Šaty styly a modely

Šaty s korzetem - pro dokonalý vzhled

Šaty s korzetem - pro dokonalý vzhled

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Vlastnosti
 2. Trochu historie
 3. Kdo je vhodný?
 4. S plnou sukní
 5. Krajka Korzet
 6. Transparentní korzet
 7. Vintage šaty
 8. Barvy
 9. Délka
 10. Jak krajky korzet?
 11. Módní trendy
 12. Co nosit?
 13. Příslušenství
 14. Boty

Sen každé ženy o tenkém pasu je úspěšně realizován pomocí korzetů. Šaty, ve kterých je horní část reprezentována korzetem, přidávají ke každé ženské postavě půvab a svůdnost.

Vlastnosti

Moderní šaty s korzety jsou pohodlné a vyrobené z měkkých materiálů. Korzet je horní (opotřebovaný nahoře) a nižší (umístěný pod vrstvami tkaniny). Nejčastěji je korzet vidět ve večerních šatech, ale jsou zde i modely každodenních šatů s korzety.

Korzety se liší tvarem, přítomností kostí a jejich umístěním. To vám umožní vytvořit mnoho možností pro šaty korzetu.

Šaty s tímto prvkem se dodávají v různých délkách - s mini sukní a dlouhou až po podlahu. Je možné najít vhodný model oblečení s korzetem pro každou příležitost a pro jakýkoliv typ postavy.

Trochu historie

První "korzety" se objevily v šatníku žen ve 12. století. Byla to pravidelná krajka, která mohla zúžit pas a mírně zvednout hruď. Korzet získal svůj obvyklý vzhled na počátku 16. století. Zpočátku byla kostra pro korzet vyrobena z kovových tyčí, a později začali aplikovat knír knírek, což učinilo produkt jemnějším pro ženské tělo.

V 18. století, korzetové šaty byly pozoruhodné jejich pompou (jejich sukně byly na obručí), a ve 20. století korzet sám stal se nižší (punčochy byly připojené k tomu).

V dnešní době korzety nejsou tak běžné jako ženy jako pohodlnější oblečení. Rozsah použití korzetu se však stal mnohem širším.

Kdo je vhodný?

Šaty, ve kterých je korzet, budou vyhovovat dívce s jakoukoliv postavou. Tam jsou modely s nízkým, a také s nadhodnoceným pasem. Tento korzet pomůže při korekci siluety. Skutečný nález lze nazvat šaty s korzetem pro dívky s nádhernou postavou.

Hlavní výhody korzetu v šatech:

 • Pomáhá zaměřit se na tenký pas.
 • Zvyšuje poprsí.
 • Pomáhá skrýt nadbytečné svazky.
 • Zlepšuje držení těla.
 • Dělá dívku sebevědomější.

S plnou sukní

Modely korzetových šatů s rozšířenou sukní jsou velmi běžné jako šaty pro zvláštní příležitosti. Jsou prezentovány v širokém sortimentu a jsou šity z různých tkanin.

Takové šaty by byly dobrou volbou pro ples. Zvláště atraktivní jsou šaty, ve kterých je sukně vícevrstvá.

Krajka Korzet

Dá si šaty s korzetem krajky, dívka může vizuálně, aby ji poprsí větší. Podobné modely šatů jsou vybírány ženami s malou velikostí prsu. Takové korzety jsou často korálkové.

Zvláštní pozornost je věnována krajkovým šatům s korzetem. Jsou neuvěřitelně ženské a atraktivní.

Transparentní korzet

Modely korzetových šatů, ve kterých je korzet transparentní, jsou nyní velmi populární. Při zdobení dekor nevypadají vulgárně, ale naopak velmi svůdně a krásně.

Nicméně, nošení takových šatů je jen pro krásy, které se mohou pochlubit dokonalými formami.

Vintage šaty

Korzetové šaty, které nosí ženy před sto lety, jsou okouzlující, ale ne příliš pohodlné. Vyznačují se elegantními pasy, přítomností krajek, množstvím spodniček, drahým zlatým lemováním a dalšími detaily. Díky těmto atributům vypadají vintage šaty elegantní, luxusní a slavnostní.

V současné době se tyto šaty nosí hlavně pro natáčení a účast na tematických akcích.

Barvy

Černá

Tyto šaty, doplněné korzetem, jsou dobrou volbou pro oslavu nebo publikaci. Černý outfit s korzetem nejen štíhlým, ale také vám umožní vyzvednout pro něj různé doplňky.

Černé kožené šaty s korzetem jsou populární sváděcí nástroj.

Bílí

Jsou to bílé šaty, které okamžitě přijdou na mysl, když mluví o modelu s korzetem. Tento oděv vypadá nejslavněji a elegantně.

Bílé korzetové šaty jsou prezentovány nejen svatebními modely.

Červená

Šaty s červeným korzetem jsou vybrány vášnivými a odvážnými ženami, protože veškerá pozornost na slavnostní akci bude přitahována právě takovými šaty.

Délka

Všechny šaty s korzetem jsou v závislosti na délce rozděleny do následujících typů:

 1. Dlouho Jedná se o klasickou verzi šatů s korzety, které nosí celebrity, nevěsty nebo absolventi. Tyto šaty jsou vyrobeny z šifonu, saténu, hedvábí a dalších krásných tkanin.
 2. Střední délka. Tyto šaty mají často pevnou siluetu, takže vypadají skromně a zdrženlivě. Jsou doplněny bundou nebo šátkem, botami s nízkými podpatky a nízkopříslušnými doplňky.
 3. Krátké Sukně v takových korzetových šatech je načechraná nebo těsná. V takových šatech můžete jít na rande nebo na módní párty. Nezapomeňte nosit boty na vysokém podpatku a světlé doplňky.

Jak krajky korzet?

Aby se poprsí stala svůdná a objemná, je důležité správně dotáhnout živůtek. Můžete začít krajky produkt z libovolné strany, ale šněrování nahoře je častější a je považován za klasiku. Po průchodu šňůry přes horní otvory, šněrování korzetu příčně, pak začít utáhnout řetězec od shora dolů. V závěru šněrování, nezapomeňte udělat uzel na hedvábné krajky, která zabrání tomu, aby se "pohybující".

Přečtěte si více v článku jak krajky svatební korzet a podívejte se na video Tatiany Kozorovitskaya - autora Korzetové akademie.

Módní trendy

Téměř každá módní přehlídka můžete vidět oblečení s korzety. Mezi krátkými šaty jsou také velmi oblíbené výrobky, ve kterých je vrchní část a sukně krátká a načechraná (sukně).

Zvláště nyní populární modely, ve kterých je linie pasu podhodnocena. Jsou vybírány dívkami, jejichž postava připomíná přesýpací hodiny. Neztrácejte popularitu a modely s vysokým pasem.

Mezi letní oblečení jsou velmi žádané krátké šaty na tenkých špagetových popruzích, šité z vzdušných tkanin. Asymetrické modely s korzetem v pastelových barvách jsou velmi atraktivní.

Neobvykle módní korzetové oblečení, jehož sukně je krátká, ale zdobená vlakem různých délek. Tyto šaty jsou obzvláště ženské.

Mezi modely s dlouhým korzetem v našich dnech získává popularitu šaty s plisovanou sukní. Také v poptávce jsou výrobky ze saténu a šifonu, protože měkkost a lehkost těchto tkanin pomáhá učinit postavu výraznější.

V ozdobě dlouhých šatů s korzetem se používají kamínky, kameny, krajky, kožené vložky a výšivky. Mezi styly sukní v dlouhých korzetových outfitech je také možné odlišit střih „tužku“ a „tulipán“, stejně jako asymetrické sukně.

Co nosit?

 • Korzetové šaty s jasným vícebarevným oblečením.
 • Pro šaty tohoto stylu zvedněte spojku, aby odpovídala buď malé tašce s řetízkem nebo dlouhým tenkým řemínkem. Hromadné tašky budou špatnou volbou.

Skvělý doplněk ke straně bude bolero.

Za chladného počasí se tyto šaty mohou nosit s svetrem.

Příslušenství

Pokud se vybrané šaty s korzetem vyznačují jasným potiskem nebo bohatým dekorem, šperky s takovým oblečením se používají na minimum. Stačí jeden náramek, náušnice a elegantní náhrdelník a obraz bude kompletní.

Do monochromatických šatů můžete přidat další dekorace. Večerní šaty jsou optimálně kombinovány s perlami nebo drahými kovy.

Boty

Nejlepší volbou bot pro korzetové oblečení budou boty nebo sandály s klínem nebo jehlou. Tenký vysoký podpatek je nepostradatelný, pokud chcete vytvořit romantický obraz.

Poznámky
 1. Leno
  21.02.2016

  Stejně jako u chudých žen, i oni se oblékli korzetem ... je to jen noční můra. Dokonce i vnitřní orgány byly deformovány kvůli nedostatku místa. Takže, milé děvčata, buďte opatrnější a příliš často nenoste šaty s korzetem.

 2. Olga
  15.02.2016

  No tak, nemusíte stahovat korzet, - a všechno bude pohodlné.

 3. Alina
  13.02.2016

  Pár sexy šaty přijaly) Večerní šaty s korzetem - to je jistě krásné, ale nepříjemné. Pro zvláštní příležitosti však lze tolerovat několik hodin)

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah