěrky - může se snadno zlomit;
  • není třeba zkoušet železné objemové věci - můžete je nechtěně spálit;
  • je nutné pouze položit desku na rovný povrch

Jak vyrobit mini-desku vlastníma rukama, viz další video.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah