Šaty styly a modely

Šaty s raglánovými rukávy - skrývá vady a dodává kouzlo

Šaty s raglánovými rukávy - skrývá vady a dodává kouzlo

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Vlastnosti
 2. Kdo je vhodný?
 3. Styly a modely
 4. Pletené šaty Raglan
 5. Co nosit?

Mnoho položek a stylů dámského šatníku bylo vypůjčeno z vojenských uniforem. Kalhoty, kalhoty, široké pásy s velkými přezkami, klobouk, tzv. Čepice - to vše je příklad. Raglánový rukáv je také převzat z pánského vojenského oblečení. Přesněji řečeno, on si půjčil z oblečení jednoho generála, který během bitev přišel o jednu ruku. Tento generál se jmenoval Raglan a nosil uniformu s takovými rukávy, aby skryl tento nedostatek svého těla.

Vlastnosti

Podstatou raglánových rukávů je, že jsou vyříznuty společně se zády as policí výrobku, to znamená, že rukávy a ramenní část oblečení jsou jeden celek. U výrobků s takovými rukávy není žádný ramenový šev a místo toho může být horní šev rukávu.

Oblečení s takovými rukávy vypadá velmi neobvykle, zajímavě, a tak přitahuje pozornost. Navzdory tomu, že při šití takových rukávů se zpravidla používá více tkanin než při šití běžných, vypadají velmi snadno a snadno.

Kdo je vhodný?

Šaty, svetry, trička a halenky s rukávy tohoto typu jsou vhodné pro mnoho žen. Stejně krásně zdobí široká i úzká ramena. Zvláště budou vypadat dobře na tučné dívky. Protože široké rukávy budou maskovat baculatá ramena a paže. Zakřivený šev, který spojuje rukávy s produktem, a jde od výstřihu k průlezu, vizuálně snižuje objem hrudníku.

Pro dívky s silueta s převráceným trojúhelníkem jsou optimální šaty s hlubokým nebo středním límcem V-neck a krátkými raglánovými rukávy nebo třemi čtvrtinami. V nich se ramena jeví méně výrazná a užší. Pro dívky s postavou jako trojúhelník, naopak, je vhodnější nosit raglánové šaty s mělkým výstřihem. Elegantní rukávy vizuálně pomohou rozšířit ramena. Raglanové oblečení se nedoporučuje pro štíhlé dívky s obdélníkovou siluetou.

Styly a modely

Nejčastěji s raglánovými rukávy jsou lichoběžníkové šaty a šaty. Existují různé variace rukávů Raglanova řezu. Liší se od sebe v hloubce a konfiguraci průlezu, délky a šířky samotného rukávu a přítomnosti nebo nepřítomnosti manžet nebo elastických pásů na zápěstí. Takové rukávy mohou být na šaty, halenky, trička a svetry z různých tkanin. Ty zase mohou být volné, vybavené nebo rovné.

Nejvhodnější střihové styly pro produkty Raglan Cut jsou: lodní řez, Angelica, zaoblený pod krkem a výstřih v V. Výstřih s výstřižkem je velmi ženský a krásný. Spolu se širokými a zaoblenými rukávy vizuálně zvětší horní část siluety, což je důležité zejména u dívek s malými prsy.

Docela často jsou kolem brány šaty se šněrováním nebo tenkými stuhami. Jsou navrženy tak, aby dívky mohly nastavit hloubku krku pro sebe. Chcete-li snížit hloubku výstřihu, musíte je vytáhnout dolů a mírně se rozpustit. Šaty s takovými rukávy a výstřihem z angeliky dělají obraz velmi svůdným a romantickým.

Jak již bylo uvedeno, pro šití výrobků s takovými rukávy se používají různé tkaniny. Jedná se především o tenké a měkké materiály, které se snadno přizpůsobí tělu a nebrání pohybu. Barvy tkanin a potisků na nich mohou být také různé: monofonní, barevné, květinové nebo abstraktní tvary.Je zajímavé, že výrobky s takovými rukávy mohou být jak každodenní, tak i slavnostní, ale v každém případě bude žena v takovém oděvu vypadat jemně, vzdušně a vystupovat z obecného pozadí.

Pletené šaty Raglan

Pletené šaty s raglánovými rukávy jsou velmi pohodlné, teplé a útulné věci. Zvláště tyto šaty jsou důležité v chladném počasí.

Výřez výstřih, želva výstřih a lodní výstřih jsou považovány za nejvhodnější výřez styly pro takové šaty. Takové šaty si můžete koupit nebo pletit sami. Na internetu je dostatek informací o tom, jak plést pletené raglánové šaty vlastníma rukama. Pokud tedy máte čas a touhu, pak to pro vás bude snadné.

Co nosit?

Vzhledem k tomu, že raglánové rukávy dělají horní část silueta objemnější, měli byste se snažit, aby spodní část oblečení byla jednodušší a užší. Délka šatů může být různá, ale oblečení se zúženým dnem a mini a midi vypadají mnohem působivěji.

Boty na šaty tohoto střihu je lepší vybrat si klasiku. Je žádoucí, aby jejich barva byla odlišná od barvy šatů. V závislosti na oblečení si můžete vyzvednout boty nebo jehlové sandály.

Z příslušenství můžete nosit stylový pásek, který odpovídá barvě vašich bot a poměrně malému množství šperků. Dobře v kombinaci s takovými šaty dlouhé a velké náušnice. Lze je kombinovat s tenkým řetízkem nebo náhrdelníkem, stejně jako s náramky nebo velkými náramkovými hodinkami.

Poznámky
 1. Vito
  24.02.2016

  Moc se mi líbí šaty s krajkou nebo průsvitné raglánové rukávy - obraz se stává zajímavější a dokonce tajemné.

 2. Alina
  23.02.2016

  Rozhodl jsem se pro večerní šaty na mé narozeniny - určitě to bude s raglánovým rukávem.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah