Šaty styly a modely

Sarong - velkolepý prvek plážového šatníku

Sarong - velkolepý prvek plážového šatníku

zapojte se do diskuse

 
Obsah
  1. Vlastnosti
  2. Jak uvázat?
  3. Co nosit?
  4. Příslušenství

V plážové módě, existuje mnoho možností pro oblečení z celého světa. Pokud se pareo stalo známou součástí letního šatníku, pak se stále dívají na sarong.

Doma, to může být nazýváno jinak, včetně "Mundu".

Sarong je čtvercový nebo obdélníkový šátek s poměrně dlouhou stranou - asi 2 m.

Právě v jeho délce se sarong liší od pareo, které se již stalo součástí našeho života. Nejdelší strana pareo je obvykle 1.4 m. \ T

Existuje mnoho způsobů, jak svázat sarong, takže jeden takový šátek může nahradit několik věcí. Pro turisty je velmi důležitá multifunkčnost, proto doporučujeme, abyste tomu věnovali pozornost!

Vlastnosti

Pro domorodé obyvatelstvo, sarong je kompletní oděv, uprostřed mezi sukní a šaty. V různých národech je to jen žena nebo pouze mužská část šatníku, ostatní ji mají všichni. V závislosti na stabilitě národních tradic se sarong proměnil v slavnostní a náboženský kostým, který se obvykle nosí při výjimečných příležitostech, nebo se stal výrazným prvkem domorodých lidí, který je nedílnou součástí každodenního oblečení.

Nativní lidé používají kapesníky z praktických přírodních tkanin tradičních barev a turisté si vybírají lehké, poslušné a létající sarongy z bavlny, hedvábí, šifonu, saténu. Speciální prsteny a přezky upevňují sarong, který je velmi pohodlný na nošení. Thajci často fixují tkaninu na těle, napodobují kalhoty.

Zvláštní milost, kterou oděv dává ženám, hladkým pohybům a schopnosti snadno měnit svůj tvar, dělala sarong objekt zájmu designérů. Proto byl letní šatník doplněn o univerzální a krásný detail, který dával obrazu tajemství. Neobvyklé barvy, jejich kombinace a fantazie vzory byly také vynalezeny, aby vyhovovaly šály.

Kromě tradičních metod barvení a tkaní nití začali používat malbu na tkanině (například batika nebo ikat).

Poté, co přinesl domov sarong, může být uměleckým objektem (taška, šátek na krk nebo šátek na krk) nebo dokonce interiérová položka (ve formě opony, přehozu, panelu, ubrusu). A můžete vložit kufr a čekat na nové cesty.

Jak uvázat?

Sarong má velkou velikost, takže pokud máte představivost, můžete vytvořit romantické nebo etnické obrazy. Nejčastěji je sarong vázán na boky nebo pas, jako sukně.

Zvažte běžné způsoby vázání sarongu. Mnohé z nich jsou jednoduché a nebudou trvat dlouho.

Karibská verze

Umožňuje vybrat výšku šálu na těle: na bocích nebo vysoko pod prsou. Otočte si kapesník, je třeba uvázat ocasy před uzlem (můžete je nechat jak volné, tak skryté). Elegantnější způsob je odlišný v tom, že uzel je posunut: jeden konec je vzat, a jako druhý ocas pro uzel, jednoduše zachytí kus látky podél vrcholu. Zbytek hmoty je uspořádán jako vůně, jemně ji strhává kolem pasu a zakrývá uzel.

Thajská verze

Uspořádají tkaninu svisle, zabalují krátkou hranu kolem těla a svázají ji vpředu. Spodní část šálu je zkroucená na jedné nebo dvou stranách, konce jsou zvednuty do pasu a první sukna je skryta tímto závěsem. Můžete držet látku pod nohama, takže harém kalhoty. Tato volba je spolehlivá a snadno použitelná.

V barmě

Sešívejte sarong podél krátké hrany a nechte projít otvory.Na sobě "trubku", zachycující "ocasy" podél horního okraje, vázající je vpředu, jsou získány záhyby, které se dívají dovnitř. Uvnitř se ovinuly ocasy. Tato metoda pomůže změnit šátek na sukni nebo šaty.

Nejjednodušší možností je složit látku podél, zabalit látku kolem boků a svázat horní hrany. Takže minisukně bude připravena. Krásné asymetrické sukně se získají přidáním čtvercového sarongu.

Mistrovské kurzy vám pomohou během několika vteřin:

  • Po vynechání látky za zády, přes horní konce na hrudi, roll je do prameny a uvázat je zpět na krku.
  • Nechte jeden okraj na boku, zvedněte sarong přes hrudník, držte šátek za zády a zabalte ho kolem těla, budete mít překrytí látky na zádech. Snažte se opustit spodní roh šálu nad látkou zdarma. Druhý horní roh může být také na boku. Tyto konce budou sloužit jako popruhy: zvedněte je vzhůru z podpaží, svázejte je vzadu na krku.
  • Stejně tak může být kratší kapesník svázán na jedno rameno: střed sarongu je orientován na jednu stranu, na druhé straně podpaží překrývají tkaninu, rohy šálu jsou po tomto kříži složeny do copánků, zvednuty k ramenu a svázané nahoře. Ukazuje asymetrické šaty v antickém stylu.

To jsou nejoblíbenější způsoby. Stojí za to experimentovat najít svou vlastní verzi, protože dobře zvolený vzor a řádně svázaný sarong dodají postavě eleganci.

Například, dámy s nádhernou bustou lépe svázat sarong jako sukně, a miniaturní - aby uzly na hrudi. Správná úplnost pomůže správnému vertikálnímu nebo diagonálnímu vzoru. Přidejte nadstandardní kapesník nad pasem. Čím užší jsou ramena, tím vyšší by měl být sarong.

Co nosit?

Domorodí lidé nosí tyto sukně se zvláštními halenkami. Zbytek světa však preferuje použití sarongu jako součást plážového oblečení, které kombinuje samostatné a monolitické plavky, topy a lehce otevřené boty.

Elegantní a exkluzivní šátky lze nosit na letní párty jako šaty, doplňující oblečení s sandály na patě nebo platformě. Obyčejný žabky a plážové žabky doplní jakýkoliv vzhled sarongem. Tam budou zajímavé variace s botami na kravatách, když stuhy, popruhy "objetí" nohy.

Příslušenství

Vzhledem ke specifikům těchto letních oděvů, od doplňků, můžete zůstat v kloboucích, čelenkách a šátcích. Světlé šperky najdou své místo. To může být levné šperky, barevné náušnice, náramky, masivní náhrdelníky z kamenů nebo skla. Zajímavé sady mušlí, korálů, peří.

Plážové obrazy jako tašky z přírodních materiálů: bavlna, sláma atd. Velké nebo malé, tvrdé nebo měkké jako kotomotochki, nejrůznější formy - záleží na vašich preferencích a nutnosti.

Speciální knoflíkové knoflíky pomáhají bezpečně zajistit oblečení, stejně jako šátky. Přicházejí v různých tvarech, což vám umožní, aby byl obraz ještě sofistikovanější a elegantnější. Když si oblečete sarong, můžete si ho obléknout. Moderní interpretace to umožňuje.

Letní obraz se neobejde bez velkých slunečních brýlí, protože takové brýle pomohou chránit oči před spalujícími paprsky. Sarong, jako oblečení, není jen pocta módě a kráse, ale také velmi funkční pohodlná věc, která se může stát hlavním prvkem obrazu. Stojí za to dostat pár sarong šátky změnit svůj vzhled každý den!

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah