Šaty a modely

Sukně - svoboda funkčnosti

Sukně - svoboda funkčnosti

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Vlastnosti
 2. Kdo je vhodný?
 3. Co nosit?
 4. Tipy

Ve starověku, lidé byli podávaní s kousky látky, která mohla být změněna na nějakou věc podle vůle. Jeden a stejný kus látky může být čelenka, šaty nebo pláštěnka. Situace je teď úplně jiná a naše skříně jsou přeplněné mnoha věcmi, z nichž každá má schůzku.

Ale některé z myšlenek moderních žen, které ještě přijali jejich předci. Takže tam byly transformující šaty, které lze nosit různými způsoby: jako šaty, sukně a jako tunika.

Havajské ostrovy jsou považovány za místo narození tohoto oblečení. Tropické klima a jednoduchý způsob života nemusí často měnit oblečení. Dívky se jí líbily světlé, prosté oblečení havajských dívek natolik, že do plážového šatníku dali něco takového. Tak to bylo vynalezeno šaty sukně.

Vlastnosti

Takže, sukně šaty je taková transformující věc, která může být nošena několika způsoby. Snížené na stehně, to se změní v dlouhou sukni, zvedl nad hrudník - v krátkých šatech. A pokud na sobě nosí punčochy, stane se skutečnou tunikou.

Nejčastěji je šaty sukně lichoběžníkovou výbavou na gumičce. Elastický pás je nutný, aby bylo pohodlné nošení v pase a hrudníku. Poměrně často existuje verze sukně se šitým tenkým elastickým pásem nahoře - to je způsob, jak šaty získávají poloelastickou siluetu.

Další populární model je sukně šaty s asymetrickým, "roztrhaný" lem.

Kdo je vhodný?

Šaty na šaty jsou jednoduché letní šaty, které si mohou dovolit dívky s širokou škálou postav. Tenká mladá dámská volná silueta dodá objem na správných místech, ale zdůrazní elegantní ruce a štíhlé nohy. Ti, kteří mají víc na doplnění, se také bojí nic - tekoucí tkanina skryje bříško a svěží boky a otevřená střecha upozorní na luxusní hrudník.

S šaty sukně, musíte být opatrní pouze těm, kteří mají kypré paže a ramena. Vzhledem k tomu, oblečení je plně otevřen v horní části, vrásky, které jsou vytvořeny v podpaží mohou být patrné. V tomto případě je lepší být v bezpečí a nahoře hodit hrot nebo bolero.

Co nosit?

Šaty jsou skvělou volbou pro procházky v horkém dni. Při této příležitosti není obvyklé se oblékat opatrně: budeme relaxovat na čerstvém vzduchu, a ne zářit oblečení, takže nebudeme potřebovat mnoho oblečení a doplňků.

Boty vybrat neformální, podpatky nebo ne - to nevadí, hlavní věc, která byla pohodlná. Půvabné sandály, sandály, baletní byty, tenisky jsou nejvhodnější možností. Punčocháče s tímto oblečením nejsou nošeny, ale v chladném počasí můžete nosit hubené džíny nebo legíny.

Doplníme obraz objemné plážové tašky, slunečních brýlí, klobouk s širokým lemem, světlé korálky nebo velké náušnice.

Vzhledem k tomu, obvykle sukně šaty sedí trochu pytlovitý, mnoho dívek raději zdůraznit pas s tenkým popruhem.

Tipy

 • Oblečení-sukně jde dobře s řadou etnických doplňků, zejména těch, které připomínají Havaj. Proto bude velmi užitečný věnec z květin (umělých nebo skutečných) nebo vlásenek ve formě exotického květenství.
 • Sukně má velmi jednoduchý styl, takže si ji můžete snadno šít sami. Pro sebe si můžete vyzkoušet zejména: zvolte si oboustrannou tkaninu, abyste mohli snadno měnit barvy oděvu.
 • Oblečení na pláž je nejvhodnější oblečení. Nejprve se snadno odstraní a nosí. Za druhé otevírá ramena, paže a horní hrudník.A konečně, sukně-šaty, snížené na bocích, budou vypadat skvěle s živůtkem z plavek, zejména pokud je to přizpůsobeno tónu.
Poznámky
 1. Rita
  20.02.2016

  Chcete-li relaxovat na moři šaty-sukně je nutností! Nosit sukni jako šaty, můžete dokonce sedět v baru. Také se mi líbí, že délku sukně lze snadno měnit.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah